(bkz: çek bi letonya)
Bu maçı yeneriz lakin. Hollandayı yenebilir miyiz orası biraz değişken.
Euro 2016 elemeleri grup maçıdır. Grupran çıkılması için Türkiye'nin kesinlikle alması gereken bir maçtır.
yeniden başlamak adına, millet olduğumuzu, birlikte sevinebileceğimizi hatırlamak adına mücadele verilecek iki maçtan ilki. sadece sahada değil stadyumda ve ekran başında.
rüzgar tersten eserse kazanamayacagimiz karşılaşma. rüzgarın tersten esmemesi lazım.

--fatih terim---
ideal kadrouz su sekilde olmali ;

volkan babacan

sener serdar semih caner

mehmet topal mehmet ekici

volkan sen hakan calhanoglu arda

burak
Konyada oynanacak olan maçtır. yenmekten başka bir şans yok, umarım hollanda maçının provası olur.
Vatan haini ibnelerin AKP'yi bahane ederek türk bayrağını taşıyan bir takımın yenilmesini istediği maç.

Siktirin gidin molotof atma olimpiyatlarına katılın siz.
kader ortaklarinin ust üste konup... karşılaşma.

siyasetin ve gucun köpeği olan adamlar benim milli Takımımı temsil edemez.
içimizdeki letonyalıları başlığa yönelten maç. ne ara letonyalı oldunuz?
Kalede Volkan Demirel, defans hattının sabri - gökhan zan - servet - caner, orta sahanın mehmet topal - emre - arda - kazım kazım - tuncay şanlı - semih şentürk şeklinde oluşmasını isterdim lakin çoğuna yakını aday kadroda bile yok.
1-0 olsun bizim olsun maçı. lütfen yenin rica ediyorum sayın vatansever futbolcular.
Letonyanın küsküyü yiyeceği maç.
letonya'mın türkleri meleteceği maç. fatih terim gidene kadar böyle.

edit : melettiler evet. maç bitince editledim.
onur kıvrak'ın yedek olduğu maç.

takip etmeye değmez artık.

kg yok gelir umarım. türkiye atamaz.
letonya nın gömçüreceği maç.
Hücum hattında çıkabileceğimiz en iyi kadroyla çıktığımız maç. Arda, Hakan çalhanoğlu, Gökhan töre, Volkan Şen ve Burak yılmaz ile ilk yarıda maçı koparırız bence.
Türk olsam da bu yandaş yapılanmalardan artık iğrenmiş biri olarak yarrraaaaa yersek de pek üzülmeyeceğim maç. Ayda 800 bin tl.lik milli görevi sikerim lan.
bodrumda bir dünya slav ve türk düşmanı avrupalı ile izleyeceğim maç allah aşkına şu yavşaklara bizi güldürmeyin anıra anıra gol diye bağırtın bizi çocuklar.
dünyanın en kolay ve en çok berabere kalan takımıyla oynayacağımız maçtır efendim. inşallah biz kazanırız.
Milli maçın heyecanı bir başka oluyor arkadaş.Haydi son 11 dk yürü be türkiyem
Uzun bi aradan sonra millileri izleyeceğim maç. Gruptan cıkma şansını devam ettirmek ve eski milli heyecanı yeniden canlandırmak için iyi bi fırsat. Bol gollü bir galibiyet yada en azından galibiyet bekliyoruz millilerden.
Barcelona dizilişi... Arda için yapmadıysa adiyim.
başlamıştır.

ay inş kazanırız.amin.
Ne sallandın be hakem.