bugün

Fenerbahçe'nin iç saha faktörü ile kazanacağı maçtır. Beşiktaş'ın şansı yok.
fenerbahçe öyle bir durumdaki bu maçta tek güvendikleri şey hakemler ve galatasaray'ın tff-mhk lobisi.

beşiktaş yüksek ihtimal yenilecek ama fenerbahçe uzun vadede her türlü y..rağı yemiş.
Kazanamazsak cocu gitmelidir. Hatta ali k oc da gitsin.
orta hakem: fırat aydınus.

yan hakem: alex taşçıoğlu.

var hakemi: ali palabıyık.

dördüncü hakem: alper ulusoy.

görüldüğü üzere fenerbahçe'nin kadrosu baya sağlam.
hakem avantajının fb'de olduğu maç. o yüzden 100 euromu fb'ye basıyorum.
fenerbahçe'nin kesin kazanacağı maç. fakat buna rağmen cocu gitmeli. bu herifle olmaz. bu maçı fenerbahçe hocasız bile çıksa taraftar motivasyonuyla kazanır zaten.
Ciddi bir hakem hatası ya da şanssızlık olmadığı takdirde beşiktaş’ ın kaybetmeyeceği maç.

Edit: korkunun ecele faydası yok.
fenerbahçenin kazanma ihtimali yüksek olan maç. fenerin diplerde fazla durmasına müsade etmezler.
Her şeye rağmen Beşiktaş'a kaybettirilecek maç...
Derbilerin tadı tuzu kalmadı.
Fenerbahçe ve ]]]]] Şenor'un çocuklarıyla oynanacak "derbicik". Zira tek derbi fb-gs'dir.

Maça gelecek olursak, maalesef henüz form tutmamış olmamız, kötü sonuçlar almamız, takım uyumsuzluğu vs hesaba katarsak, kazanmak kolay olmayacak-tı. Ama forma fenerbahçe forması olunca, stad şükrü saraçoğlu olunca, o kutsal forma ve taraftar alır maçı. Ayrıca ben derbiye tecrübeli oyuncularla başlayacağına eminim cocu'nun. Büyük ihtimalle 11 şöyle olur:

Volkan Demirel
Şener
Hasan ali
Skrtel
Neustatder
Mehmet topal
Mehmet ekici
Benzia
Alper
Ayew
Slimani.

Eğer skrtel ve hasan yetişemezse, işimiz biraz zorlaşır. ismail/isla oynar Hasan'ın yerine. Reyes oynar skrtel'in yerine.

Önceki maçların aksine, koşan ve basan bir fenerbahçe olacağı aşikar. Bu maçı kazanmak zorundayız çünkü. Başka ihtimal düşünülemez. Taraftar ve saha avantajını derbilerde en iyi şekilde kullanan fenerbahçemizin bu maçı bir aksilik çıkmazsa tabi ki kazanacağını düşünüyorum. %55 fenerbahçe. %35 berabere. %10 beşiktaş. Normalde bjk %1 alırdı ama şu anki form durumundan kaynaklı ufak bir ihtimalle sürpriz de olabilir.

Ben kazanırsak skor 2-0 olur diyorum. Ayew ve alper atar.

Ha bir de;

görsel
Operasyon = fırat aydınus yönetiminde başlayacak maçtır.

Bu sene de tek eğlence yine fenevbahçe!
olası bir puan kaybında

(bkz: ali koç istifa)
ali koçun istifa etmesini isteyen ne çok rakip takım taraftarı varmış be? bu ne haset yiğidim? sakin olun oğlum sabrımız da gücümüzde var herkes kendi işine baksın. cocuyu eleştirebiliriz, başkanı eleştirebiliriz çünkü bu takımın temelinde biz varız. siz mi? bok yemek düşer!

Edit: beyler eksilediğiniz için çok üzüldüm gerçekten yani bu buhranı nasıl atlatırım bilmiyorum hepinize yarımşar kilo bok göndereceğim en yakın zamanda özür mayetinde.
Süper ligin son 2.sinin kendi evinde süper ligin son 4.sü ile oynayacağı maç.

umarız maç yarım kalmaz. bir sürpriz olmazsa 90 dakika sonunda fenerbahçe kazanır zaten.
ülker stadyumunda değil de haldun taner sahnesinde oynanması gereken tiyatro oyunu.

önceki haftadan beşiktaşlı oyuncunun haksız yere cezalı duruma düşürülmesi tamam.

maça fenerbahçe'nin kadrolu hakemlerinden birini vermek tamam.

fenerbahçe'ye uydurma bir penaltı verilmesi yükleniyor...

beşiktaş'ın 10 kişi kalması yükleniyor...

beşiktaş'ın atacağı nizami golün iptal edilmesi yükleniyor...

beşiktaş'ın yüzde yüz penaltısının es geçilmesi yükleniyor...

umarım beşiktaş için son düdükle sona eren bir maç olur unutmayın domuzla güreşirseniz ikiniz de çamura bulanırsınız ama domuz bundan hoşlanır. o yüzden provakasyona gelmeyiz umarım yine açık ve net.
akşam 11 değil 15 kişiye karşı mücadele edecek beşiktaş. koyup geçecektir. evi barkı arabayı böbrekleri ne buluyorsanız basın.
Beşiktaş ın normal bir tempoda oynayıp kazanması gereken bir maç.
Ge li yo ruz.
Hakem faktörü nedeniyle beraberlik görüyorum sonucu. Bir kırmızı kart Beşiktaş a muhtemelen erken bir kart. Eyyamcı pezevenkler yüzünden 0-0 ya da 1-1 biter. Şüphesiz balikesirli fener düşmanıdır. Şampiyon Beşiktaş yazdıracağız.
Dış etkenler olmazsa (hakem, tff, pfdk, mhk vs) beşiktaş zayıf rakibi karşısında zorlanmaz.
yayıncı kuruluş fenersiz bir lig izletir mi sanıyorsunuz, fener yenilse bile zorla yendirecekler.
maç sonu çok entry sildirecek başlıktır. demedi deme ibrahim.

edit: maç öncesi 76. sırada bulunuyor entry bakalım maç sonu kaç sıra yükselecek.
sonuna kadar beşiktaş
ölümüne beşiktaş
gerisi yalan.
Bol bol kırmızı kart çıkması temenni edilen maç.
Yiyin birbirinizi.
O değil de beşiktaş fırat aydınus maçına fenerbahçe yi atadılar amk.