bugün

istanbul lu yazarların 25 kasım 2006 tarihinde akşam 18 sularında düşündükleri zirvedir. **mecidiyeköy deki simit sarayında gerçekleşecektir. katılanlar kamera ile çekilip youtube de gösterilecek tüm uludağ cılarla paylaşılacaktır. bayan katılımcılar özellikle beklenmektedir.
neden bir ay sonrasına düşünüldüğünün daha erken bir tarihte olsa daha iyi olmazmı diye düşündüren ve katılmayı düşündüğüm zirve. *
sadece istanbul'lu yazarların mı katılacağı zirveymiş. şöyle değişik memleketlerden insanlar da kabul edilse de kültür mozağiği oluştursak fena mı olur..
sozluk yazarları arkadaşlarımızın katılmak için neden mazeret ürettiklerini merak ettiğim olaydır. katılımcılar ciddi ciddi beklenmektedir.
uygun olursam katılıcağım zirvedir. 1 ay sonra gibi uzak bi tarıh yerine daha yakın bi zaman dusunulemez mi dediğim zirvedir. *
malesef istanbul lu yazarların cok konsept bir zirve yapamadığı düşünülürse buluşmak için mecidiyeköy simit sarayı çok uygundur.* *katılımcılar yeteri sayıya ulaşınca bu ekrandan duyurulacak rezerve yapılacaktır. ondan sonra herkes istediği gibi eğlenebilir.
bu zirve ile ilgili moderatör yazarlardan teyyid beklediğim zirvedir.
katılmak istediğim zirvedir, gelirim elbet.

edit: bu başlığın bu kadar tutacağını bilseydim daha güzel şeyler yazardım. *
eğer yeterli katılım sağlanırsa zirveyi daha erkene alabiliriz. katılımcıların desteği beklenmektedir.
16 aralık 2006 akşam sularında kadıköy'deki simit sarayında açma ve kahve zirvesi olduğundan katılamayacağım zirve. ha bi de bayan değilim problem çıkabilir çünkü.
moderasyon kurulu münasip görürse benim de katılmak istediğim zirvedir.

(bkz: tırsarak entry girmek)
tarihinin daha erkene alınmasının güzel olacağı zirve.
katılımın cok olmasını istediğim zirvedir.
lan adam gibin pideli kofte yiyelim dedigim zirvedir.
başlığının "mecidiyeköy'de çay ve simit zirvesi" olarak değiştirilmesi gereken, kutsal topraklarda olan etkinlik.
mecidiyeköy'de olmasına rağmen geleceğim zirvedir de hakkaten bi ay sonraya tarih belirlenmesi niyedir dedirten zirvedir.
istenirse etkinlik 25 kasım 2006 tarihine alınabilir. teklifler beklenmektedir.
şartlar olgunlaşırsa benimde katılacağım zirve.
25 kasım 2006 tarihinde akşam 18 saatinde olmasına karar verilmiştir. simit sarayının adı rezerve yapıldıktan sonra haber verilecektir. tüm katılımcıların diğer sözlük yazarlarına haber vermesi uygun düşecektir.
pudra şekerine bandırılmış elmalı kurabiye satılan bir simit sarayında yapılması durumunda katılmaktan çekilmeyeceğim zirvedir. * *
an itibari ile katılacaklar.
(bkz: kirmizi başlikli kiz) *
(bkz: wolfheart)
(bkz: lock)
(bkz: osiris)
(bkz: fatal)
(bkz: stayaway)
(bkz: grand ekinoks)
(bkz: marjinal fayda)
(bkz: arjen robben)
(bkz: alwayssleppy)
(bkz: schenardi)
25 kasım 2006 günü dayı olacağımdan ve hastanede nazır bulunacağımdan gelemeyeceğim zirve. iyi eğlenceler dilerim efem.
katılımların an itibari ile çoğalmasını beklediğimiz olaydır.
özel davetiye geLirse katıLmayı düşündüğüm zirvedir.. eğer inat ediLip bana yanar/dönerLi, yaLdızLı bir davetiye gönderiLmesse geLmem.. benden mahrum bir zirve geçirirsiniz ki bu da hiç hoş oLmaz.. *
çalıştığım için katılamayacağım zirvedir. halbuki ne kadar çok isterdim katılmayı, istanbuldaki sözlükçülerle tanışmayı. ama yine de programımda bir değişiklik olursa, işten erken çıkarsam derhal damlayacağım ona göre.