bugün

eğer ev-apart-oda arkadaşlarınız andavalsa inanın rahata kavuşturandır. hani şuan böyleyim diye söylemiyorum bunları ama gerçekten aşırı rahat be usta. ne karışan var ne eden oh miss. alayına çektim resti. alsınlar bulaşıklarını götlerine soksunlar. ama benim sallama lipton tea'me karışmasınlar.
çok yakın bir zamanda o evden ayrılacağınızın göstergesidir. hayır ben hiç ayrılmadım ama ayrılanlardan biliyorum malesef.
diş fırçanızı çöpte bulmanız yakındır.
arkadan ne dedikodunuz dönüyordur neler neler oluyordur bi titreme geldi valla.
diğer üç ev arkadaşı birbirine küs değilse, gece temkinli uyumak gerekir.
mazallah, ne çakallıklar düşünmez o genç dimağlar.
ev arkadaşları ile yaşamak kadar ilginç değildir.. lan olm bana çok garip geliyor lan.. gecenin üçünde 3 aydır tanıdığım insanla aynı koridorda karşılaşmak veya aynı tuvalete sıçmak.. telefonda konuşmak bile problem olur amk.. allah kolaylık versin..
en iyisi. bu zamanda herkes ikiyüzlü. herkes sadece kendi yaptıklarını görüyor. hepsi melek *.
üçlü gang bang olabilecek evdir. miğdem kalktı.
üç ev arkadaşıyla küs olup hala evde yaşanıyorsa ev muhtemelen o kişiye aittir. yoksa valizi kapının önüne koymuşlardı çoktan. aslında maddi açıdan ev kirasına ortak diye de koymuyor olabilirler. nerden baksak kapı maddiyata çıkıyor. bu kişiin acilen ayrı eve çıkması gerekir. yoksa diğer üç kişi örgütlenip pskiokojiyi çökertebilirler. eve getirdiğin sevgilini bile elinden alırlar, yaparlar. * *
dikkat edilmesi gereken bi durum.

bi gece hırslanıp sırayla kullanabilirler seni genç adam, kolla kalın bağırsağına giden yolu.
uykuda boğazlanma ile sonlanacak sevimli süreç.
diş fırçanızın üstüne işeyebilirler dikkat edilmelidir.
üçüyle birden küs iseniz ibnelik sizde demektir.
suçu kendinde aramaya başlanılabilir? 3ününde kabahatli olma ihtimali diğer kişinin tek başına kabahatli olma ihtimalinden daha azdır...
Kısa sürede barışılmazsa huzursuzluk verici olayların habercisidir.