bugün

güzel olmuştur. mause ile fermuarı açabiliyorsunuz. açtığınızda da gideon sundback'in aratılmış sayfası çıkıyor.
ayrıca Gideon Sundback'in doğum günü için yapılmış olan amblemdir.
açılıyor. ses efekti de olaydı iyi olurdu.
çok güzel düşünülmüş bir hareket.
ilk fermuar patentini alan Gideon Sundback icin hazırlanmıştır.
fermuar açma eyleminin heyecan yaratma potansiyelinden kaynaklı kimilerinin çokça hoşuna gidecektir.

güzel olmuştur.
''vay çok şekil lan''
''teknoloji gelişti amk''
laflarını sık sık duyacağız sanırım . *
hoş olmuştur efenim...
daha önce böylesini görmemiştim vesselam bayağı güzel olmuş.

kim bilir?
google fermuarın açık kalmış hahahaha *

edit: konuyla ilgili olabilecek en geyik espriyi de yaptık dağılabiliriz... *
tamamen aşağı indirmeye gerek olmayan dokunulduğunda kendisi otomatik olarak inen fermuara sahip doodle dır..
(bkz: açmayın doodle)
dükkan açık len, çakal seni diyebileceğimiz bi doodle'dır.
son zamanlardaki başarılı doodle lardan birisidir.
tırstım sayın sözlük es kaza o fermuara dokanırım o fermuar açılır, ekrana lapssssssss diye bişe çarpar diye aman aman nası bi doodle o öle bu gün google bi daha ziyaret edilmez tarafımdan.
Gideon Sundback adına yapılmış bir doodledır. kanımca en iyi doodledır.
diğerlerinden daha değişik olmuş, daha yaratıcı ve ilgi çekici. google bu çizimleri yapan elemanların maaşına zam yapmış olsa gerek.
fermuar kısmını asagı yukarı ındırmek, en az bunu gercek hayatta yapmak kadar zevklıdır.
diğerlerinden daha tedirgin edici ve daha merak uyandırıcı olmuş. kimimizde ne çıkacak *mua goyım havasındayken, kimimiz de ise ay kötü bir şey çıkmasa bari .s .s havası yaratan doodle ayrıca.
beklentileri karşılayamamış doodle dır.
bu arada amblem derken? ilahi.
kalbe hüzün düşüren amblemdir, zira hakkını veremiyorum.

koca mühendis sundback reyiz, kasmış fermuarı icat etmiş, biz işemeden işemeye kullanıyoruz amına koyim! gıyabında kendisinden özür diler, isveçteki yakınlarına başsağlığı dilerim.
nedense küçükken fermuarın arasına giren birşeyi akla getiriyor. içim cız etti resmen bu yüzden güne kötü başlama sebebi de olabilir.
içinden zart diye yarrak çıkıp "en large your penis" temalı reklam çıkabilir.
korkutan fermuar amblemidir. *
Uzun zamandan sonra googledan güzel bir hareket.
fermuarın açık kalmış esprisini akla getiren logodur.