bugün

yaklaşık yarım saat önce bomba yüklü araçla saldırı gerçekleşmiş.

http://m.hurriyet.com.tr/...-aracla-saldirdi-40075255
Yeter artık.
inşallah şehidimiz yoktur .
ne zaman kazığa oturtacağız bunları yağlı yağlı, ne zaman sallandıracağız bunları yağlı yağlı. çıldırıyorum mk haberlerde " terörist ele geçirildi " deyince. lan amına koyayım sık kafasına gitsin ya. bi de hapse atıyolar. an-la-ya-mı-yo-rum!

edit: şukularda counter-terrorists win 25-13
Allah askerin polisin yardımcısı olsun. işleri zor.
http://m2.samanyoluhaber....ldiri-haberi-1247244.html

Futbol kadar ilgi çekmemiştir.

Ferhat göceri izleyemedik diyen kafayla aynı kafa.
orospu çocuklarının yaptığı saldırıdır.
3 şehit çok sayıda yaralı olduğu söyleniyor. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Allah askerimizin polisimizin yardımcısı olsun.
Dalga geçenin Anında ekran fotosunu alıp, e posta ile siber@egm. gov. tr adresine gönderin, bir kaçını gönderdim , daha fazla göndermem biraz yanliş anlasilabilir.
büyük bir patlama olduğu söyleniyor.
Kansız köpeklerin gerçekleştirdiği saldırı. Allah bu türk halkına artık sabır değil baş kaldırma gücünü versin.
doğunun parisi yapacağız diyorlardı, yaptılar galiba.

valla billa bunaldım ben bu ülkede yeminlen. artık yeter ya yeter.
akp döneminden önce ve akpnin ilk yıllarında bu tarz saldırı vs. haberleri kanallarda gece ya da gündüz fark etmez, hangi program olursa olsun kesilir ve son dakika olarak verilirdi. ülkenin çoğu böyle olaylara tepki gösterir ve sonucunun ne olacağını takip ederdi.

Umarım futbol yüzünden unutulmaz ve bir nebze de olsa konuşulur.
Allah yapanların belasını versin soysuz köpekler. Sizide dize getirecek biri çıkarda inşallah ipe getirir o kopasıca boynunuzu.
Lan kallesce got korkusundan bombayla, pusuyla sehit edersin sonra cikip utanmadan o kucuk aklinca bir basari elde ettigini idda edersin.
Nasil bir orospu cocuklugudur anlamadim gitti.
Bunlara sevinen orospu cocuklarinin beyin kivrimlarini sikeyim gotunuze girecek haberleri yok.
Kahpe işte bunlar başka hiç bir şey değil.
Silah arkadaşlarım.. kalbim sizinle ve tüm dualarim.
Söyleyecek çok söz var ama yine sabaha kadar kendi kendini yiycem işte.

Teröre lanet olsun.
Destekleyenlere lanet olsun.
Ülkemi bu hale getirenlere v en cokta buna sessiz kalanlara lanet olsun.
"Artık terörle yaşamaya alışmalıyız" diyenlerin evladının gözüne toz kaçsa ortalığı birbirine verirler ama yitip giden gariban anadolu çocuğu olunca vatan sağ olsun bir ölür bin diriliriz derler.

Yarın hepimiz televizyonlarda görürüz sıvası olmayan evlerde dalganan bayrakları, çırpınan anaları, metanetli babaları ve beyini kahpelerin pususunda kaybeden eşleri.

Bu son olsun diyoruz ama olmuyor hiç bir sefer. Düşmanın bile merti olsun böyle kahpe ve soysuzu değil.
görsel
şimdi şu insanları tespit etmek çok mu zor.
ulan dayanamıyorum artık.
anca habersiz şekilde arkadan saldırır orospu çocukları. başka bir sik bilmezler.
"ama bak özge onlar barış ve özgürlük için halkların kardeşliği için bomba patlattı. hem teoride bomba değil bildiğin nitratlı gübre mazot karışımı... "

şimdi bu orospu çocukları buralara gelip kardeşlikten falan bahsedicek. mehter marşı duyduğunda "faşist" damgası yapıştıracak. türk ve türk değerlerine saldıracak; lakin asla teröristten bahsedilmeyecek.

işte bizim muhalif kesimin özeti..
5 şehidimiz var. bugün 11 şehit oldu
hayret ya, hala bir kişi gelip "her kürt pkk'lı değildir" diye yazmamış.
ama belli ki artık bunu yazanlar da utanıyor kürtlerden.

yahu, saldırıyı yapanlar da, saldırıya sevinenler de o bölgenin insanı.

yıllardır bunu söylüyoruz.

orada gördüğünüz herkes pkk'lı, ayırt etmeyin artık şunları.

bir kere deneyin bakın terör nasıl bıçak gibi kesiyor.

neyse.
şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum. mekanları uçmağ olsun.
allahım korusun mehmetçiklerimizi bu kansız soysuz şerefsizlerden.
bugün hangi hikayeler yarım kaldı, hangi anaların,eşlerin, babaların, kardeşlerin, çocukların yüreğine ateş düştü.
ne desek boş, onlardan geriye kalanlara allah sabırlar versin.
Kimse dememişse ben diyorum o zaman. Saldırıyı gerçekleştiren kürtler değil soysuz vatan hainleridir. Bunu yapan orospu çocuklarına karşı birlik olmaktan başka çaremiz yok.