bugün

shntysizer ile geleceğim zirvedir. enstruman istekleri üzerine kapıp geleceğim aletim ile size keyifli dakikalar yaşatacağım olaylar silsilesinin başlangıcıdır. *
Vay be bir izmirli olarak bugün öğrenip kahrettiğim zirvedir. O değilde başka yere sözüm var.
+1 imle katılacağım zirvedir.
daha bugun yazar oldugum icin katilmaya cekindigim zirve.
antibiyotik içtikten sonra seve seve katılacağım zirve. mezelere salça olmaya geliyorum.
29 eylül günü saat: 20:00 itibariyle başlayacak zirvedir. gerçekten güzel bir etkinlik olacağından şüpheniz olmasın. ayrıca gece uykusu'nun düzenlediği zirveler hep yağmurlu geçiyor bıdı bıdı diyenlere bu görselle cevap vermek istiyorum; görsel
izmirli olup bugun öğrendiğim ancak başka planlar neticesinde katılamayacağım, katılacaklara iyi eğlenceler dilediğim zirve.
bütün izmir düşmanı başlık sahiplerini görmek istediğim zirvedir.

(bkz: açılan başlıkların göte girmesi)
Başlık ilk açıldığında katılmaya karar verdiğim, katılacağım zirve.
Edit: bu entry nin neyini eksiliyosun arkadaşım..
katılmak istediğim, fakat birkaç saçma insanın katıldığını görüp vazgeçtiğim zirve. **
gerçekleşmesine saatler kalan zirvedir. diğer zirveler gibi güzel geçer umarım. katılım sayısı da yüksek.
katılıp karşıyaka maçını kaçıracağım zirvedir. kıymetimi bil gece uykusu.
maydyy, ünsal ve birkaç sözlük yazarı ile erkenden -19:00 itibariyle- alsancakta olacağımız zirve. gitar mitar getirin uleyn!
çalıştığım için gidemeyeceğim zirve.
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
işimi gücümü yarıda bırakıp guatemala'dan katılacağım zirvedir.

eğer yağmur yağarsa gece uykusu'nu şemsiye yapıp iskeleden efes oteline kadar gereceğim zirvedir ayrıca. bunu not alalım.
antalya'da olduğum için katılamayacağım ancak bir zirveye çok katılmak istediğim için içimi burkan zirvedir. umarım bol bol eğlenirsiniz.
maydyy, ünsal, sir kahin, matrockman, butterfly, hakigiyenadam ve bendenizin erkenden katılacağı zirve. Az sonra o bölgedeyiz.
oha dedigim olay yeni gordu pqra da yok ciksam gelsemde bi sandalyeden dussem *

edit: kesin yagmur yagmmali bu gelenek bozulmasin.
Alsancak iskelesini arkanıza alın; sol taraftaki çimlerdeyiz. Bayrak direklerinin yanındaki yerdeyiz.
kordonda kahve duraginin tam karşısında ki çimlerdeyiz. Olduk 6
ibne bir arkadastan finansman sözü almama ragmen bu henüz bitmemis cümlenin icinde kendine yer bulmus ibnenin aksam üc defa aramama ragmen telefonu acmayip salaga yatmasi ile isin finansman ayaginin yatmasindan mütevellit katilamadigim hadise. Simdi sinirden kudurmus vaziyette evde bizim sigacikta cekilmis alev alev dizisine bakiyorum ki zerre evde oturma nizetim yoktu.
yani bugün.
erken ayrılmama rağmen benim açımdan güzel geçmiş zirvedir. geceuykusu,maydyy, ünsal, sir kahin, butterfly,hakigiyenadam a sıcakkanlılıklarından dolayı teşekkürlerimi iletirim. Saymadığım varsa kusuruma bakmayın.
oldukça eğlenceli geçmiş zirvedir. katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.
keyifli bir zirve oldu, kimseyi tanimadigim icin biraz teruddut ederek gitsem de yabancilik cekmedim, tum tanistigim arkadaslara selamlar emegi gecenlere tesekkurler.
güncel Önemli Başlıklar