bugün

istanbul'da ikamet eden veya istanbul'a gelmeyi planlayan yazarlar tarafından uzun zamandır beklenen, 26 nisan cumartesi günü gerçekleştirilecek olan zirvedir. Sözlük yazarlarının yoğun istekleri üzerine, önceden kadıköy'de düzenlenen istanbul zirvesinin 2. buluşması 26 nisan günü gerçekleştirilecektir.

Katılacak olan yazarlarımızla kadıköy'deki Franz kafka Cafe'de buluşulacaktır.

1)ben öyle her yere gelmem triplerine giren yazarlarımız için elit bir ortam,
2)Ay ben gülerim diyen yazarlarımız için çekinmelerine gerek olmayan bir mekan,
3)sigara tiryakisi yazarlarımız için muazzam üstü açık bir alan,

görsel

4)topluluk içinde konuşmaya utanan yazar arkadaşlarımızın izlemesi için süper ötesi bir manzara,

görsel

5)cebinde 10 tl ile buluşmaya gelen yazarlarımıza önlem olarak da * * çayı 5 tl ye iteleyen
bir mekan seçtik.

görsel görsel görsel

tüm istanbul aşığı yazarlarımız davetlidir.

saat belirtilecektir.

23/04/2014 **Önemli not: 26 nisan cumartesi günü havanın yağmurlu olacağından dolayı, seçilen mekanın kapalı bölümünde sigara içilememesinden dolayı yeni bir mekan araştırılıp ve zirvenin ileri bir tarihe atılmasına karar verilmiştir. sözlük yazarlarına duyurulur. anlayışınız için teşekkürler.
güzel bir kafe tanıtımıdır.

şaka bir yana gidin. seneye bende gelirim bak.
zirvebox'ta görülmeyen zirvedir. katılırız elbette. *
Mekan itibari ile entelliğin havalarda uçuşacağı zirvedir.
gidilesi zirvedir. entry'lere bakılırsa %50'yi evde zor tutuyoruz.
kafe çok güzel, sevdiğim bir mekan fakat alkolsüz zirve mi olur amuha goyim. belki katılırım zirvesi, söz vermeyeyim. *
katılacak yazarlara göre katılıp katılmaaycağımın belli olacağı zirve.

(bkz: reserved)
katılacağım zirvedir, ilk defa bir zirveye katılacağım çok heyecanlıyım.
Acaba katılsam mi zirvesi. Neyse daha 2 hafta var.
katılmak istediğim zirvedir, 4 senedir şuradayım ilk defa bir zirveye katılmayı düşünüyorum sözlük çok heyecanlıyım *
işten kaçıp yine de katılacagım zirve.
ergen zirvesi niteliginde olacaktir. herkesin kendi legosunu getirmesi onemle rica olunur.
Bi mani olmazsa katılacağım zirvedir.
Katıldım bile zirvesidir.
gördüğüm ilk kadına sevişme teklif edilecek zirvedir. *
tamam olum tamam gelicem bu kadar sık boğaz edilmez ki yahu.
neredeyse her hafta gittiğim, çoğu arkadaşımı ağırladığım mekanda yapılacak olan, nerede lan bu istanbul zirveleri dediğim zamana denk gelen zirvedir.

zirve mekanı; manzarası, yemekleriyle çok güzel olsa da, servis konusunda biraz sorunu olan bir yerdir ama yine de en sevdiğim yerlerden biridir.

fiyatlar konusunda bir indirim filan yapılamaz sanırım. gelen ne içecekse fiyatını bilerek, adabıyla içerek, ayık kafayla muhabbet ederek güzel olabilecek zirvedir.
Katılırım belki zaten üsküdar dan gelicem.
Evden ekmek arası getirin manzaraya karşı yersiniz.
Yine zirve yine kadıköy.
Kadıköy eylemcilerden çekmedi zirvelerden çektiği kadar.
bir köşede birkaç efes malt içerek tipleri süzeceğim zirvedir.

not: metrobüs ile gelirim lan.
not: marmaray'a binmem amk.
not: zirve var dediler geldik.

okunulan entrler sonrası not:
çok pahalı, dandik dundik bir mekan olduğundan mütevellit gelmekten vazgeçilen zirvedir.
param olursa geleceğim zirvedir.
Ergenlerin toplanacagi zirvedir. Fakir gibi kadikoyde bulusuluyor. Herkesin kafasinda "kiz gelir mi acep" sorusu. Bsg.
yanlış mekan seçimi yapılmış zirvedir.
aklı başında insanlar tarafından zirvenin yapılacağı kafeye müdahale edilip değiştirilmesi gereken zirvedir.
la oğlum mal mısınız siz.
bu zirvenin çoğu katılımcı adayı öğrenci değil mi?
zirvelerin resmi içeceği bira değil mi?
e ne bok yemeye biranın 12 liradan başladığı acayip acayip yerler tercih ediliyor lan.
lan zaten bir kafe ismini yabancı bir yazardan alıyorsa götüm götüm uzaklaşacaksın oradan.
(bkz: shakespeare bistro)

neyse ben Antalya'dayım zaten.
ne bok yerseniz yiyin.
Nicklerimizi ifşa etmiyorsak neden olmasın zirvesidir.