bugün

chelsea, atletico madrid ve roma nedir ya. ulan daha ilk seneden bu yapılır mı?
beşiktaşlıyım ve bundan daha iyi grubu rüyamızda bile göremezdik. daha ne olsun diyorum. hepsini 4. torbadan mı çekseydik? gidip gruptaki takımları büyütüp durmayın. şampiyonlar ligi burası.

he ne yani beşiktaş bu gruptan çıkar mı? yok çıkamaz.
futbol kalitemiz gözle görülür biçimde çok düştü. toparlarsak bir ihtimal 3.'lük diyorum.

zaten ne geliyorsa hep kendimizi dev aynasında görmekten geliyor.
bu ülkede istikrarlı yönetilen dünya markası olmuş bir şirket var mı ki, futbol takımı olsun. iyi yönetilse de tutarlar paçandan aşağı çekerler bu ülkede. sürekli veya çok uzun süreli başarı diye bir şey olmaz bu topraklarda.
görsel
aboubakar bakalım yine aynı fevri hareketleri porto'da da yapabilecek mi?

Edit: aboubakar bjk'de kırmızı gördüğü için bjk'ye karşı oynayamayacakmış.
Aq balli tinercileri en kolay grubu çekti.
karabağ'a chelsea ve madrid çıkmasa iyiydi çekimleridir.
görsel
Kalbi kırılan takımlar sıralı tam liste:

Anderlecht
Celtic
Karabağ
Olympiacos
Sporting Lisbon
Maribor
APOEL
Be amına koduklarım madem sampiyonlar ligi bizim neyimizeyse madem bizi bukadar küçümusoyuz da neden siz gidemiyorsunuz yazmayim yazmayim diyorum ama olmuyor sizin gibi eziklerin ne işi var demiş sen siktir git kayseriyle onla bunla uğraş biz şampiyonlarda yolumuza devam ederiz belliki Beşiktaş baya bi korkutmuş sizi.
var ya şu olayda sonraki turları da hesaplarsak, sisteme göre düşünürsek, finali gene real´le bayern oynar, ve real gene şampiyon olabilir, resmen.
Net cikariz gruptan cok izi.
Bela vaziyyetin icine soxam.
görsel
beyler, eğer aranızda beşiktaş leblebi fıstık bi grup çekti diyeniniz varsa, monaco´yla porto´nun lig maçlarını seyretsin. sen porto´da resmen fark yiyebilirsin, haberin olsun. haaa, belki monaco´yu yenersin- psg geçenlerde 5 lemişti monaco´yu,onu duydum.

ama porto´yla leipzig...yani...leipzig punduna getirirse almanya´da bi 5ledi mi, sen ağzınla kuş götünle balık tutsan istanbul´da götü kurtaramazsın. porto, pusuya yatan bir takım- bende sky tv var, arada seyrediyorum porto´yu ben...valla, hic de öyle çok yavan bi takım diil o takım ben futbol otoritesi diilim, ama herkes kadar anlıyorum, yorumları falan seyrediyorum alman tv´sinde...

ancak- tabii...söylemek lazım- bu grupta o korkulan takımların hiçbirisi yok. bunu tabiatıyla belirtmek lazım.

yanlış anlaşılmasın- ben beşiktaş çıksın hatta çok da ilerlesin, isterim...ama beşiktaş´ı da seyrediyorum, lig maçlarında, öbürlerini de seyrediyorum...ve kendimce sadece monaco´ya ciddi ciddi çakar bu beşiktaş, diyebiliyorum.

porto ve laypzig (leipzig öyle okunur) umulur ki iyi günlerinde olmasınlar beşiktaş´la oynarken- çünkü ben onları iyi günlerinde oynarken de gördüm- beşiktaş´ı da gördüm- söyleyebileceğim tek şey- ikisi de tarumar ederler beşiktaş´ı şeklinde.

hele laypzig, iyi oynarsa- 5-6 yemen işten bile diil, öyle söyliyiim.

gerçi şom ağızlı olmamak lazım...ama bu da böyle yani.

gerçekçi dilek- porto´yla leipzig, her zamanki performanslarının altında oynamaları lazım ki, beşiktaş kendine bir şans bulabilsin.

bu konudaki eyyorlamam bundan ibarettir.
Geçen yıl 4 takımı da takip ettim. Abartmaya gerek yok.
Bir konya faciası yaşanmazsa guruptan çıkar.
iyi şanslar bjk.
b*şiktaş'ın kolay görünen ama zor bir gruba düştüğü kura çekimidir. yine yaslayacaklar.

zito!
Beşiktaş avantajlı gözüküyor olabilir ama düzgün oynamazsa 2.dinamo kiev vakası gelebilir.Ama ona rağmen avrupada başarılar kara kartallar.Aramız bozuk kanımız değil.
takımların değerleri:

monaco: 253,30 milyon euro
porto: 185,80 milyon euro
beşiktaş: 131,70 milyon euro
leipzig: 181,08 milyon euro

ama tinercilere göre 8taş gruptan çıkarmış.
(bkz: ahahahahahahahahhaa)
apoel h grubunda.

rakiplerimiz; real madrid, borussia dortmund ve tottenham.

iki temsilcimiz de zor gruplara düştüler. olympiakos'umuzun grubu nispeten daha kolay ama apoel'imiz gerçekten iflah olmaz bir grupta. apoel'imiz avrupa ligi'ne kalırsa büyük başarı olacaktır. iki temsilcimize de bol şanslar!

zito!
rb leipzig eski ruhunda değil geçen sene 2. oldular ama bu sene bence foslayacaklar. monaco sağlam takım ama vadafone arenada falan beşiktaş ı yenemez. porto iki senedir gruplardan çıkıyor ama beşiktaş ayarında bir takım o da vadafone arenada beşiktaş ı yenemez. beşiktaş iç sahaları kazanıp deplasmanda 1 beraberlik koparırsa gruptan çıkar. en kötü ihtimal 3. bitirir uefaya gider.
çekildi.

leipzig´le porto gider, beşiktaş´la monaco elenir. beşiktaş porto´yu yenemez. porto döşer beşiktaş´a. leipzig´i zaten yenemez.

daha iyi çekmeleri lazımdı. beşiktaş bu turu geçerse de çok ıkına sıkına geçer.
olympiakos d grubunda.

rakiplerimiz; juventus, barcelona ve sporting lizbon.

zito!
kazık gibi gruba düştün beşiktaş. en tecrübesiz takım rb leipzig, o da bundesliga ikincisi anasını satayım.

porto
monaco
beşiktaş
leipzig

siz ne dersiniz bilmem ama ben bir beşiktaşlı olarak bu grubu pek iç açıcı bulmuyorum. başarılar beşiktaş.
son torbanın en iyi takımını çektik olsun, şeker gibi grup...
güzel gruba düstük.
4. Torbadan leipzig gelmesin de kim gelirse gelsin.

edit: keske hic agzimi acmasaydim. olsun ne yapalim.
Başkan kendini dışarı atıp vida yı almaya gidiyor arkadaşlar .