bugün

ispanyol spikerin saniyenin dörtte biri zamanında. pieraralodiofeselokimireidanifierraadinameooroopeloselokelo kaka kaka dediği maç.yalnız sahada kakayı göremedim şu ana kadar.
(bkz: ronaldo gelsin sizi kurtarsın)
maçı real yarı sahasına yıktık bildiğin...
fatih hocanın gözlüğünün beni uzun uzun düşündürdüğü maçtır. ulen o gözlük nasıl duruyor orada?
sabri'nin top kaptırmaya devam ettiğim maç.
uzun zamandır gooll çığlıklarını atmayı ne kadar özlediğimizi anladığım maç.
eboue kalitesini ilk maçında ortaya koymakta.
duran toplarda kimseyi boş bırakmamamız gerektiğini bir kez daha gördüğümüz maç; ama gol olmadı merak etmeyin.
barnebau çimlerinin servet'in sümüğü ile tanıştığı maç.
eboue nin tonla adamı peşine taktığı maç. çalımlar nefis.
servet'in kaka'ya gol şansı tanımadığı maç.
http://s7.directupload.ne...mages/110824/wtpk3bi8.swf
galatasaray şu futbolu oynamaya devam etsin, gerekirse 8 tane yesin hiç farketmez.

bu ülkede avrupada dizleri titremeden oynamayı öğreten kulüptür galatasaray!
marcelo denen sikiği gördükçe tüylerimin diken diken olduğu maçtır. geçen hafta kupa maçında yaptıklarından ötürü.

edit : yerde yatıyo şu an umarım ölür.

edit 2 : ölmedi ama kenara çektiler. buna da şükür.
--spoiler--
selçuk inan vurmak yerine pas verse 0-2 olacaktı
--spoiler--

edit: ulan salaklar galatasaray deplasmanda olduğu için 2'yi sağa yazıyorum. benim tarzım bu. deplasmandaki takımın skorunu hep sağa yazarım. elhamdülillah galatasaraylıyız herhalde eksilemeyin.
galatasarayı desdeklediğimiz maçtır tabi ki. şu mourinhonun havasını alsınlar.
görünen o ki daha galatasaray ın çok işi var . özellikle defansta ve topların ileri taşınmasında. ancak buna rağmen gayet iyi bir takım olmuş . ayrıca melo fabian ernst etkisi yapabilir bu sene .

madrid fena geliyor . öle böle karşılansa da ataklar 15 dakika içinde bir gol atacaklar heralde.
an itibariyle eboue'nin çılgın attığı maç.
jose morunhio'nun asılmış suratını görmenin ne kadar haz verdiğini ve asla sıkıcı olmadığını gösteren maçtır. Bir galatasaray ve barça taraftarı olarak çok mutluyum şu an lan! *
fenerlilerin platini'den sonra bu maçın hakemine de galatasaraylı diyeceği maç. ne büyük takımız be abicim. uefa başkanı ile çoğu avrupalı hakem cimbomlu.
hakan defansın ortasına geçti an itibariyle.
Servet sikinin oralardan bi yerden sakatlanıp çıktı. Çağlar birinci girdi.

Balta stopere geçti. Real sağlam geliyor.
allah aşkına sabri ne işe yarar ortada deli gibi koşmaktan başka? işin kötü yanı mevkisi önemli ve takımın kaptanı.
madrid yana yakıla hücum yapıyor . işte tam zamanı bir kontra ile 2-0 olabilir.
o değilde hakem pamuk gibi bi itilip kakılmadığı kaldı sesi çıkmıyor.