bugün

An itibariyle ülkenin çeşitli yerlerinde başlayan saldırıdır. Twitter'da gündeme oturmuş. Nasa açıklama yapmaya hazırlanıyor söylentisi var. Sabaha kadar belli olur diye umuyoruz. Yunanistan ve Gürcistan ülkelerinden de görüldüğüne dair haberler duyulmuş.
- alo zall. Uzaylılar tarafından kaçırıldım. Evet tarafından..
Keşke gercek olsa da yarin okula işe gitmesek dedigimdir.
Amerikan başkanı dahil herkeze haber verilmelidir.
Durum ciddi lan tirrekler...

Ucgen ucgen geziyo ipne ufolar. Ne guzel monoton hayatimiza heyecan geldi...
Milyar milyar yıllık kainat tarihinde benim sınırlı ömrüme denk gelmesinin ihtimali bile mutluluk vericidir.

independence day 1 deki gibi moleküllerime bile ayıracak olsalar yine de saldırsınlar gerçek demokrasi şehidi olalım.
feyk ulan feyk baksana burada kütahya porselen yazıyor.

şaka maka ciddiye aldım eger trollse çok darılırım.
Edit: Trollmüs. Kaç para ulan bi alien?
b'ye saldırıyorlar, gelsin biri.
istanbulun merkezinde yaşıyorum. 1 saattir gökyüzüne bakıyorum hiç bir şey. adamlar fena troll yapıyor.
trollun dibi olmasi umuduyla.
Mustafa Topaloğlu'na ulaşın. Gerekli bütün önlemleri ve yapmamız gerekenleri bir tek o biliyor.
Trump: saldırıyı eniştemden öğrendim.
Gerçek olmasını istediğim olay. Hem adrenalin, heyecan, hem de okuldan yırttık sevinci
görsel
'birileri kapıları açmış belli ki ' yorumuyla güldürmüş olay.
https://twitter.com/magne...status/803001229009944579
ciddi ciddi bu trollüğe katılamayacağım saldırıdır. tam ciddi olacağım gülme geliyor.
itidalli olmak lazım, Uzaylı da olsa insan insandır.
Normalde bende böyle şeylere inanmam ama camdan dışarıya bakınca asjkklaln şaka lan şaka şu basit hayatlarınıza olağanüstü şeyler katmaya çalışmayın.
görsel
Odaya kilitledim ibneyi. Ne olur ne olmaz, gece gece gaza gelip hır çıkarmasın.
Rte nin yayın yapmasını bekliyoruz. Anında millet olarak sokaklara döküleceğiz ufoların önünü kesmeye. Hatta nihat doğan tqbancasını hazırladı, şu an abdest alıyor.
insanlığa barış, hoşgörü, mutluluk, demokrasi, sevinç getirmek için gece yarısı itibari ile memleketin her tarafından giriş yapmış bulunmaktadırlar.
iyi trollediniz çıkıp baktım iyi troll helal be.
aynisini gecen sene mersinde gormustum. yukari cikiyorlar grup halinde. ama kameraya cekince kamerada gozukmeyen ancak ciplak gozle gorulebilen cinstendi
Uçaktan 4-5 kat hızlısını gördüm 2 saat kadar önce. Hatta başlığı görünce şok oldum.

Şu an sosyal medyadaki trolleme de olsa ben birşey gördüğüme eminim.
https://twitter.com/reset...status/803004621924880385
olayın troll olduğu anlaşıldı.