Saat 22:00'de Stade de France'da oynanacak olan şampiyonlar ligi 2021 22 sezonu final maçı.
Canımız ciğerimiz real parçalar bırakmaz.
Avrupa'nın kulüpler bazında ki en büyük finali. Evet.
Real Madrid'in 13, Liverpool'un 6 defa kazandığı bu kupada; gönlüm kırmızı beyazdan yana. Tabii.
Global Katalan faşizmine geçit vermeyen, ispanyanin üniter yapısının yılmaz savunucusu canımız Real Madrid'imiz ile Liman işçilerinin alın teri ile kurulan, kibirli londraya karşı "we are not british we are scousers" pankartı ile bizi bizden alan cigerimiz Liverpool'un maçı.

Berabere bitsin kupayı ikisine de versinler.
Bu yıl finale destansı, mucizevi bir şekilde gelen real Madrid, kupayı da alırsa belgeseli çekilebilir real Madrid adına. Öyle bir turnuva geçirdi ispanyollar. Benzema belki de şl tarihinin en iyi performansını gösterdi bu sene. Bu masalsı yürüyüşlerine kupa yakışır ama liverpool papaz her zaman pilav yemez diyebilir. Çok zevkli geçeceği aşikar. iyi olan kazansın.
Liverpool'un 1.70 civarı oranıyla her yerde favori olduğu maç.
Lakin real madrid CL finallerini antrenman maçı gibi oynuyor. Adamlar bu seviye için varlar sanki.
Buraları çok iyi oynuyorlar. Bence tecrübe kazanacak.
Real kupayı alacak.
Şanlı realimizin feci şekilde saplayacağı maçtır.
üf be maça bak. kg var bankoların bankosu. kısa günün karı olarak 1000 tl atın 300 400 tl kar yapın.

liverpool kazansın. realmadridi sevmem.

ama rüyamda real kazanıyordu.
iki takımıda destekleyen biri olarak gönlüm kırmızı beyaza daha yakın.
ilk gol liverpool a basın gitsin.
ms 2 yada 2.5 üst.
Benzema için osasuna malaga esprisi yapanlar var. Adam şampiyonlar ligi tarihinin en iyi performansını ortaya koydu bu sene.
Bir ispanyol atasözü der ki:

Hasta el final, vamos real.

Atasözü kısmını ben uydurdum ama slogan gerçek.
liverpool'u destekliyorum.
Sonucu penaltılar belirleyecektir.
görsel
Liverpool alsın istiyorum o yüzden real madrid kesin alır. Basın paraları 2 saate zengin olun.
Nedense başlangıcı ertelenmiş olan maç.
saat 05:00 de kalkıp yola gidecek olmam ve evimde arkadaşlarımın maç partilemesi yapması dışında ertelenmesinde problem olmayan karşılaşma.

artık maç uzatmaya giderse de yarın uyumadan giderim işte, çiçek.

fransızların yapacağı organizasyonu sikeyim.
Ulan maçın başından beri Liverpool atakları izliyoruz. Adamlar 1 geldi pir geldi. Real madrid başka bi seviye gerçekten. Gönlüm Liverpool'dan yana umarım çevirirler.
Türkiye nin real madridi Galatasaray. ikisi de finallerin takımı.
tam bir klasik vs modern futbol çarpışması oldu.

1- fizik vs teknik savaşını fizik kazandı.
2- kule santrfor yoksa o iş firminoyla falan olmaz. pep haaland'ı boşuna almadı.
Ligte Liverpoolu destekledim kaybetti.
Finalde Madridi sevmeme rağmen yine gönlüm Liverpooldan yanaydı yine kaybetti.

Ben kaybetmek için doğmuşum ya.
Real Madrid 14. kez Avrupa'nın en büyüğü olduğu karşılaşma. Evet

1956
1957
1958
1959
1960
1966
1998
2000
2002
2014
2016
2017
2018
2022
işte Galatasaray, Real Madrid'i yenip süper kupa'yı kaldırabilmiş tek Türk takımıdır.

Eşsiz benzersiz bir olaydır. 50 yıl geçse de unutulmayacaktır.