bugün

porto'nun hocasıdır. 2011'de takımın başına gelmiş ve bugüne kadar 2 kez portekiz ligi şampiyonluğu 2 kez de portekiz süper kupası kaldırmıştır.
görsel
Olympiakos'un yeni teknik direktörü.
fenerbahçe teknik direktörü.
Önlerden yer tutayım. Fenerbahçe'nin başına gelecektir.

Edit: keşke gelmeyeymiş.

1 farkla kötü oynayıp kazandığımız maçları kaybetseydik de kovulsaydı keşke.

istediğini yapamayınca, aykut kocaman sistemine dönmüş hocadır. golünü at 1 farklı skora yat. selçuk şahin olacaktı şu adamın elinde.

istifa et !

Yiyosa istifa et !
Yine bir macera peşinde koşularak fb başına getirilen teknik direktör.

Daha önce sadece zico ve biraz da löw'de tutmuştu bu hoca parlatma şevki.

ismail kartal, lorant, oğuz çetin ve daha nice hocaların hepsi fiyasko ile sonuçlanan maceralar idi.

Zaman ne gösterir bilmiyorum ancak bielsa ya da ersun yanal gibi adamlar varken henüz muallakta olan hocaların peşinde koşulmaması gerekirdi zannımca.
sezon sonunu göremez. antrenmanı seven bir antrenörün fenerbahçede barinmasi imkansiz. bir kac ay içinde kazan kaldirir bizim futbolcular ve sabote edip bi kac maç yatarlar. kabak bu adama patlar. sezon ortasinda gelecek adam da aykut kocaman olur. artık fenerbahceyi tahmin etmek için futbol yorumcusu olmaya gerek yok. eyyorlamam bu.
şayet fenerbahçe'ye gelirse sene ortasında kovulacaktır.
bildiğin;

hakan meriçliler

görsel

vitor pereira

görsel
en geç mart ayında kesin dönüş için yola çıkacaktır.
ismail kartal kalibresinde bir hocadır.
Fenerbahçeyle anlaştığı iddia edilen hoca. Inşallah bu takımı ve anlaşmaları sportif direktör yapıyordur.
kesinlikle iyi hocadır. ama fenerdeki işgüzar türk futbolcularla anlaşabileceğini sanmıyorum. kendi transferlerini yapmasına fırsat tanırlarsa başarılı olur.
an itibariyle istanbul'a gelmiş olan teknik adam. sanırım fb'nin yeni teknik direktörü olacak.
Daha önce ligin en büyük takımlarını şampiyon yapmış şu an ikinci en büyük takımı şampiyon yapması gerekiyor.bakalım bence başarısız olur tecrübe eksiği var.
Not:gs
akıllara futbolcu ismi olarak gelse de teknik direktördür. altyapıya önem veren ilk td' lerden biri olması dilekleriyle.
aziz yıldırım'ın yeni piyonu.
Teknik direktördür. Tanımıyorum o da ne fenerbahçe'yi ne de ligi tanıyordur. Nasıl olacak merak konusu. Evet.
fenerbahçenin teknik drektörü olması halinde, takım kondisyonunun gecen seneye göre %60 oranında artırabilecek teknik adam.
ismail kartal a benziyor.
terraneo dışında işine karışılmaz ve takımdaki bazı mikropları temizler veya adam ederse başarılı olmaması için bir neden yok. ben olsam bazı 30 yaş üstü oyuncuları yollar takımı gençleştirirdim.

biz sahada kaybetse bile mücadele eden takım görmek istiyoruz.

aziz yıldırım söz verdiği gibi mahkeme kararı sonrası bırakırsa daha rahat olur.
Dr.gürkan kubilay tarafından "süper hoca" diye övülüyorsa ve "hk muhteşem analizler yayınlayacağım" diyorsa "bi cacık olmaz vitor'dan!!!"
deli dolu bir adama benziyor. fener seyircisi ile uyum sağlayabilir. donuk teknik direktörlerden bıkmıştık zaten. umarım hayırlı olur.
genç ve deneyimsiz portekizli teknik direktör.

hamzaoğlu ile farklarını ve ortak özelliklerini yazıyım.

hamza hoca profesyonel futbolcuydu kendisi faal futbolculuk döneminde galatasaray a kadar yükseldi.

pereira ise amatör kümede futbol oynamış.

ikisi de kendi ülkelerinin üçüncü liglerinde teknik direktörlüğe başlamış.

hamza hoca takımı 3 lig birden çıkartarak süper lige taşırken pereira aynı başarıyı gösterememiş.

hamza hoca futbolcuları motive ederken her zaman dikkat edin "her zaman" sağ duyuludur.
pereira atarını koyar yamuk yapanı paketler.

hamza hoca ücret almadan milli takımda calıstı ardından geldi süper ligin en az maaşı ile galatasaray ın başına geçti.
pereira ise tam bir profesyoneldir sözleşmeleri ince eleyip sık dokur .kendisi olympiakosu yönetirken gidip glasgow rangers kulubü ile de görüsmüstür .

ikisi de tecrübeli sayılmaz ama tecrübe bakımından pereira 2 gömlek üstün.

pereira daima uzun oyuncuları kullanmayı tercih eder hamza hocanın bu tarz bi takıntısı yok.

hamza 4-2-3-1
pereira 4-3-3

aslında çok benzer dizilişlerdir ama pereira skoru korumayı çok önemser genelde maçları 0-0 1-0 1-1 2-1 sonuçlanır.
hamza hocanın maçları genelde üst biter.

ikiside hakemi etkisi altına alır tabi pereira daha iyidir bu konuda.

ayrıca iki hoca da yerli oyunculara çok önem veriyor.
Seneye kovulur buraya yazdım.
güncel Önemli Başlıklar