bugün

25 bin liraya alınabilecek, insanın aldığına pişman olmayacağı arabadır. biraz pazarlıkla wv polo alınır.
ne olursa olsun alınan araç alman olmalıdır. vw polo en güzel örneklerinden biridir.
ford fiesta.
Volkswagen Polodur renaulta kalırsanız haliniz yaş.
el arabasıdır. ona da ancak elizabeth'i atarsınız.
peugeot 206 veya yetiyorsa 206+ dır.

edit: şimdi baktım da 26 bin miş 206+ gerçekten süper bir arabadır çok iyi.

2. edit: siktir lan deyip baktım şu land rover a ve bunu buldum http://www.arabam.com/ikinciel/Ilan/Detay/3594981
2005-2006 Model, Makyajlı kasa, bilinen adıyla "Vtec" Honda Civictir.
Kesinlikle performans ve dayanıklılığıyla tatmin edecektir.
Alternatif olarak Polo, Fiesta gibi seçenekler akla gelebilir.
niyete bağlı olarak çok farklı araba şeçeneklerine yetebilir 25000 lira. hem aile için hemde performans için alınıyorsa honda civic vtec makyajlı kasa en ideali olur. geniş bir arabaya ihtiyaç yoksa çok gezdirsin isteniyorsa bence en iyi tercih ford fiesta olur. yakıt önemli değil biraz lüks olsun isteniyorsa şartlar biraz zorlanarak2001-2002 1.8t passat alınabilir. farklı olmak isteniyorsa bir tane cabrio e36 kasa bmw alınabilir. 25000 lira araba almak için iyi bir para bu modeller kişinin kulanım amacına ve zevkine göre çoğaltılabilir.
eğer birazcık daha eklenirse üstüne 1.2 tdi polo alınır kmde 15 kuruş yakılır istediğin gibi gezilir.
Eklenme şansı yok ise 1.2 benzinli polodur efendim.*
şüphesiz ki bu arabanın markası opel olmayacaktır.
ağzımdan alınmıştır, vw polodur kesinlikle.

(bkz: bütün dünya alman ın daşşağını yesin)
25 bine bulunabilinirse golf almayi het zaman tercih ederim.
(bkz: toyota corolla)
doğan, şahin, kartal. seri halinde.
alfa romeo 147.
fiat uno convertible 4x4 twin turbo. 150 kmh dan sonra araba kendi kendini yok ediyor.

ciddi olacak olursak, ikinci el temiz golf ya da polo alın derim. hem kullanırken hem satarken zarar etmezsiniz.
az kilometreli dizel linea ya da vw polodur. biri sağlamlığı ile diğeri ise yakıtı koklamasıyla meşhurdur.
beş tane skoda favorit. hastasıyız.
Aldiginiz ulkeye gore degisir. Bulgaristan veya romanyadaysaniz ve sansiniz varsa bmw x6 bile alabilirsiniz.
land rover freelander alınır.
simsiyah bir citroen c4 2009 model...
chevrolet-lacetti.
25-30 arası bir araba bakıyorum, hala kararı veremedim. bakalım neye yöneleceğiz. önerisi olanlardan aydınlanma beklemiyor değilim.
20-25 bin tl ye nissan almera 1.5 tekna alınabilir.
25-30 bine ise vw bora olabilir.
bakımlı bir woswos al benim gibi.

temiz kız gibi bakılmış.