bugün

Sadece bende olduğunu düşündüğüm yavaşlamadır. Oysa ki herkeste varmış. Kaç kez modeme reset attım açtım kapattım falan. Gerçekleşen olayların çözümü bu mu yani? He oldu internet yavaşladı her şeyi unuttuk her şey silindi kafamızdan. Yapmayın. Sorunu çözmek yerine interneti yavaşlatmak işin kolayına kaçmak.
bende de olandır. dün youtube'a giremedim bugün baktım yine giremedim.
youtubede uygulandığı hissedilen yavaşlama.
interneti yavaşlatınca ya da sosyal medyayı girmek kısıtladığı zaman hiçbir şey olmadığını acaba ne zaman anlayacak bu zekasızlar..
2 yıl sözleşmeli fiber almayı düşünüyorum ama bu şartlar altında sanırım hiç gerek yok.
2 gündür mağdur olduğum durum ..

proxy , vpn hçbiri işe yaramıyor..
Bunlar insanı harbiden gerizekalı yerine koyuyor amk. Tamam size oy verenler öyle ama bari bize yapmayın. Bilgiye erişime engel olacağınıza teröre karşı önlem alın.
lol e bile etki etmiştir.
google play'in uygulamalara güncelleme indirmesinin tam 1 saat sürmesine neden olmuştur.
Başlık 24 aralık 2016 internetin her zamanki hali olarak da değiştirilebilir. Zira zaten hızlansa da yavaşlamasına veya yavaşlatılmasına neden olacak bir şey çok geçmeden oluyor maalesef.
is yok sevgili yok, su sira tek isim nette takilmakti sagolsunlar bunun da amkoydular
yoğunluktan dolayı bazen bende de yavaşlamıyor değil. her internet yavaşlamasını net sansürüne bağlamak olur olmadık sağa sola bok atmak iş değil kanımca.
Iki gundur youtube a giremiyorum. Bu gune ozgu olsa neyse her gun baska bisey. Adam gibi bi vpn onerseniz de cozsem.
alışın en az bir ay böyle gider. internetin açılması demek ak gençlik kollarından şahsın rus büyükelçiyi öldürmesi demektir. internetin açılması türkiye'nin alanen ışidi desteklemesi demektir. internetin açılması ışid'in iki türk askerini yakması demektir. internetin açılması dünya gündeminde türkiye'nin hiçbir itibarının kalmadığını çomarların görmesi demektir. düzelmesi için dünya gündeminin değişmesi lazımdır.
Hiç hızlanmadı ki yavaşlasın.