bugün

o günden sonra arkadaşımla dershaneye bütün gazeteleri yığıp. sürekli alexander mcqueen'i konuşmuştuk. çok eğlendim. arkadaşim kate'e resmen aşık oldu. çok zarifti. hatta kendisi bile ders boyunca bana hayallerinden bahsetti. güzeldi. severim onu.
[null http://4.bp.blogspot.com/...fiLIbIM__8/s1600/4527.jpg]
kate middleton'ın giyilebilecek en zarif, en asil gelinlikle göz kamaştırdığı düğün olmuştur. çok gösterişli bir gelinlik beklerken şaşırtmıştır. sonuçta milyonlarca insanın gözü bu gelinlikte olacaktı. bu sadelikten yana tavır hoştu. ayırca düğün, prens william'ın kate'e kaçamak bakışları, kate'e yüzük takarken yüzüğün önce olmaması yüzünden prens william'ın yüzüğü haylice ittirmesi ve çiftin sempatikliği ile akıllarda hoş bir hatıra bıraktı.
o değilde, kate middleton bizim türk gelinlerinden daha sade ve kapalı giyindiği düğün olmuş.
dünyada iki milyar insan canlı seyretmiş.
iki milyar boş insan var demek ki dünyada.
hakketten işsizlik korkunç boyutlardaymış aga.
peri masallarının lady diana ile sona erdiğini düşünürdüm, yanılmışım. gerçek mutluluğun saraylarda değil kalpte olduğunu o bile anlatamamış yazık ki, sosyal medyada başka konu yok kaç gündür.
(mutluluklar dilemek yerine gelinliğinden, yüzüğüne takılanlara sözüm tabi... * global dünyada bizi ilgilendirmez diyemem ama bu kadar da değil yahu...)
1 mayıs günü yapılsa ne olurdu diye düşündüren düğündür .
kınası bizim evde yakılan düğün. kate abla çok ağladı, şimdi elin çocuğu çakıp çakıp duruyor.
her ne kadar bizi hiç ilgilendirmeyen bir olay da olsa medyayı fazlasıyla oyalamış ve ingiltere'nin reklamını yaptığı ve kraliyet ailesinin görkemini gösterdiği bir düğün olmuştur. ayrıca izleyenlerin arasında olmamı da sağlamıştır. böyle eskiden gelme bir havayla ve sade , samimi bir törenle evlenmeleri tüm halkın beğenisini kazanmıştır. benim gibilerin de ağzı açık ve iç geçire geçire izlemelerine neden olmuştur. bizi ilgilendirmiyor, monarşi gibi bir sistemin reklamı, ingiltere' nin reklamı falan filan ama izledik mi izledik . * çoğumuzun içinde rüya gibi bir düğün prens/ prenses olma arzusu var mıymış? cevap bulunmuş oldu.
1 milyona yakın insanın sokaklara döküldüğü düğün. bizde olsa birbirini ezenler, tacize uğrayanlar, polisle itiş kakış, ayılanlar, bayılanlar olurdu. kalabalık çok sakin izledi en çok buna hayran kaldım.
düğünün kareografisi mükemmeldi, işte reklam böyle yapılır, bir ülke kendi köklerine, tarihine bu kadar sahip çıkar ve dünyaya da gururla gösterir.
zaten adamlar tüm dünyaya kendi dillerini öğrettiler, bu işi iyi biliyorlar.
"dünya kadar malın olacağına fındık kadar ... olsun" sözünün haklılığını bir kez daha kanıtlayan evliliğin ilk adımıdır.
gelinin akrabaları düğünden ayrılırken kızımıza iyi bak diyerek kızlarını vilyım a emanet etmişlerdir.
an itibariyle william'ın kate'e kayıyor olmasıyla sona ermiştir.
sikimde olmayan düğün, aha da şimdi sözlükten duydum. aklınıza sokak köpekleri işesin bize ne be elin düğününden, züğürtler işinize bakın !!
izdivaç programları sadece Türkiye'de değil tüm dünyada tutar cümlesi haberi gördüğümde aklımdan geçti. Kraliyet ailesinin düğünü boru değil dersin ama bu kadarda abartılması gereken bir olay değil. Bildiğin düğün işte lan.
gidip bi çeyrek altında ben taksaydım şeklinde düşünceleri içimden geçirdiğim düğündür.
kız kurularında tırnak bıraktırmayan düğün o değil fena acımaya başladı hani.
artık günümüz genç kızlarının kır düğünü hayaletmeyeceklerini göstermişlerdir. ipneler çıtayı bu kez fena yükseltti.
dünyanın merak ettiği benim merak etmediğim düğündür.

uzaylıyım ben.
düğünde cool adam da bulunacakmış.hatta parası neyse verip en sağlamından güvenlik görevlileri de ayarlamış.
yarın tüm gazetelerde boştan yere sayfa işgal edecek olandır.
şansın simgesidir.
oh bitti de gitti kurtulduk oh.
özellikle sosyetik davetlilerin şapka yarışı ayrı bir hava katmıştır.
and the oscar goes too... pardon yanlış törenmiş kırmızı halılar davetliler falan görünce bende sandım ki.
güncel Önemli Başlıklar