bugün

döşenecek boru uzun , bilal kısa.

bu sefer kaçışınız yok amk , iy 1 ms 2 çakıp 25 oranımı alır keyfime bakarım.
Fenerbahçemizin insallah 3-1 kazanacaği maç.
Burak yılmazın 2. Yarı 57 veya 67. inci dklarında attığı gol ile gs nin 1-0 kazanacağı maçtır. Kesin bilgidir duyum falan değildir.
Fenerbahçe orta sahada (bkz: Selçuk inan) gibi nokta pas atan santraforları defans arkasına kaçıran futbolcunun pas trafigini kesemez (bkz: Burak yılmaz) gibi sprinter özellikleri olan defans arkasına kaçıp gol girişiminde bulunan rakip stoperlere press yapıp zor durumda bırakan santraforu durduramaz ise galatasarayın farka gidecegi (bkz: Vitor pereira)nın kovulacagı maç olacaktır.

Galatasaraylıyım.
Galatasaray hep bir ümit ile gelir yenilerek döner 25 ekimde de aynısı olacaktır.
"bu sene olacak"cıların yine ortaya çıktığı maçtır.tabiki Fenerbahçemiz tersten saplayacak.
Pereira nin kesin olarak gönderileceği maç Podolskinin patlama yapacaği maç
kadiköy de trafoya orangutan gireceği gün.
Vitor reyiz 4-1-5 yada 4-6-0 italyan defans taktigi ile sahaya çıkarsa burak yılmazın show yapacagı galatasarayın coşacagı maç olacaktır.

Galatasarayımız 4-1 kazanır.
sonucu belli olan futbol müsabakası.şu her sene 'bu sefer çakıcaz' diye ümitlenen gs taraftarları 60. dakikadan sonra ne yapsak olmuyor tribine girerler.

şüphesizdir ki kadıköyde gs galibiyeti kıyamet alametidir.
beyler tamam yeneriz yeniliriz ki büyük ihtimal yeniliriz de sizin şu "kadıköy geçilmez , fenerbahçe devrilmez" havalarınızı tavırlarınızı gerçekten anlayamıyorum.

mevzu tersten saplamaksa , sahanızda kupayı kaldırarak çoktan sapladık.

daha öncesinde de ulubatlı'nın sahanın ortasına düzden sapladığı da mevcuttur. o yüzden yenilsek de maksimum 3 puan kaybederiz.
(bkz: öğrenilmiş çaresizlik)
görsel
uefa kupası, 6-0 muhabbetlerinin kafa silkeceği maç olacaktır. tehlikenin farkında mısınız?

top kazansın, iki takım da kaybetsin.
Galatasaray yılların acısını çıkaracaktır. Varsa iddaaya giren kapışalım.
Hic zor olan bi durum yok. Ben sike yaptigi bakirkoy 2.asliyeden cas'a kadar yeryuzundeki her mahkemeden onayli takimi tutsam intihar ederdim asil.

Ama ben galatasarayliyim o ayri. Ezeli rakip de olsak camialarin adetleri farkli tabi.
Şikebahçe - Gaassaray maçı'ndan bahsediyorsunuz sanırım. O takımın adı, yıllar önce Şikebahçe olarak değişti. Neyse... Maç için sahaya çıkılır. Şikebahçeli futbolcular, Gaassaraylı futbolculara asker selamı vererek esas duruşta beklerler. Gaassaray kaptanı Selçuk, "rahat asker!" çeker. Hakem, maçı başlatır. Şikebahçe, maç boyunca her türlü çirkinliği, edepsizliği yapar ve maç bittiğinde skor, 0 -3'tür. Şikecibaşı, soyunma odasında ezik V. P'ye bağırır ve o gece, ezik Portekiz'e döner. Şikecibaşı, şikecibaşılığına devam eder. Rivayet olunur ki, başkanlığı sırasında 20. Gaassaray şampiyonluğunu görmeden, istifa etmeyecekmiş. En büyük başkan, şikecibaşı.. Minnettarız.
fenerbahçe'nin tersten saplayacağı maçtır. fenerbahçe perşembe günü ajax'a 10-0 bile yenilse pazar günü saatler 20.50'yi gösterdiğinde fenerbahçe sahadan galibiyetle ayrılmış olacaktır. bu filmin sonu yok cinconlu arkadaşlar, kendinizi kandırmayın. beraberlik falan kopartırsanız da sevinirsiniz siz, ama yenemezsiniz farkındasınız. vitor'lu veya vitor'suz sezon sonunda bu takım şampiyon olacak.
bir galatasaraylı olarak muhtemelen yenileceğimiz maç olduğunu düşünüyorum.

ama bunun üzerinde duran bir galatasaraylı da yoktur, fenerbahçe kadıköy'de kazanır, galatasaray şampiyon olur, artık bu gelenek haline geldi.

eskiden ciddi anlamda kadıköy'de fenerbahçe'yi yenemediğimiz için üzülüyordum ama fenerbahçe maçından sonra o maç skoruyla beraber saraçoğlu'nda lig şampiyonu olup zorla kupa kaldırdıktan sonra onun da büyüsü kalmadı.

o yüzden güzel maç olsun yenilelim fark etmez, lig sonunda zaten senaryo genelde değişmiyor.
lan yeter olum. yeter artık bak vallahi yeter, billahi yeter.

her Kadıköy de oynanacak fb-gs maçının öncesinde bıktım şu göte bala (evet göte bala, 10 kişi savunma yaptınız göt korkunuzdan dolayı) aldığınız kupadan bahsetmenizden, 'biz o kupayı aldık artık Kadıköy de maçların anlamı yok' tavırlarınızdan.

lan neyin anlamı yok sik kafalı? biz sanki bilmiyoruz Kadıköy de size çakınca üzüldüğünüzü, gece yatarken aklınıza huzursuzluk düştüğünü. siz önce bi geçeceksiniz o ayakları. anasınısatim, gs Kadıköy de en son galip geldiğinde ağzında emzik olan, belki daha dünyada bile olmayan adamlar burada neyin ahkamını kesiyor? bu göte bala alınmış kupadan daha ne şekilde bahsediyor?

Lan olum 16 yıldır, bak dile kolay 16 yıldır Kadıköy de galip gelemiyorsunuz, bunun rezilliğini yaşıyorsunuz. takımınız Kadıköy de en son galip geldiğinde neredeydiniz? neyi hatırlıyorsunuz? ben şahsen size deplasmanda her çakışımızı çok iyi hatırlıyorum hele ki şu 2012 nisan'ında olan çakışımız. canlı izlemiştim. siz bizi Kadıköy de en son yendiğiniz maçı nerede izlediniz? olmaz, böyle bir rezillik olmaz. rezillik bu başınıza gelen değil aslında, böyle gerizekalı gerizekalı konuşmanız.

ayriyetten biz sizin 100. yılınızda kupa kaldırdık, o yılda size Kadıköy de çaktık. gün gelir, arena'da da kupa kaldırırız. en azından bu bir ihtimal. fakat siz bizim 100. yılımızda şampiyon olabilecek misiniz? bir de bunu düşünün lan?

sizin bu sikik sokuk yorumlarınız yüzünden insanda maçı analiz etme, yorumlama hevesi de kalmıyor. hepinizle pazar günü görüşürüz.

Ayrıca siz hala o kupayı konuşmaya devam ediyorsunuz da, sizi pazar günü o göte bala alınan kupa kurtarmayacak. tersten saplayacağız. şüpheniz olmasın.

Tanım: Kadıköy'de oynanılacak sonucunu herkesin bildiği bir maçtır işte. Başlama saati 19:00.
yasin sneijder podolski nin şov yapacağı maç.
toplane de ezilip takimin sizi tasimasi gibi oluyor hep amk.

sen gs ol adam lanede versin eline oyundan(ligden) zevk alama. sonra gelsin mid bot tasisin seni. gs nin sampiyonluklarinin genel hikayesi budur arkadaslar. yani el sikiyle gerdeğe girmektir.

gider 2 derbide kanirta kanirta yenersiniz ama adamlar kayserispor beraberligine şampiyon olur.

hayat cok garip lan vapurlar falan...
Benim hala umudum var..
feneri hiç bu kadar vasat berbat yakalamamıştık..

aslında bana kalsa benfica maçı daha önemli,ama Türkiye deki taraftar yapısı fener maçını daha önemli kılıyor.

yani şampiyonlar liginde 0 çek ama atıyorum,fenere 4-5 salla herkes unutur o şampiyonlar ligini....
milan baros'un 90+4'te direkten dönen topu.

şansın, kısmetin futbola dair ne kadar totem varsa bu gece galatasaray'ın yanında olmasını dilediğim maç.

yeter la her şeyin bi sonu var.
2012'de kadıköy'de kalkan kupaya '10 kişi savunma yaptınız, göte bala aldınız' diye hede höde yapanlar bitmez. tabi kendileri o sezon ligi 9 puan geride bitirirken, birden 'göte bala' şampiyonluğa oynamalarını hatırlamaz, hatırlamak istemez. nedendir bilinmez ama, hakları olmayan bir şampiyonluğa federasyon eliyle ortak olmak onlar için sorun değil, kendi tabirleriyle galatasaray'ın 10 kişi savunma yapıp, beraberlikle şampiyon olması haksızlıktır.

ne yapsaydı peki galatasaray? gel birader, siz 9 puan gerideydiniz, ama şimdi şampiyonluğa oynuyorsunuz, buyrun kale sizin, atın atabildiğiniz kadar mı diyecekti?

sırf galibiyet almak için ilk dakikalardan itibaren karaktersizliğe başlayan takımı galatasaray'ı yenemeyince, galatasaray 'göte bala' şampiyon olmuş oldu.

yok arkadaş, valla akıllanmaz bunlar. kendisi de biliyor ki kadıköy'de galatasaray bir kez galip gelse, ellerinde övünecek birşey kalmayacak.

bir galatasaraylı için kadıköy'de galip gelmek asla bir başarı olgusu değildir. galatasaray yense de olur, yenilse de olur. önemli olan şampiyon olmaktır galatasaray taraftarı için.

herkes kendi vizyonuyla, kendi çapıyla övünür.

25 ekim 2015 fenerbahçe galatasaray maçı, galatasaray yenilirse dünyanın sonunun gelmeyeceği, fenerbahçe yenerse şampiyon olamayacağı bir maç olacak. galatasaray yenerse de fenerbahçe taraftarı illa çamur atacak birşey bulacaktır.
iddaa'nın çılgın atarak fenerbahçe galibiyetine sadece 1.70 oran verdiği maç. 2.00 bekliyordum en az, hatta belki son haftaları dikkate alıp 2.30 filan verir diye umuyordum ama yok.
her şey bir yana, melo iti ile emre olmayacağından nispeten sakin geçeceğini umuyorum. tabii volkan ile sabri illa kavga edecektir.
türkiye de hayatı durduran kaçtır. gs nin galibiyet hasreti, fb nin mağlup olmama çabası ve yüksek tansiyon.

türkiye nin en büyük derbisi. şunu söyleyebilirim izlemesi en keyifli derbi.

ne gs, ne fb liyim.