bugün

oğuzhan için fazla komik program.
komik biri değil ki oğuzhan. diğerlerinin yanında eğreti duruyor.

ha birde murat boz un konuk olduğu programda niye yüzü asıktı anlamadım.
onla kıyaslamamıştır umarım kendini yakışıklılık konusunda.
entry girerken diğer yandan da canlı yayınını dinlediğim program.
eser sayesinde bile izlenilebilecek program.
tek komik adamın ibrahim in olduğu program. oğuzhan tek başına show yapabilir ancak bu programa gitmediği aşikar. eser ne itici bir adamdır.
Zorlama komik olan program. iş konuklara kalıyor resmen.
adının değişmesi iyi oldu..
zira 3+1 içi fesatları hemen harekete geçirmiş ayrıca o ne öyle ev tanıtımı gibi..
an itibariyle ana kumandanın reklam girdiği, rejinin içine sıçtığı hala düzeltilemeyen program.
türk televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en başarısız show programı. saat 12'i geçer geçmez belaltı espirilerine sararak kalitesini bir kez daha tescillemiştir.
Koskoca star tv ekibinin bir ses arızasını 10 dakika boyunca giderememesi yüzünden canlı yayını kesilmiş, tekrar tekrar teaser giren programdır.
3 tanesi bir adam etmez. net...
yılmaz erdoğan bunlara boşuna sizden adam olmaz demiyordu...
şu an çıkan sarışın için ölebilirim.
3 adamdan 1 ingilizcenin çıkmadığı program. ben utandım, bari çevirecek birini çağırsaydınız.
iki kişinin tüm yükü üstlendiği ve bir balmumu heykelin var olduğu, telefon bağlantıları bir türlü becerilemeyen sempatik komedi programıdır. izlenilmesi tavsiye edilir.
Dün bitmesine yakın ilk kez izlediğim ve hoşuma gitmiş programdır. Samimiler en azından, güldürüyor da.
kim ne derse desin şuan türk televizyonlarındaki en iyi gece programı ne beyaz şov ne de makina kafa... yanından geçemez. gerçekten baya gülüyorum üçü de komik zaten ama bu programın en önemli, vazgeçilmez,komik kişisi ibrahim büyükaktır. o giderse bu program çöker açık ve net.
O ses türkiye skeç ile nam salmıstir.
Acun finanse ediyormuş gibi duran yeni başlamış program. Genelde davet edilen konuklar seyirci rolünde otururlar.
nedense bana (bkz: üç maymun) sözünü hatırlatan program ismi.
Osursalar bile kendimi yerden yere atıp kahkahalara boğulacağım 3 tane adamın programıdır. Tavsiye ederim.
diğer 2 si tamam da oğuzhanın 1 bile olamadığı program.
olsa olsa 2,5 olur bu programın adı. ya da 2,25. *
kendi espirilerine kendileri gülen 3 kişinin yaptığı saçma program.
ahaha ahaha ahaha başka bir şey yok.
müziği 3 + 1 inkinden kötü olan program.
Gülemiyorum bu adamlara. daha doğrusu üçü bir araya gelince çekilmez oluyorlar. mesela eser yarışma programı sunarken bile daha komikti. Oğuzhanı saymıyorum bile zaten gereksiz derecede itici. birisi espri yapınca öbürü de yapmak zorunda olduğunu hissediyor. Sonuç, tabi ki hüsran oluyor. bi süre sonra kabız olmuş gibi izliyorum.
yılmaz vural 'dan sonra adam gibi konuk bulamadilar,2 haftadir agir sacmaliyorlar.

3 saat sarp apak,diger hafta mustafa topaloglu ile okan bayulgene ayni saatte kafa tutamazlar.3 haftadir murat boz ve o ses turkiye skecinin ekmegini yiyorlar.
mustafa topaloğlu nun konuk olduğu program. arayıpta iki laf edesim var.

-mustafa abi merhaba.
-merhaba.
-ne diyosun amına koyim sen ya?