bugün

ali koç un ağzından;

" Soyunma odasında yerde halı var. 'Bu ne?' diye sorulduğunda, 'Beşiktaş bizi yenecek ve hocanın cenazesini halıya saracağız' deniliyor.
"Oyunculara da 'bu maçı kaybedeceğiz, Beşiktaş yenecek, bu hoca işi bilmiyor' deniliyor. Maç berabere bitince de istedikleri olmuyor."
beşiktaş'ın karius sayesinde yenilgiden kurtulduğu maç. kalede tolga olsa 4-1 fener yenerdi banko beşiktaşımız rezalet oynadı her zaman olduğu gibi açık ve net.
çok afbuyrun ama, götü s*kli fenerlilerin salya sümük ağladığı maç olmuştur. bu sene bu kadıköy yosmaları anca 6. olur. o değil de ali şen'e çok üzülüyorum, kabak adama patladı.

cincona da KAYDILAR bu hafta, kadıköy orospularI da elimizden kaçtI.
iki kanatlı takımın mücadelesi 1-1 sona erdi.
Zaten ben de bir Galatasaraylı olarak, kuşların berabere kalmasını istiyordum, Cimbom'a yaradı.
o kadar rezil bir maç ki biri % 100 biri % 60 iki penaltı pozizyonu tartışılmadı bile var'a gitmeyi bile düşünmedi hakem. maçın hakkı bu değildi tff özel bir talimatla iki takımı da yenilmiş saymalıydı.
Fenevbahçeye iyi durumdayız diyen yine fenevbahçelidir. 2 takım da berbattı bu gün.. inkar edilemez bir gerçek bu. Bir beşiktaşlı olarak takımımı beğenmedim açıkcası. Oyunun hakkı buydu zaten..
Maçın adamı hasan ali'dir net. Helal olsun kendisine. Sonra da benzia. Adam zidan/figo karışımı bir şey.

Elimizden zor kaçıp bir puanı aldı beşiktaş. Fenerbahçe ise iki puan kaybetti. Ben bugün takımı beğendim ama sanki bir şeyler eksik. Ya birkaç futbolcunun, ya da hocanın değişmesi şart.
iddaların çoğu yattı. geçmiş olsun.
fener saldırgan oynamış. iyi yani ama koku gitsin arkadaş.
üzerine fazla konuşulacak bir şey yok. bu maçta galibiyet bekleyen beşiktaştan zaten üzülmüştür baya. fenerbahçenin iç saha faktörüyle galibiyet ya da beraberlik alacağı belliydi.
Beşiktaş istediğini aldı . 4 puan öndeyiz fener'den.

Deplasmanda 1 puan aldık , evimizde koyar geçeriz bunlara ve ikili averajı da alırız.

Sakin renkdaşlar.
Bu sikko kadrolarla ancak bu olur. Adam akıllı bir forvetimiz bile yok. Babel her ne kadar forveti aratmasa da bu böyle.

Kurun yüksek olmasının transferlere etki etmesi seyir zevkini aşağı çekti maalesef.
beşiktaş taraftarı haricinde diğer istanbul takımı taraftarları mutlu anlaşılan.
Herkes yok Hasan Ali şöyle vasat böyle vasat ama en iyi. Bu yüzden maç o kadar vasat işte falan yazmış. Hasan Ali'nin attığı şutları sahadaki kaç oyuncu atabilirdi acaba. Beyninizin dar değişmez kalıbını sikeyim. Hasanın üzerinden kıyaslama yapmak yerine boktan oyununuzu konuşun
Kazananı olmayan, kaybedeni fb olan maç.

Puan farkı aynı

Hoca kaldı...
maçın özeti.

görsel
Genel olarak maçta kavga gürültü olmadı herkes oyununu oynadı sonucu 1-1 bitti. iki takımıda tebrik ederim.
körler sağırlar birbirlerini ağırlar.
bunca harcanan bütçelere ve taraftarın cebinden çıkan paralara yazık.
karşılığı vasat futbol ve 2 gol.
O değilde şu maklubecilere ne oluyor dedirten maçtır. Biz 1-1 imizi yedik sana ne oluyor daha dün 3 posta koymadılar mı size?

Acik ve net evet.
tarihin en kötü fenerine karşı hayatımda gördüğüm en kötü futbolu izlettin şenol hocam. siktir git artık
Yine Topal çıktı, maç bitti. Topla %7 oranında oynarken attığımız gol musa’nın kızıldenizi yarmasından daha büyük mucize.
Maçın en iyisinin hasan ali kaldırım olduğu bir karşılaşma izledik. Hesap edin nasıl vasat altı bir maç.

Fenerbahçe zaten bitik bu takımdan bir sik olmaz. Ben kendi takımım hakkında bir kaç renci edici kelam edecem.

Öncelikle ben bu kadar korkak bir beşiktaş ömrümde izlemesim. Yaşım 37, 8 yaşından beri beşiktaş maçlarına gider gelirim ömrümde kaçırdığım izlemesiğim maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez ben bu kadar korkak rakibi bu kadar dağınıkken iki top yapamaKen kafasını kaldıramayan bir beşiktaş ömrümde iZlemedim. Yahu fenerin kaleye gelecek hali yok. O kadar kötüler ki hasan ali gibi basatın da vasatı adamı kral olan bir takıma karşı bir varlık gösteremedi. inanılır gibi değil. Bunu kabul etmek mümkün değil. Kendi evinde belki de ilk defa bu kadar kötü bir fenerbahçeyi bir daha nerede bulacaksın. Tolgası oğuzhanı lensi q7 si alayı çöp alayı. Fener oyundan düştükçe düşüyor şenol öylece seyrediyor amk ya. Yediğimiz gole zaten diyecek bir şey yok. Şu golü bu ligde bir beşiktaş başka hiç bir takım yemez.

Ben bu puan kaybını önce şenol güneş e sonra oyunculara yazarım.

Yazıklar olsun.
şenol güneş'in korkaklığı yüzünden beşiktaş'ın antalyaspor ve bursaspor'dan sonra bir kez daha bir anadolu takımına puan kaybetmesine neden olan maç. tebrikler hocam kovdurtmaya çalışıyorsun galiba kendini açık ve net.
görsel
fenerbahçe için sezonun yarısının bittiği maç. diğer yarısı kadıköy'deki galatasaray maçı.

adamların var olma amaçları kadıköy'de derbi kaybetmemek. bu sezon da ilk aşama tamam. muhtemelen gs'ye de yenilmezler. şampiyonluk falan umurlarında değil. ilginç bir kulüp.