bugün

bu olay olduğunda ben henüz bebektim. benim iyi yaşamam için şehit olan askerlerimizin hepsine allah rahmet eylesin! mehmetçik'in kanı artık akmasın!
(bkz: 24 mayıs 1993 pkk katliamı)
unutturulmaması gereken alçakça katliam.

üzerinden 19 yıl geçmesine karşın üzerindeki sis perdesi hala kaldırılamamıştır.
bingöl elazığ arasında 33 şehit anıtının bulunduğu yerde gerçekleştirilmiş acı verici olay. Olayı o dönem sözde bölge sorumlusu olan şu an hala TBMM de milletvekilliği yapan Sırrı Sakık'ın abisi Şemdin Sakık organize etmiştir.
33 silahsız askerin, bu dünyanın en büyük orospu çocukları ( onları doğuran analarını sikeyim ) tarafından şehit edildiği tarih.

--spoiler--
LÜTFEN BU iSiMLERi BAŞTAN SONA KADAR OKUYUN LÜTFEN....

ibrahim ERTEN (Konya), Mustafa YILMAZ (Konya)
Erkan KAÇAN(Konya), Mevlüt ÖZKAN (Konya)
Hilmi ŞAHiN (Konya), Ali ARAR (Konya)
ilyas UYAR(Konya), Hüseyin ÇELiK (Denizli)
Ahmet APAK (Denizli), Ercan ÇOBANOĞLU (Denizli)
Mustafa KOÇANOĞLU (Denizli), Baki UMUTLU (Denizli)
Şeref TAY (Denizli), Mehmet ÖZTÜRK (Denizli)
Hasan GÜLTUTAN (Hatay), Mehmet TURA (Adana)
Şenol CANSIZ (Samsun) , Cavit YAMAN (Samsun)
Nihat ODABAŞI (Kastamonu), Ramazan AKKAYA (Kastamonu)
Uğur BOZACI (istanbul), Ünal KALAFAT (istanbul)
Ahmet ARAN (Manisa), Haydar ASLAN (Trabzon)
Murat ELiBOL (Çanakkale), Aydın KUZEY (Çanakkale)
Adem ZONGUR (Kırıkkale), Musa SARIGÖZ (Osmaniye)
Murat MENTEŞ (Bolu), Hikmet ÖZDEMiR (Malatya)
Abdullah KARA (Antalya), Birol irfan ASKAR (Afyonkarahisar), Selahattin AYSAN (Isparta)

33 KiŞiNiN iSMiNi OKUDUNUZ...

BU iSiMLER ÇOĞUNUZA BiR ÇAĞRIŞIM YAPMAMIŞTIR.

BEN SiZE HATIRLATIYIM.

LÜTFEN DiYEREK OKUMANIZI RiCA ETTiĞiM BU iSiMLER 24 MAYIS 1993 GÜNÜ ÜZERLERiNE 1570 ADET KELEŞ MERMiSi SIKILARAK (HER BiRiNE ORTALAMA 50 MERMi) SEHIT EDiLEN 33 SiLAHSIZ 20 YAŞLARINDA GENCECiK VATAN EVLATLARININ AD VE SOYADLARIDIR.

EVET 33 BU RAKAMI ÖMRÜNÜZÜN SONUNA KADAR UNUTMAMANIZ DiLEĞiYLE.
AŞAĞIDA YAZILANLARI KENDiNiZi O TARiHTE O ASKERLERiMiZiN YERiNE KOYARAK OKUMANIZI RiCA EDiYORUM...

YER:Elazığ-Bingöl Karayolu Bilaloğlu Mevkii

YIL: 24 MAYIS 1993

--spoiler--
allah kalanlara sabır, şehitlerimize huzur versin.
binlerce insanımızı şehit verdik. yüzbinlerce kişinin en az bir akrabası şehit. bu yürek acısı nasıl diner? belki burada ki ergenlerin akıllarına gelmiyor ama, her gece rüyasında şehitleriyle konuşan insanlar var bu ülkede. vücudunda bir aksaklık kalmış binlerce gazimiz ve onların yakınları var. bebelerimizin eğitimine mamasına harcanması gerekirken boşa giden milyarlarca lira var.
kim kazandı? yiten bu kadar can, harcanan bu kadar zaman sonucunda kim ne kazandı?
91 dogumlu ve yakin tarihi az çok bilen olarak ilk kez duyduum katliam. demek yeterince anilmiyor. çok üzüldüm. yaziklar olsun Allah cezalarini versin buna sebep olanlarin. silahsiza ates etmek anca pkkya yakisir. Allah rahmet eylesin o genc fidanlara da.
yaklaşık yirmi yıldır aynı taktiklerle askerin vurulduğu düşünülünce gram ders alınmadığı ortaya çıkan hain saldırı.
''Ben yere düşerken, üzerime kol kola olduğum diğer arkadaşım düştü. Daha sonra ölmediğini gördükleri kişilerin üzerine birer kurşun daha sıktılar. Ben de yaralıydım ama altta olduğum için dikkat çekmiyordum. Az sonra büyük bir sessizlik oldu. Sürekli kan kaybediyordum.

Kısa sürede kan durdurulmazsa ben de ölecektim. Üzerime düşen arkadaşımın akan kanını içmeye başladım. Belki bu şekilde hayatta kalabilirim diye düşünüyordum. Uzun bir süre sonra oradan 5 kişi yaralı olarak hastaneye götürüldük.''
33 kişinin ölüm emrini şemdin sakık vermiştir.

umarım 33 tane oğul acısını yaşar yakın zamanda, tüm sülalesinin gebermesi temennisi ile.
10 yıl sonra başa ak parti iktidarı gelecek, terörün neredeyse sıfırlandığı 2002 senesinden sonra her yıl şehit cenazeleri artarak çoğalacak, bir 10 sene sonra 2013 senesinde de bu terör örgütüyle pazarlık masasına oturulacaktır.

not: başlık başa kalmış problem değil.
askerle sınırlandırmanın sebebini anlayamadım. içinde "türk" ibaresi geçtiği için mi asker örnek verildi yoksa o mu akla geldi... o yıllarda hatırlatırım ki otobüslerin yolları kesiliyordu, otobüsteki memurlar, öğretmenler, doktorlar, askerler kim varsa kurşuna diziliyordu. kadınlara tecavüz edilip, öldürülüyordu.

bunları söyleyin arkadaş. 1993'te 33 er değil sırf mesele. sanki bir tek 33 asker ile sınırlı kaldı yapılanlar. he neyi hatırlıyorsunuz ki tabi o da var.

not: dün durakta gördüğünüz kız çok güzeldi değil mi? beyin kıvrımlarınızı sikeyim. bak bunu da açık açık yazmazdım hiç ama hak ediyorsunuz.
kurşuna dizmekyerine şehid etmeksözü daha uygun kaçar başlık.
(bkz: ergenekon)
(bkz: 33 kurşun) bu kıtabı bulun okuyun belgeler tüm detaylarıyla. kitabın içinde olaylar anlatılıyor. Korumasız askerlerimizin hallerini içler acısı bi durum .
planlayıcı şemdin sakık'ın Ergenekon davasında tanık olarak dinletilmesi ve ifadesinin karara etkili olması nedeniyle şehitlerinin kemiklerini sızlatan katliamdır.
Kimsenin bir şey yazmadığı katliamdır. Gündemde değilse konu belli ki kimsenin umrunda olmuyor. 33 asker, hepsi de silahsız, yol kesen pkk lı orospu çocukları tarafından tarandı bugün. Şehit edildi.

Bu orospu çocuklarına kardeş diyen, araplara ağlayıp zırlayan ama kendi halkı söz konusunda olduğunda zerre umrunda olmayanlar var bu ülkede artık. Dağdan inene sorgusuz sualsiz kucak açanlar var. Bunları sorgusuz sualsiz destekleyen, insanlıktan nasibini almamış yaratıklar var.

Allah hepinizin gani gani belasını versin.
33 tane savunmasız askerimizin şehit edildiği kara gün. bugün itibariyle üzerinden tam 21 yıl geçmiş. daha da acısı o şerefsiz katillerin aramızda olması, barış güvercinliğine soyunmaları, mahkemelerde tanık olmaları.
bugün yıl dönümüdür.

unutan orospu çocuğudur.
aynı dersimdeki karakoldaki 33 ere benzer efenim!
Barış güvercini iğrenç k*rtlerin nedense hiç bahsetmediğidir.
tek kaşlıların ve hümanistlerin hiç uğramadığı başlıklardandır.

pkk defalarca kendilerinin yaptığını açıkladı; hala bazı kuş beyinliler çıkmış ergenekon diyor.

http://gundem.bugun.com.t...rini-anlatti-haberi/49538
ruhları şad mekanları cennet olsun inşallah. vatan sahipsiz değil ve hiç olmadı. bir ölür bin doğarız. bu topraklarda herkes mehmet. her ne kadar etnik farklılıklara karşı olmasam da vatanın birliği, dirliği ve bütünlüğü ayrı bir noktadır.

bölücülük yapanlara lanet olsun, tertemiz ana kuzularını şehit edenlere lanet olsun.
PKK nın silah bırakmasının konuşulduğu bir başka dönemde gerçekleşen hain olay. Allah rahmet eylesin şehitlerimize.

http://webarsiv.hurriyet.....tr/2005/08/31/694561.asp

http://webarsiv.hurriyet.....tr/2005/08/31/694562.asp
kimilerinin siklediği durumdur andımızla dalga geçmeye çalışanların gerçek vatansızların vatanı ve milletini özünden sevmeyenlerin alakası olamayacağı konudur.