bugün

Yavaş yavaş buyudugunuzü hissettiğiniz yastır. Hoş ben artık yaşlandığımı hissettiğim yaşa doğru ilerliyorum ama olsun.
hayatımın en mutlu zamanları zannediyodum, öyleydimde aslında herşey yoluna girmeye başlamıstı travmaları atlatmıştım istediğim işe sahiptim artık tamam diyodum ama 1 sene sürdü bu mükkemmeliyet.
dün gece 12 itibariyle sarışın ve maaşın yarısını bıraktığım kız ile girilen yaştır. umarım bütün sene böyle geçer.
Çabuk geçer bir daha gelmemek üzere.
6 ay sonra bu yaşa girmem mümkündür.
Rakam olarak gençliğim bitmiş gibi hissettiren yaş. Menajerlik oyunlarında bile 22 den büyük oyuncuları almazdım takıma artık genç değil bunlar diye Ki Çevreye göre de artık eşek kadar adam / koca kız olmuşsunuzdur. Neyse girdik bir kere allah utandırmasın.
Çok küçük bir yaş. Burdan sıfırdan bir hayata bile başlanabilir.
neyse olur öyle... düne kadar daha gelecek vaad eden oyuncuydun hayatta... daha jübilene çok var.
formanın hakkını ver yeter.
arkadaşların haldır haldır çalışmaya başlayıp birer birer evlendiği, insanı her şeye geç kalmış gibi hissettiren yaş. yetişkinliğe direniyorum evet. ben daha girmedim ama yakındır, bastı stresi şimdiden maalesef.
(bkz: #44931277)
sözlükte 5 yaşında çocukların yazdığını öğrendiğimiz başlık.
kehkehkeh.
Yeni yaşımdır. Halbuki iki senedir 22 diyordum. Çift sayıları kabullenmek daha kolay geliyor sanırım.

iki yıl boyunca da 24 derim artık *