bugün

görsel
Ankaragücünün ptt 1. Lige uzanacaginin garantisi olan maçtır.
Hakem desteği olmazsa Trabzon yenilir. Evet.
trabzonun stresli gergin olacağını ufak tefek hakem yardımlarıyla kazanacağını düşünüyorum.
ankaragücü'nün penaltısının yendiği maç.
Akp takımı başşşak şehir şampiyon olmasın diye yenilmemiz lazım ama bu sefer de biz göt altına gitcez. E Trabzon da akp takımı. Hay sikeyim akp dönemine denk gelen bahtını.

Edit; ulan 1 puanı napalim. Keşke yatsaydik.
ankaragücü'nün verilmeyen penaltısı

Bu lazlar işin bokunu çıkardı yarın yenilip haftaya bunlara döşeyelim boruyu akılları başlarına gelsin.
Ceza sahasında el oluyor karar penaltı buraya kadar her şey normal ama neredeyse yürüyen adama kart veren hakem ikinci sarıyı Trabzonlu pereiraya vermiyor ya da veremiyor. Şimdi Trabzonspor’a penaltı uyduracak. Evet.
9 dk. Uzatma verilen maç.
Ahahahahah 3. Devre oynatsaydın kral.
Futbol ile siyasetin ne kadar iç içe girdiğini gösteren bir maç. Çok zorda olsa Galatasaray bu sezon şampiyon olursa hem akp hem de para babası yalakalar büyük darbe yiyecek.
an itibarı ile 1-1 bitmiştir.
sivas geliyor!!!!!

yürüyün be koçlarım...
Bu maç Trabzonspor'un şampiyonluk hikayesini bir 40 yıl daha ertelemiştir.
Kadıköyde FB yenen gs ve ts bir daha maç kazanamadı gitti lanet var.
Ünal'ı gönderip Hüseyin Cimşir'i getirenler için hesap verme vakti.
Dk 3 öne geçip 97 dakika gol atamıyorsan zaten olmaz bu iş.Başka takım olsa 3’ü 4’ü bulup dalgasına bakardı.
iyi derecede Trabzonsporluyum ama gerçek bu maalesef.
Bu kadar ruhsuz bir maçını hatırlamıyorum. Yine de şampiyonluğa olan inancım tam. Götümden konuşmuyorum. Lig bitince ölmez de kalırsak hepimiz burdayız.
Basaksehir bu aksam yenerse sampiyon olur.