bugün

(bkz: eto bitmiş)
Galatasarayın istifasını geri Çekmesi iÇin 15 milyon önerdiği söyleniyor. Burak selÇuk ve drogbada cabası.
hiç gülmeyeni bile güldürmüştür.

görsel
fenerbahce dusmanlarinin yuzunu guldurmustur.
oldukça üzüldüğüm haberdir.
demek ki iç işler de büyük sıkıntı var.
fenerbahçeye hiçbir fayda sağlamicak bir olaydır. aslında bu sezon aykutun tam performans göstereceği yıldı. kadroyu oturttu 4. senesine giriyor. şimdi herşey silbaştan bence hiç iyi olmadı.
(bkz: 3 geleneksel aykut kocaman istifa günü)
galatasaraylılar olarak bu haldeyiz;

http://inciswf.com/pos.swf
cristian'ı ağlatmıştır..
bir söylentiye göre yönetim kurulu istifayı kabul etmiştir. artık netleşmiş oluyor böylece.
aziz yıldırım tarafından kovulduğu iddia edilmektedir.

(bkz: olaylar)
görsel
Aziz Yıldırım ben sizin babanızım ben ne dersem o olur yavrularım modunda önüne geleni kaldırıp atabileceğini bizlere gösteren adam. Velev ki bir beşiktaşlı olarak aykut kocaman' ın gidişine üzüldüm tüm klüpler için bir çilektin yavrum.
Yilmaz vural gelmeyecekse takimin basina dogmamis cocugumu kesecegim bok gibi haber.

aykut hocaaaa geri geeel nolursun sensiz yapamiyoom aykuuuut askim bitanem.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
yetişkin bir aykut kocaman yılda 2 kez istifa etmektedir.
http://youtu.be/5N0kvV4sO7Q onaylanmıştır.
abdullah kiğılı ve ali yıldırım'ında istifa ettiği söylentiler arasında.
kamuoyunun ve taraftarin tepkisini ölmek için çıkarılmış haberdir. duruma göre rota belirlenir.
galatasaray taraftarı olarak gitmesine üzüldüğümüz haberdir. keşke gitmesede 4.yıldızı taksak.
kamuoyunun ve taraftarin tepkisini ölmek için çıkarılmış haberdir. duruma göre rota belirlenir.
kamuoyu yoklaması yapmışlar zaar. bir kaç güne kalmaz dönerler. tükürdüğünü yalamaya alışkın bunlar.
muhtemelen avrupa'ya gider 2 dönem sonra geri gelip bucasporu çalıştırır.
yapılan resmi açıklama ;

"Başkanvekilimiz Sayın Abdullah Kiğılı’nın istifa ettiğine dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Öte yandan Asbaşkanlarımızdan Sayın Ali Yıldırım’ın kulübümüze ulaşan istifa talebi yönetim kurulumuz tarafından kabul edilmiştir.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman’ın istifasına ilişkin kulübümüze ulaşan herhangi bir talep ya da başvuru bulunmamaktadır. Böyle bir başvurunun varlığı halinde, gerekli değerlendirme yönetim kurulumuzca yapılacak ve gerekli karar alınacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur,

Fenerbahçe Futbol A.Ş."
(bkz: shaggy ölmüş)