bugün

Hayırlı olsun dedirtmiştir.

görsel
uymayacağım kararlardır. sikerim yasağını da cezasını da.
Sayın cumhurbaşkanımız, akp genel başkanının karantina yokmuşcasına yaptığı kongreleri yasaklamadı.
Giren çıkan esnafa...
Ramazan ayı boyunca tam kapanma olmalıydı.
çok üzücü. millet gibi açılır açılmaz hurra gezip tozmaya başlamadık diye planlar, hayaller hep suya düştü. yazıklar olsun...
Dike dike uyacağımız kararlardır.
Kongreler bitmiş sanırım dedirten kararlardır.
Uymam.
Pudra şekerim düşer.
Nisan ayında son KÇÖ ödeniyor, fakat patronlara kıyak olsun diye işten çıkarma yasağını 2 ay daha uzattılar. Yani elemanlarınıza maaş ödemeyin, biz de ödemicez, tazminatta vermenize gerek yok bırakın ölsünler sorun yok dediler geçen hafta.. Şimdi de, rahatça kendi kitlelerini toplamak için, kongreler yapıp şov yapmak için tüm esnafı yine kapatıp, insanları eve hapsettiler.. iş sahalarınız kapalı, bizden de para yok, artık evde taş kemirin diyemediler de, bunu yaptılar işte..
bir özlü söz der ki ; hacivat şeyi ş'aapacak ceremesini karagöz çekiyor.
olan yine bize oldu yine sahneler yine açılmayacak.
Adana'yı vurmayandır.
O değil de Mersin kırmızı oldu; haftasonu Kızkalesi yapacaktık.

Suya düştü.
beş maskeyi dağıtamadılar.
Cumartesinin de damınakoydunuz teşekkürler.
görsel
17.000 kişilik kongre evet ama restoran ve kafeler kapansın. Esnafa direnme kapa kepengi işin sonu kanser.
meali "kongrelerim bitti dagılın lan evinize"'dir.

sahi bi aşı muhabbeti vardı yav noldu o?
ramazan öncesi cumartesi yasak ama kafe ve restoranlar açık olacak haftaiçi .ramazanin ilk günüyle beraber tüm türkiye de haftasonu 2 gün yasak var ve kafe ve restorantlar da kapanacak sadece paket servis olacak.

umarım anlatabilmisimdir.
Ne güzel pikniğe gidecektim be.
AKP kongreleri bitti, lebaleb dolu salonlara gerek kalmadı.
Corana virüs party son buldu.
ramazanda kafe ve restorantlara paket servisi, sadece oruç tutanlar özenmesin diye getirilen bir kısıtlama. başka hiç bir açıklaması yok.
sonradan edit. neden hemen paket servisine geçilmiyor da ramazan bekleniyor? eksi vermeden önce bir düşünün.
Adım adım şeriat geliyor.
Mayıs ta tekrar kaldırılır boşuna sevinmeyin.
oğlum paranız varsa yemekte var,amda var, içkide var lüks otellerde,ne kısıtlaması kesin ağlamayı.