bugün

entry'ler (251)

ramazanda sokakta yemek yiyerek dolanmak

bazı şehirlerde yapıldığı taktirde bir sonraki aktivite muhtemelen sokakta dayak yiyerek dolanmak olacaktır.

hobisiz insan hayvandan farkı olmayan yaratıktır

bizim muhabbet kuşunun bile hobisi var a.q sen neden bahsediyosun.

üniversiteyi sevgilisiz bitirmek

yüksek lisans da dahil mi?

sütyene el sokmak

daha sütyen görmüşlüğümüz yok ki bir de el sokalım.

1000 tl maaş yeter mi sorunsalı

1000 tl maaş yasal degil bir kere hemen şikayet et teklif eden züğürtü.

7000 lira maaş almak

marmariste kıt kanaat geçinirsiniz. mesela ben. *

not: işbu entry maaşım 7000 ve marmariste yedirecek sözlük kızı arıyorum minvali taşımaktadır.

ravza kavakçı nın türkiye yi rezil etmesi

ya her şeyi geçtim de bu kadın mecliste olay çıkartmak için abd den (CIA) özel siparişle getirilmiş bir fetöcü değil miydi? yoksa millet hafızasını mı kaybetti? yahu yanında nazlı ılıcakla mecliste 32 dişiyle sırıta sırıta oturduğu günü ne çabuk unuttunuz.

not: başlıkta bahsedilen kardeşiymiş ama çok değişen bir şey yok kanımca. nasıl çöreklenmişlerse ülkeye benim bahsettiğimi de büyükelçi yapmışlardı en son.

makatından 144 bin euro çıkan adam

o son 2 adet 100 avroyu sokmasan olmazdı değil mi? aç gö.lü herif.

arap işadamına bekaretini satan 19 luk model

daha geçen seferde vermişti bu apla bekaretini, ısıtıp ısıtıp koyuyorlar önümüze aynın haberi. site baya bir reklam yaptı anlaşılan.

kocasını aldatan 28 yaşındaki izmirli kadın

kadın fotomontaj dediğine göre yerli izmirli değil belli ki * . montajcı tayfadan gelme anladınız siz onu.

100 000 lira borç verecek sözlük yazarları

(bkz: yallah arabistan a). yok ya dur bunu başka yerde söylüyorduk sanırım o zaman (bkz: yallah dubai ye).

şaka maka öğretmenlerin 4 bin tl maaş alması

milletvekili maaşıyla karşılaştırmışlar bak hele sen çakallara bak eee asgari ücret alan da karşılaştırsın bakalım o zaman ayrıca o mecliste uyuyan adamların çoğunu seçen de seçilmesine doğrudan sebep olan da bu 4k alan öğretmenler zaten. adam gibi eğitim verseniz, sorgulayan, soruşturan nesiller yetiştirseniz bak bakalım o milletvekilleri o paraları alabiliyorlar mı? geçiniz efendim geçiniz o parayı hak eden öğretmen sayısı bu ülkede bir elin parmaklarını geçmez kendimizi kandırmayalım.

hepimizin erdoğan a borcu var

benim bildiğim yönetenlerin borcu olur, vergisini harcını hurcunu ödeyen vatandaşa hee ama kendilerinin bizzat borcu olabilir zira o basiretsizlikle o mevkilere ancak ve ancak rteyi yalamaları sayesinde gelmişlerdir. bizim Allah'a olan borcumuzdan başka kimseye borcumuz yok elhamdülillah.

eve 32 li tuvalet kağıdı taşıyan çok güzel kız

metabolizması çalışan sağlıklı kızdır, derhal o tuvalet kağıtlarını dahi elinden düşürmeden alıp nikah masasına oturtmakta fayda vardır.

şaka maka 2020 ye 2 yıl kalması

90lı yılların çocukları bilir, 2020 yılı denilince böyle çok uzak bir tarih akla gelir ve etrafımız o dönemin bilim kurgu filmleri gibi uçan arabalarla falan kaynayacak, oradan oraya ışınlanacağız diye beklerdik ama gel gör ki yeni yıla bile hala noel kutlamak kültürümüzde yok gibi saçma sapan tartışmalarla girdik. neyse biz göremeyeceğiz bir gram ilerlediğimizi ama umarım sonraki nesiller görür. 2030'a kısmet diyelim artık. he ayrıca :

(bkz: imam hatipler kapatılsın).

türk milleti zekidir

türk milleti gerçekten de zekidir ancak sorun şu ki yüzlerce yıl ahlaksız,sahtekar ve tembel arapların dogmatik öğelerini her alanda kendine yaşam biçimi yapmış ve gittikçe araplaşmıştır, türk benliğini kaybetmiştir. zaten atamızın en büyük mücadelesi de bu yönde olmuş; insanımızı türk benliğine vurgu yaparak, bilime ve akla yönlendirmeye çalışmıştır. eee tabi o kadar kısa sürede ancak bu kadarı başarılabilmiştir. bu memleket 100 yıldır dimdik ayaktaysa bunu işte bu aklı ön plana alan düşünce sistemine borçludur ancak bu sistemin psikolojik harekatlarla yok edilmekte olduğu yaşadığımız dönemlerde ne kadar daha ayakta kalırız bilemeyiz.

15 temmuz darbe akşamı neredeydiniz

maaşlar 15 inde yattığı için bankamatik kuyruğundaydık.

erdoğan gitsin de gerekirse ülke batsın

merak etmeyin zaten giderse ülkeyi batırarak gider. anlayacağınız iki tarafı da boklu değnek durumundayız şu anda.

deniz olmayan bir şehirde yaşayabilen insan

çomarlık enfeksiyonu kapması kaçınılmazdır.

aniden gelen kemalist tokatlama isteği

her gün tokatlanmaktan zevk alan çomar fantazisidir daha geçen de tokatlanan zabıta vardı o da böyle sizin gibi kemalist düşmanı çomar çıkmıştı. ama hakkını yine kemalist dediğiniz insanlar savundu. siz böyle eşşek olduğunuz sürece semer vuran çok olur.