bugün

aslanlarin parcali, metin oktay tipi formayla sahaya ciktigi mucadele.
ayhan beklenildiği gibi sarı kart görmüş ve cezalı duruma düşmüştür.
dakikalar geçtikçe maçın ne kadar zor olacağının ve metalist kharkiv in gücünün anlaşılacağı maç olabilir kanımca.
hakemin golumuzu vermedigi mac. dk 31.
ilk yarisi golsuz tamamlanmis mac.
ilk yarı itibariyle galatasarayımızın hem hücumda hem savunmada bolca hata yaptığı karşılaşma.
justin.tv'nin allah belasını versin dediğim maçtır. bir linkte adam gibi çıksındır.

ayrıca, hakemlerin bir golümüzü vermediği maçtır. yazıklar olsun!
rus televizyasıdan yayını sopcast vasıtasıyla izlenilebilen maç. devre arası rus manken gösterirler tam olur dedim ama haber veriyor gençler.
edit: reklamlarda hoş hatunlar var ama allah için.
galatasaray'ın kazanamayacağı maçtır. Biz iddaa'da verdik ya töbe kazanmaz daha... Lan bi kere de şaşırtın lan beni bi faydanızı göreyim...
2. yarida baris ozbek' in emre asik yerine oyuna girdigi mac.
galatasaray'ın 31.dakikada attığı golün ofsayt sebebiyle sayılmadığı uefa maçlarından biri.
gol için:
http://www.videogiller.co...ayan-golu-izle/56fa4bca0/
51. dakikada baros' un elle oynadigi icin sari kart gordugu karsilasma. milancim, maradona' nin tanrinin eli sozune cok takilmis anlasilan. *
galatasaray'ın dandik bir golle öne geçip o şekilde bitireceğini düşündüğüm karşılaşma. önceki iki maçta oynanan futbolu başka bir takım oynamış gibi sanki.
barışın hatalı paslarıyla deliye döndüğüm maç.
milan baros un yerine ümit karan oyuna dahil olmuştur. beraberlik her iki taraf içinde yeter sonuçtur aslında.
türk takımlarının bu sene ukrayna takımları ile yaptığı 4. maçındaki 3. puan kaybıdır.
m.kharkiv 4-1 beşiktaş
fenerbahce 0-0 d.kiev
galatasaray 0-1 m.kharkiv

avrupa sıralamasındaki en yakın rakibimiz ukrayna yı bu kadar fazla karşımıza almamıza rağmen* bu takımlara üstünlük kuramamamız neden yerimizde saydığımızın en önemli nedenidir. ne beşiktaş ne fenerbahce en son olarak da tam belli olmasa da galatasaray ın bu ülke takımlarına puan kaybetmesi inanılır gibi değil.
yakışmayan skordur. deplasmanda doğru düzgün galip gelemeyen bir takıma yenilmek kötü oldu.
sağlık olsun demekten başka çaremizin olmadığını gösteren maç. adamlar tek bir hatada gollerini attılar işte bu yüzden de futbolun adaleti yoktur. önümüze bakmamız lazım.
servet sayesinde yenildiğimiz maçtır.

hayır, bir insan hata yapar. ona bir şey diyemem. ama e be mal herif, sen ne pas atmasını bilirsin ve dribbling yapmasını. arkanda iki herifle ne bok yiyorsun o zaman?

olmadı bu skor. cehennem dediğimiz yerde satanistin metalcileri bile puan alıyorsa ben bir şey diyemiyorum. diyemiyorum...

edit: golü metalist atmadı, biz attırdık. hatırlatayım dedim.
metalist takiminin 0-1 galibiyeti ile sona ermistir. aylardir sustum, ha oldu ha olacak dedim. sabir dedim. biraz daha sabir dedim ama skibbe artik bardagi tasirdi. yeter artik demek istiyorum kendilerine. yonetime de derhal cozum bulmalarini salik veriyorum. zira galatasaray' in kaybedecek puanlari, galatasaraylilarin da artik sabredecek tahkati kalmadi. skibbe git artik ne olur git. bu taraftarin gozunde daha da kotu olmadan git... lutfen...
metalist'in değilde gerizekalı spikerin sonunda delirttiği maç olmuştur. yönetim'i, taraftar'ı, hadi medyayı da geçtim sen spikersin ulan oynanan maçı sunmuyorsun skibbeye yükleniyorsun, sana mı kaldı yahu?

"acaba galatasaray çift forvet mi oynamalıydı?", "skibbe her zamanki gibi golü yedi ellerini çırpıyor", "galatasaray hata üstüne hata yapıyor" bilmemne...

ballı, anti futbol oynayan, ukraynanın dağ başında -30 da kondisyon kasan bir takım bu en nihayetinde. adamlar 60 dakika yatıp sonra vites yükseltiyorlar, yorulan defansı hataya zorluyorlar ki servet'in yapmadığı şeyler değil, bıraksan 180 dakika oynar bu herifler. ben taraftarıyım bu takımın sallamıyorum bu maçı, sen spiker takımı yerden yere vuruyosun, hocayı yerden yere vuruyosun, sen kimsin ki?

beşiktaş'ın da fenerbahçe'nin de galatasaray'ın da rövanşını laleli'de alıcaz farka gidicez artık yapıcak bişey yok.

edit: tekrar söylüyorum, bu metalist anti futbol oynayan rakibini de çok çaresiz bırakan kötü duruma düşüren bir takım, ertuğrul sağlam 8 yedi gitmedi beşiktaş'tan bu adamlar yüzünden hatalı bir kararla gitti. sezon ortasında hoca değiştiren takımlardan olmasın galatasaray, günlük başarılara bakmayalım galatasaray taraftarı olarak. fenerbahçe taraftarı gibi 3 maç aragones'i destekleyip ertesi maç I love you zico diyen taraftar gibi olmayalım.
fc metalist kharkiv i tebrik ettiğim maç.

galatasaray a karşı futbol nasıl oynanır göstermişlerdir.
uykuydan yeni uyanmış birine şaka gibi gelen maç. sözlük bana şaka desene!
skibbe nin artık gitmesi gerektiğinin iyice ortaya çıktığı maç.

(bkz: skibbe gitsin kim gelirse gelsin)
yenilgiye bir kurban bulunup (skibbe gibi durmaktadır sanki), 25 kasım 2008 fenerbahçe porto maçı sonrasında sözlükteki daniel gonzalez güiza çılgınlığı benzeri bir girişim olması durumunda sol frame'e yazık edecek maç gibi durmaktadır.