bugün

yerine göre avantaj, yerine göre dezavantajdır.
ben sakallı 25; sakalsız bıyıklı 30; sakalsız ve bıyıksız 15 gösteriyorum. geçen bi hitler bıyığı bırakayım dedim, yaşlar üstü bişi oldum amk suratıma bok atsan yapışmaz o derece.
Bir 18 yaşında 25 yaş göstermek değildir. Adamlar abi diyor ya la.
(bkz: 17 yaşında olup 25 göstermek)
22 yaşında olup da 15 göstermekten daha kötü değildir.
çok güzel değil mi hep genç kalalım . *
20 yaşında olup da kimliğin yanında olmadığı için bar kapısından geri döndürülmek kadar kötü değildir.
66 yaşında olup 25 yaşında gösterdiğim için bana hoş gelen durumdur.
21 olup 15 gösteriyorum.Saçlarda uzun sakal hiç yok bıyık bölgesinde bir iki tüy.Çok kötü lan.
Üniye gitmek için minübüse biniyorum.Adam beni göstererek geç bayanın yanına otur diyor.Psikolojiyi siz düşünün.
Ne bilim geçen gün pttde sıra bekliyorum yaşlı amca kızım benim numara ne dedi.Amca dedim erkeğim başladı gönlümü almaya.Sende kız güzelliği var.iyice sıçtı.
Yemekhanede yemek yiyoruz ortam şahane kız demesin mi.Bizim sınıftaki kızlardan güzel yüzün var. eridim bittim yeminle.
Birde asosyal içine kapanık ve utangaçlık var bende bayan hoca girmiş sınıfa bende geç kaldım. Açtım girebilir miyim dedim sınıfa soruyor bu çocuk sizin sınıfta mı? Arkasından bu daha çocuk çocuk ünide işi ne falan demesi.
Arkadasla pes yapıyoruz kamera koymus neymiş kız arkadasına atacak nasıl yendiğini sevinç gösterilerini falan izletecekmiş.Neyse bu çekti gönderdi.Kız 2 dk sonra aradı ulan o yanındaki kız kim diye al işte buyur burdan yak.Kavga ettiler falan.Tabi ortamda mazeme konusu olduk.Böyle bir çok olay geçti.

Bazen diyorum kısmetse 2 yıl sonra öğretmen olacağım bu çocuklar beni ciddiye almazsa diye aklımdan geçiyor.Valla çıldırırım.
Bir yazarin isyan beyani. Bi yandanda komik olmaya calismis ama olamamistir yaziktir.
enteresan bir durumdur.
örneğin ben 30 yaşındayım evliyim bir kız çocuğum var. kızımı avmlerdeki çocuk parkına götürüyorum kızlar kızımı kardeşim sanıyor. yaşıtlarım göt, göbek sarmış kafada saç bırakmamışlar ben hala fit. yaşım 22 diyorum inanıyorlar.
ne zaman avantaja dönüşeceğini düşündüğüm durumdur. erkek dediğin kalıplı olmalı aga.
Nerde liseli peşime takılıyor vay arkadaş küçük gòstermek kötü.
merak etme 33 yaşına gelince 25 yaş muamelesi yaparlar.

büyüyünce unutursun.
insanı sakal bırakmaya yönelten bir durumdur.
bugün denizde yüzerken yanıma gelen teyzenin lise misin evladım demesiyle dumur eden durum.
Bir erkek olarak içinde bulunduğum lanet durum. hep minyon kızlarla takılmak zorunda kalıyorum. boy da yok kalıp da amk.
Öyle birini tanımıştım. kardeşini abisi zannediyorlardı.
Bizim bi abi vardi 27 yaşında evli kendini kizlara endüstri meslek lisesinde okuyor diye tanitirdi. geneldede bizim arkdadlari gosterip bunlar benim sınıf arkadaşlarım derdi. 17-18 yaşındaki kızları götürürdu. şimdi duydum karisindan ayrılmış .
çok güzel bi durumdur.minyonlar bilir.
benim başımda ki olaydır. ya kardeşim 20 yaşındayım adam diyor ki bana hacı lise kaça gidiyorsun diyor.
Tıraş olunduğu zaman karşılaşılması muhtemel durum. Kızlarla falan bir yere girerken yaş sorarlar ya hani, o koyar işte.
26 yaşında olup sakallarımı kesince ortaya çıkan bebek poposu kıvamında suratımla sanırım neredeyse benzerini yaşadığım durum. 17 de abartıymış yahu o kadar da değil. ama 2-3 yıl önce barlara sakalsız zor giriyordum öyle söyleyeyim.
Üniversite bitirdik hala lise öğrenci sanıyorlar. Hoşuma gitmiyor kesinlikle.
Üniversiteye başlayacak olup liseye başlayacağımı sanmalarıyla aynı durumdur.(üniversiteyede geÇ başlayacağım)