bugün

son gelen güncelleme ile artık iyice zıvanadan çıkmış uygulamadır.
lan ne oluyoruz anlamadım ki?

bende numara silinmiş bir kaç kişinin dahi anlarını görmek zor be !
numaranızın kimlerde kayıtlı, kimlerin numarasının sizde kayıtlı belli olmasına neden olan güncelleme. eski arkadaşıma "numaranı sileceğim" demiştim, ona "sen de sil" demiştim, yemin de ettirmiştim. ama ne oldu? güncelleme geldi, her şey ortaya çıktı. yazıklar olsun
bu güncellemeye 'puff çk ktü yha .s.s' diyen insanların en fazla 2 saat sonra whatsapp'tan story attıkları da gerçektir.
o kadar doldum ki güncelleyeni afedersiniz s*ksinler.
bence çok güzel olmuştur. infoya tıkladığımızda, o görüntülü arama veya arama korkusu oradan kalkmıştır. ben gibi aşık olduğu kadına platonik olan ve takılan kişiler için, çok iyi bir özellik. yanlışlıkla arasan sen bana mı bakıyordun, beni mi takip ediyordun al burdan yak. en azından o dert kalktı.

ama durum gibi sikimsonik aptal saçma sapan şeyler gelmese, iyiydi. kişiler listesi de gitmiş amına koyum zuckerberg şerefsizi. yapacağınız işi sikeyim. iyi mi kötü mü beni bile ortada bıraktınız.
mark bey ne yapıyorsunuz allah'ınızın aşkına?
oysa ben senin sadeliğini seviyordum, şimdi ne farkın kaldı diğerlerinden, sen de artık herkes gibisin, seni de sildim...
Screenshot alınca bildirim gidiyor mu sorularını akla getirmiştir.
Kisiler listesini bulan biri aydinlatabilir mi sabahtan beri bulamadim?
Sikmişsiniz uygulamayı bu nedir ya.
facebook'un atağı tekel olma konumuna geçmek istemesi olarak bakılabilir. instagram'ı satın aldıktan sonra vine'ı çürütmüştü. instagram ile snapchat'i çürütemeyince whatsapp ile çürütme yoluna gitti. bence başarılı da olacak.
Ya ben telefonunda hic numara tutmayan bir insanim yani 30 40 rehberde kayitli ancadir. Oyle biri icin baya gereksiz.
yazıklar olsun . ulan bir sade uygulamamiz vardi.onu da piç ettiler.Durum güncelleme ve kişileri geri verin laan.
Berbat olmuş. Gereksiz olmuş. Durumumuz da gitmiş. Bari söz yazıyorduk. Şimdi bomboş kalacak.
insanların çoğunun beğenmediği guncellemedir.
darbe gibi güncelleme yapmışlar gecenin bir yarısı.

hiç bir şeye üzülmüyorum da durumum gitti, ben onu yazmak için ne uğraşmıştım be.
Kişiler sekmesini bulamayınca grup kurarmış gibi yaptıran güncellemedir.

Bu nedir amk.*
bu güncelleme yüzünden kişileri göremiyorum. daha yeni hayatımıZa girdi ama dur bakalım tutacak mı?.
pardon ama, whatsapp havasının içine sıçmışsınız ki.
Abartılı yorumlar olduğunu düşünmüştüm ama güncelleme sonrası ben de bariz olarak son halinin kötü olduğunu düşünüyorum.

Whatsapp olmayan akıllı bir telefon olması bu zamanda kolay değil. Gruplar vs var ama ben normal olarak bir iki kişi ile düzenli yazışıyorum.

Markette Zibil gibi benzer uygulama var birini beğenir indirip onu kullanırım. Benim için çok mühim değil. Facebook instagtam twitter snapchat kullanmayan birine koysa koysa whatsapp koyardi o da bu kadar koyar.
Kişiler kısmını bitek benmi bulamıyorum biri aydınlatabilir mı.
Facebook'a satmayacaklardı güzelim uygulamayı.
berbat güncelleme.istemeyenin geçmeme lüksünün olmadığı güncelleme.üzdü..
heder ettin güzelim uygulamayı sayın zuckerberg yeter be adam nedir senden çektiğimiz facebook u bıraktın birazda whatsapp ın içine mi edeyim dedin anlamıyorum ki bu kadar para göz olma zuckerberg. teşekkürler.
Whatsapp dur Allah'ını seversen ortalık karışık zaten.