bugün

Yaklaşık bir yıl sonra 28 yıllık türkiye kupası hasreti nin yerini alacak özlem. Bir yıl sonra bu günlerde dolup taşacak başlık, değerini katlayacak arazi.

(bkz: nasıl müteahhit olunur)
40'ı bulacak hasrettir.
voleybolda gelen dünya şampiyonluğu sonrası bugün için pekte önemli değildir.
(bkz: kupası kupası hasreti)
üç haneye çıkarak bu dalda bir rekor kıracaktır. üzülmeyin fenerliler çorumsporda 100 yıldır alamıyor. onların rekoruna ortak olursunuz işte.
herkes hak ettiği gibi yaşıyor.
o kadar hasret çekmek ki iki defa kupa yazmak. *
(bkz: 29 yıl mı oldu oha fenerbahçe)
(bkz: 29uncu dakika showu)
o değilde ölmeden görsek bari lan. bu takım bu kupayı alınca ne olacak ne bitecek, çok merak ediyorum. mesihin tekrar yeryüzüne inmesine delalettir diyolaaaa. *
2020 dogumluların fenerbahçe diye bir takım oldugunu bilmeyeceklerini hatırlatan sözcük öbeğidir.
garip ama ne zaman kritik bir kupa maçı olsa kaybeden hep aynı.
ileri görüşlü sözlük yazarlarının uzun zaman önce değindiği ve haklı çıktığı konudur. türevleri de olacaktır.
31.yılda coşkuyla kutlanacak zaferdir.
böyle giderse tesisleşmeyi ve yıldız transferlerini bırakacak yetkililerin nefesi kuvvetli hoca, güvenilir muskacı aramalarına sebebiyet verecek hasret.
Üzerine 4 yıllık şampiyonluk hasreti de eklenirse dadından yinmez.
takım kötü olunca 50 yi bulur bu.
şimdi egri oturup doğru konuşalım. fenerbahçenin süper performans gösterdigi seneler oldu bu inkar eden futboldan anlamıyor demektir. fakat fenerbahçede bir alerji sorunu var, türkiye kupasında finale kadar gelsede alamıyor bu kupayı. birde geçen sene başına gelen anons ve 2-2 mi skandalı takımı iyice düşürdü. üstüne birde bucaspor tekmesi vah yavrum vah.

Ben ümit ediyorum gözlerimle göreceğim fenerbahçe o kupayı aldığında. Allahım Sen fenerbahçeye yardımcı ol şu kupayı alsın artık.
bilimsel verilerle izahatı yapılmış olan hasrettir.

Şimdi efendim fenerbahçe bu sezon kupada hangi takımlara yenildi?Ankaragücü ve Bucaspor.
Buca hangi şehrin ilçesi ? izmir. izmir'in plaka numarası kaç? 35. bunu aklımızda tutalım.
Ankara'nın plakası kaç peki? 06...
35 ten çıkar 6 yı ne kaldı ? 29...

fenerbahçe'nin kupayı alamamasının 29.yılı kutlu olsun.
bu sezon biten hasrettir. fakat bir eksik vardır. fenerbahçe o kupanın kullanma klavuzunu almayı unutmuştur.
olmayandır. ama gel gelelim bazılarının 7 senelik hasretleri seneye 8 olacaktır.