bugün

ziraat türkiye kupası yarı final karşılaşması.

saat: 20.45
tv yayını: a spor

konyasporumuzun final için mutlak puan ya da puanlar çıkarması gereken mücadele.

riad bajic ile gol ya da goller bulmamız gerek.

buradan avantajlı bir skor elde edersek, konya büyükşehir torku arena'da işi bitiririz taraftarımız ile.

görsel
anadolunun hükümdarı finale çıkar.

finalde de fener'e çakarız kupa bizim.
konyaspor'un evinde taraftarı ile geçeceği turun ilk maçı.
Konyaspor UEFA ya tekrar katılmayı inanılmaz şekilde istiyor. Aykut kocaman da yönetim de bunu sürekli belirtiyor. Kasımpaşa içinse böyle bir olmazsa olmaz yok. o yüzden Konyaspor en azından beraberlik alır diyorum.
puan veya puanlar ne lan?
rövanşı da var bu maçın yani iki maçlı eleminasyonlu.

takim tutar gibi parti tutmanızı anladık taa,
parti tutar gibi takım tutmak nedir amk?

Tnm: bir maç.
Kasımpaşanın iki farklı kazanacağı maç.
konyaspor ilk 11

görsel
Futbolun katili Konyaspor'un yenilmesi gereken maç. Evet.
Tam bir akp derbisi.

Hakem de bayburtlu olsaydı tripıl dabıl olurmuş.
a spor spikerlerine karşılıklı dayak var banko.

şaka maka, aykut kocaman'ın döşeme yapıp finale adım atacağı maç olur.
goooll goolll goll!

riad bajic !
(bkz: Fenerbahçe konyaspor finali)
Elemanın dizi 180 derece döndü lan Oha.
Bidahaki sezona zor yetişir.
fenerbahçeli olarak "konyaspor bizi de harcar" dediğim maç.
Ahah kasımpaşa 3-2 öne geçti
izlemedim ama maçkoliği ilk açtığımda konya 2-0 öndeydi. Sonra baktım kasımpaşa 3-2 kazanmış. Hem de son 10 dakikasına 2-0 girilmesine rağmen. Çılgın maç.
Can sıkıntısından tv de kanallari gezerken maçı 70. dakikadan itibaren izlemeye başladım. Baktım 2-0 konya üstünlüğü. Dedim bu sene kupa fenere çok uzak. Sonra 82 de ne olduysa film orda koptu. Kasımpaşa 1-2. Sonra 85 de bir kafa 2-2. Aman tanrım konyada moraller çöktü. Sonra taraftar 3-3-3 diye bağırmaya başladılar. 30 saniyede 3-2. Ömer üründül gibi bende kasımpaşa nın son 2 golünü beğendim. Konya elindeki finali teptiği maç oldu açıkçası. Kasımpaşa ise sonuna kadar pes etmeden savaştı ve haklı bir galibiyet almış oldu.