bugün

çok güzel hareketlerde güzel skeçler yazan gözlüklü bir arkadaş. yeni katılmış sanırım.
20 ağustos 1983 yılında istanbul'da doğmuştur.Uludağ üniversitesi iktisat bölümünden mezun olmuştur.Bursa'da gazeticil yaptı ve bazı dergilerde çeşitli yazıları oldu.Şimdilerde ise Bkm Mutfak kadrosunda yer almaktadır.

kaynak: http://www.bkmmutfak.com
çok güzel hareketler bunlar kadrosuna son katilan isimdir. 1983 yılında istanbul'da doğmuştur.uludağ üniversitesi iktisat bölümünden mezun olmuştur. bursa'da gazeticilik yapmistir (bkz: olay).

cesitli dergilerde yazilari mevcuttur (bkz: leman) (bkz: lemanyak)

ayrica cok güzel hareketler bunlar kadrosuna katilmasinda arkadasi eser yenenler in çok büyük kıyağı olduğu rivayet edilmektedir.
bir zamanlar leman koridorlarında sık karşlaştığımız bir yazar...
bugün yayınlanan bölümde ıssız adam ı ti ye alan skeciyle kendimden geçmeme neden olmuş oyuncudur,yazardır kendileri. o değilde birara gözlerim falan doldu. ya bu adamın yazım kabiliyeti gittikçe iyileşiyor ya da benim sinirlerim bozuk. ancak bu adama dikkat diyorum. son bölümlerde gerek yazdıkları gerek oyunculuğuyla öne çıkmaya başlamıştır. yalnız şu tükürük olayının bir çaresi yok mu yahu?
''çok güzel hareketler bunlar'' ekibinin en vasat oyuncusu, en zayıf halkası.
bkm mutfak'ın en yetenekli oyuncularındandır.
eski olay gazetesi yazarıdır.
çgh'de de bursayı ve türkiyeyi yarmaktadır.
başarılı yazarlık ve oyun yeteneğini görüntüsünün perdelemesi durumu.
çghb ekibinin en iyi oyuncularından biri en iyi yazarıdır. kendisi tam bir harika...ersin korkut gibi hakkarililerin arasında harcanıyolar hepsi.yazık..
piç karakterleri çok iyi canlandıran oyuncudur. o kadar gerçekçi oynar ki televizyon başındakini bile deli eder.
çghb ekibinin büşra'dan sonra en iyi oyuncusudur. ve aralarında sevdiğim sayılı kişilerden. eminim çok kafa adamdır. tanışmak isterdim.

gökten zembille inen bir edit: arkadaşın burada anırmasını* da izleyebiliriz: http://www.cnnturk.com/vi...insallah/17426/index.html
nedense bana antipatik gelen bkm mutfak oyuncusu.
bana göre bkm mutfağın en özgün ve en komik mimiklere sahip oyuncusu..

ersin korkut'un göze battığı zamanlardan itibaren (bu muhtemelen oyunun tutmasıyla aynı zamana denk geliyor, hıyarlı baba'yı felan es geçmeyelim tabii.) şahsen en beğendiğim oyuncuydu ibrahim. pek tınlanmayan ve yine pek az kişinin gözüne girdiğini tahmin ediyorum ilk zamanlarda. yine de eskiden beridir en favori oyuncumdur.
kendini öne çıkarmaya çalışan gereksiz bkm oyuncusu.
kendisi %100 futbolun maç çıkışı stadyum bağlantısında gs formasıyla staddan cıkan taraftarların arasında görülmüştür. (bkz: selçuk şahin in uzaktan gol attığı maçlar)
dünyanın en güzel "kanka" diyen insanıdır. kankası olmak istediğimdir..
bir dönem bursa tribünlerinde efsane olarak köşeye çekilen TSC grubunda yer alan ,omuz omuza "canim feda" çektigimiz , şimdileri bkm de türkiyeyi yaran şahsiyet.
sadece konuşurken bile insanın gülesini getiren bkm oyuncusudur. özellikle oğuzhan koç ile oynadığı skeçler beni benden alır.
Mesleki açıdan yeteneksiz, tip olarak itici bir insandır.
jest ve mimiklerinin yanında sempatik öküzlüğüyle bizi güldüren kepçük ağızlı bkm oyuncusu.
ilk başlarda uyuz olunan ama izledikçe kendini sevdiren komik oyuncu.
tek başına bir film çıkarsa yeminle gidlir ve gülünür o derece sempatik oyuncu.
çok güzel hareketler kadrosundan ayrılan arkadaş.
bkm mutfak ekibinin en yetenekli oyuncusu ve yazarıdır. özellikle oscar skecindeki şeytan tiplemesi izlenesi.