bugün

sarı lacivertli iki takıma inat bütün hakemlerin sarı kırmızı formayla sahaya çıktığı maç.
şaka lan şaka uefa avrupa ligi ambleminin renklerinde giyinmiş hakemler.
selçuk - egemen - hasan ali üçlüsü maçın kaderini belirleyecek. *
Kadro oyun tutarlı , bu kadro ile bu kadar oluyormuş . Mac zevksiz oldugundan sözlüğe yazma gereği duydum .
iddia programında selçuk şahinin sakatlanma oranı olsaydı böbreğimi satıp parayı basardım. mına koyim selçuk şahin.
üst üste 2 pas yapamadığımız maç.
boktan giden maç. 10 dakika sol kanattan top çıkmadı hala oralarda. fenerbahçe koşmuyor, adam iyi defans yapıyor ki bu arada mal selçuk gene show'a devam ediyor. kanser olmamak elde değil.
Kafa kafaya giden maÇ. Umarım fener ilk golü bulur.
Bu ne boktan takimdir aykut kocaman ya atak yok pas yok.
Türkiye'nin varlığını kabul etmediği bir yunan ülkesinde oynanan futbol karşılaşması. gün içinde aralıksız 3.5 saat yağmur yağdığı halde 10 numara 5 yıldız zemin var. toki ve tt arena stadı yapan... ya neyse.
fenerbahçenin ilk yarının sonlarına doğru deyim yerindeyse sıçışlarda olduğu maç. yokları oynuyoruz lan resmen.
böyle boktan bir oyun, aykut'a yakışırdı ancak...
uyku getirecek düzeyde sıkıcı maç olmaktadır. limassol pozisyonlar bulmaya başladı ama volkan kurtarıyor.
bazı tahmincilerin yüzünü güldürmektedir.

(#17275694)
atarsa takıma sinirlenip tüm ael i çalımlayarak volkan atar golü. Sahaya resmen 10 tane fener taraftarı inmiş koşuşturuyor. Helal volkan.
Bahane aramak gibi olmasın ama hakem limasol
Lehine kararlar veriyor.
şuna inandım sokaktan 11 kişi toplayıp fenerbahçe'yle maç alsan aykut kocaman yinede temkinli kadro çıkarır 2 ön libero garanti 3.sünü maçın gidişatına göre oynatır.
hayatımdan 45 dakika çalınmış gibi hissediyorum.
Açalı beş dakika oldu ve şimdiden uykum geldi.
dostluk maçı, jübile maçı gibi bir havada oynanan maç. rakip birşeyler yapmaya çalışıyor ama tecrübeleri yok. bizimkiler ise hiç bir şey yapmaya çalışmıyor. buraya neden geldik amk havasındalar.
hatalı pas oranında iki takımın da çılgın attığı maç.
selçuk'un oyundan çıkması ihtimalinde fenerbahçemin hatalı pas oranı %97,24 azalacaktır.
fener'in yabancı sınırlamasına takıldığı maç.

stoch ve krasiç'in olmayıp, selçuk şahin ve caner'in oynamasının başka açıklaması var mıdır?
büyük futbol ülkesinin takımının ankara'da daha küçük semt takımına karşı üstünlüğü kuramadığı karşılaşma olmaktadır. yazık lan şu ülkede futbolun işgal ettiği yere yazık, yazılan çizilen harcanan mürekkebe yazık.
4 gun once ana avrat sovup 4 gun sonra yensin diye dua ettigim takimin maci. la olm bu ibne rumlar bildigin fenerlileri dovuyor. hakem de izin veriyor. siz elbet geleceksiniz turkiye'ye. o zaman goreceksiniz sert oyun nasil oynaniyor.
aykut kocamanın malca oyun anlayışının tekrar sahaya yansıdığı karşılaşmadır. orta sahada oynattığı kendisi gibi gereksiz oyuncular sayesinde hayatımızdan 45 dakika çaldı yine bu adam.
yok biz diyoruz kızıyorlar eşekten adam olur fenerden olmaz bakın görün işte.