bugün

cev kadınlar şampiyonlar ligi maçı.
fenerbahçe acıbadem kadın voleybol takımının sil baştan kadrosuyla avrupa arenasında görücüye çıkacağı maç burhan felek spor salonunda.
gamova'lı fenerbahçe geçen yıl finalde voleybergamo'ya çekişmeli ve zevkli bir müsabaka sonunda 3-2 kaybetmişti.
yine çekişmeli geçeceğini tahmin ediyorum. trt'nin yayınlayıp yayınlamayacağı maç saatinde belli olacak.
maç saati: 19:30
sari meleklerimizi ilk kez tam kadro izleyebilecegimiz mactir. 19.30'u merakla bekmekteyiz.
trt mac yayinini kaldirmisti.

trt'ye ve cev'e atilan binlerce mail sonrasinda trt türk kanalindan yayinlanacak mactir.
dengeli başlayan maç karşılıklı sayılarla devam ediyor.
ilk sette ikinci teknik molaya 16-14 fenerbahçe üstünlüğü ile gidildi.
aşağıdaki ten de izlenebilen maç.
spiker yok ya da benim ses sistemimde arıza var.
http://www.laola1.tv/en/g.../video/242-989-37465.html
ilk seti 26-24 aldık.
ikinci sette ikinci teknik molaya 16-11 fenerbahçe üstünlüğü ile gidildi.
ikinci seti 25-23 kazandık.
ilk sete nazaran fenerbahçe'nin daha rahat olduğu ve bu rahatlığı set sonunda pahalıya mal olacak gibi görünse de 25-23 seti aldığı maçta bergamo önemli üç oyuncusunun eksikliğini hissediyor.
sarı meleklerimizin 3-0 kazandığı maç.
üç sette biteceğine ihtimal vermiyordum. zira bergamo'nun önemli üç eksiği maç saatine yakın belli oldu.
her neyse fenerbahçe kadın voleybol takımının avrupa şampiyonluğu hedefine çok iyi bir başlangıç yaptığı maç olmuştur.
üçüncü set: 25-18
maç sonucu: 3-0
geçen yılın şampiyonlar ligi finalisti ile şampiyonunu karşı karşıya getiren ve sarı meleklerin 3-0'la finalin rövanşını aldığı maçtır. yani, öyle götten element uydurup "köy takımını yendiler, seviniyorlar." demeden önce bi zahmet araştırıver, tamam mı andaval?

edit: koyu bir anti- fenerliye de böyle bi entry yazdırdın ya morganize işler, vay senin babağün kemüğüne...