bugün

7.sezon da artik kimin kime (bkz: katakulli) çevirecegi belli olmayan dizi.
"hold on"
cnbce'de 6. sezon gösterimi 13 eylül perşembe akşamı 20.00'de başlayacaktır. 13 ve 20 eylül akşamları 20.00-22.00 arası 2 bölüm peşpeşe ekrana gelecek *, 27 eylülden itibaren standart saati olan 21.00'e kayacak ve her hafta bir bölüm gösterilecektir.
reklamları okudunuz.
birinci sezon birinci bölümden başlanarak hiç sıkılmadan bütün sezonları izlenebilecek olan mükemmel dizi.

diğer sezonlarda son derece başarılı olmakla beraber ilk sezonun ayrı bir tadı vardır.
CNBC-e vesilesiyle tanıştığım, her sezonu yeni bir bomba türü ile gelişen dizi.
Sezon 6 Bölüm 10 itibariyle dağarcığınızdaki bütün küfürleri söylettirebilen bir dizidir ayrıca.

edit: tüm sezonları elimde bulunan dizidir efendim*.
birkaç bölümünü izledikten sonra adeta bağımlısı olduğum cnbc-e 'de yayınlanan gerçek zamanlı dizi.
6. sezonu, her ne kadar vahşet dozajı biraz daha da artmış olsa, psikopat bir şekilde başlamış dizidir. bir ara dedim kendi kendime herhalde göçüyorum ben diye.
geniş bölümü cahil amarikan toplumunun biz en büyüğüz dünyanın geri kalanında yaşayanlar insan değil o yüzden hepsi bizi kıskanıyor özellikle pis müzülmanlar amanin habire gelip refahımızı bozmak istiyorlar temelli paranoyak eğilimlerini güzelce sömüren, amarikan sağının bayraktarlığını yapan akla ziyan ekşın dizisi.
6. sezonu sanki öncekilere göre biraz sönük kalmış dizidir. ancak hala süperdir, izlenesidir.
Ağız yapısı çok rahatsız edici Kiefer Sutherland' in başrolünü oynadığı dizi..

--spoiler--
Geçtiğimiz bölümlerde bir adamı ısırarak öldürdükten sonra, diğer bir zavallının sırtındaki yarayı bıçakla deşerek ne kadar işkence meraklısı bir adam olduğunu göstermiştir.
--spoiler--
izlerken dünyadan koptuğum, aksiyonun, maceranın ve entrikaların bir an bile durmadığı olağanüstü güzel dizi film. hiçbir dizi beni bu kadar kendine bağlamamıştı. film budur böyle yapılır dedirtir. senaristleri tebrik etmek gerekir herşeyden önce.
gelmiş geçmiş en güzel dizi filmlerden biri *
sanırım bilinen en uç nokta action man jack bauer'dır.
ha bi de macerayı seven adam var.
hiç inandırıcı olmayan sahneleri var; bir gün masum Amerika' nın pek masum vatandaşları bir yerde teröristler tarafından rehin alınır.bu rehineler arasında Jack'in oğlu da vardır. Jack içeride bir yerde gizlenmekte ve hadiseleri izlemektedir. içeriden dışarıdakilere cep telefonuyla bilgiler vererek yapılacak rehineleri kurtarma operasyonuna katkıda bulunmaktadır. teroristler Jack'i bir şekilde bulurlar fakat dışarıdakiler bundan habersizdir ve operasyonu Jack'in vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yapacaklardır. teroristler Jack' den oğlunu öldürmekle tehdit ederek dışarıdakileri yanlış yönlendirmesini ister. Jack yapmak zorunda kalır ve onları teröristlerin istediği şekilde yönlendirir.ama bu yönlendirme sırasında bir kelime kullanmıştır ve o kelime güya 'ben tehlikedeyim, bu cümleleri baskı altında kuruyorum' anlamına gelmektedir. başta kimse bunu farketmez ama operasyonu yürütenlerden cin gibi olanı bunu nasılsa! farkeder ve operasyona iki sn. kala herşeyi durdurur ve ikinci planı işleme koymaya başlar.ve ikinci plana göre içerideki herkes sağ salim kurtulur. sonuç:şimdi herşeyi ayarlamış, heryere bomba yerleştirmiş, ajanı bile bulacak kadar zeki olan teröristler bir ajanın bu kelime oyununu yapacağını akıl edemiyor, hem -bir nevi parola olan- kelimeyi kimse farketmiyor, bizim kalp gozu açık abimiz anlıyor sadece, iki sn.kala da herşeyi durdurup sonunda herkesi kurtarıyor.
(bkz: bir kadinin 24 saati) *
7. sezon preview'i ile bizleri, boktan bir 6. sezona rragmen yenisini izlemeye ikna etmis dizidir.

spoiler

yapma etme canim evladim. tony almeida olmustu... hem geri getir, hem de kotu adam yap! e oha!

spoiler
6. sezona kadar dizide kullanılan bilgisayarlarda fare bulunmaması sebebiyle
bende istiyorum bunlardan şeklinde iç geçirmeye sebebiyet vermiş dizi.

aynı zamanda 6. sezonu kanımca 5. sezonun üstüne gitmemiş dizidir.
5. sezon doruk noktasıdır. *
cnbc e nin akşam 7 ye kadar, 7 bölümünü ardı ardına yayınlayacağı dizi. oha.
aynı sezonu ikinci kere izledigimde bile heyecanlanmami saglayan super dizi.her kahramanin kalbimde ayri bir yeri var. kim bauer haric tabi.artik her film sectigimde los angeles'la, nukleerle, teroristle ilgili biseyler arar oldum.her an Jack Bauer cikip herkesi kurtaracak zannediyorum.7. sezon baslasa da yine dunyadan kopup Ctu'ya yerlessem.
jem'in muhteşem parçası
izlediğim en sağlam dizilerden.
şu sezon mottosu "bir adam dünyayı kaç kere kurtarabilir?"'dir. halbuki jack bauer sadece amerikayı kurtarmaktadır. bu dizilde bilinç altı mesajları falan mı var? varsa da umrumda değil, severek izliyorum arkadaş. hastayım jack bauer'a. adamım jack bauer.
6ncı sezonun da sona erdiği dizidir.
cenk ve erdem beyler'in hötk adlı programı yayınladıkları kanal.
6 sezonuyla küçük dilimizi yutturan dizi. *

edit: 7 olmuş lan yetişemiyoruz artık.
"dudaklarım kilitli hoşçakal bugün" nakaratıyla bizleri bitiren sagopa şarkısı..
çok gergin dizi. hele müziği..
güncel Önemli Başlıklar