Polisimize yapılan saldırı.

Bir polis memuru başından yaralanmış.

Orospu çocukları.
2 polis vurulmuş. 1 i ağır yaralı. Yetki gelmedikçe bu iş bitmeyecek.

Edit: Olay Diyarbakır da gerçekleştirildi.

Edit 2: 1 i şehid olmuştur.
1'i şehit olmuştur.
Polislerden 1 i sehit olmus.mekani cennet olsun.yapanlarinda belasini versin kisa surede..
Failleri malum 2 parti ve bu partilere oy veren gavat seçmendir.allah rahmet eylesin.bayrak bir kez daha bayrak,toprak bir kez daha vatan olmuştur.
Alın size çözüm süreci, alın size iç güvenlik bilmem nesi, dün elinde keleş olan insanlar sokaklarda cirit atsın, bugün polislerimize saldırılsın, iki gün önce suruç havaya uçurulsun, herşey yolundaydı silah bıraktırmaya yakındınız noldu devletin kirli planları ortaya çıkcak rant gelir sağlanmayacak diye hala gençlerimizi gözden çıkarmaya devam ediyorsunuz. Biraz Allah korkunuz olsun.
hümanist chp hain kürt halkını savunup, oy avcısı akp her türlü ayrıcalığı gösterdiği sürece daha çok şehit gelir..

günümüzde bu olanların tek sahipleri akp ve chpdır.

eksileyin amina kürek soktumun itneleri eksileyin..
gör ey halkim gör.. uzun adam güdümündeki akp'nin ülkeyi getirdiği hali gör..
http://www.f5haber.com/gu...mp;utm_campaign=manşetler

işte link!
5 senem kaldı. 5 sene sonra subay diplomamı alıp gelicem ananızı sikicem. Yetki verilse de verilmese de.

Eksileyen 5 gerizekalı bordo klavyelik yapmıyorum 5 sene sonra olacağı söylüyorum.
Dünyanin en komik ve aciz ülkesi oldugumuzu kanitlayandir, oncelikle allah rahmet eylesin sehitlerimize. Abi bi teror orgutu var ve senin guvenlik guclerini takir takir olduruyo ve sen hic bi sekilde karsilik vermiyosun, af edersin ama bu muz cumhuriyetinde bile olmayacak bi durum, orda bile en azindan muz falan firlatip kendini savunur insanlar, resmen bi icgudumuz calismiyor suan, her canli etkiye tepki verir kendini savunmaya calisir ama biz keklik gibi bekliyoruz, pardon keklik bile kendini savunur tehdit altindayken.
http://www.f5haber.com/gu...mp;utm_campaign=manşetler

zamanlaması manidar olan olaydır.

lanetliyerek kınıyoruz.
Tatli su hümanistleri sevgi pitirciği selo başkanimizin ne yorum yapacağı merak edilen olay. Sehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum.
1 polisimizin şehit olduğu saldırıdır. suruç saldırısına üzülmüştüm ama şimdi keşke daha fazlası ölseymiş diyorum.
türklerin aşırı soğuk kanlı hatta tabiri caizse uyuşuk olmasının da bir sonucudur. bak kürtlere en ufak bir olayda nasıl organize olup ortalığı ayağa kaldırıyorlar. ama biz türkler ancak facebook, sözlük, kahvehane vs ortamda goygoy yapmayı biliyoruz, toplansa binlerce insan memleketin her bir tarafında yürüyüşler yapsa kanuna nizama uygun, dese ki: ne oluyor kardeşim! niye gidiyor bu canlar patır patır, devlet nerede? dese belki bizi yönetenlerinde aklı başına gelir biraz.
hükumet uyumaya devam ediyor. daha kaç polis memuru veya askerin şehit olması gerekiyor özel önlemler alınması için ey hükumet.
polislerimizin şehit edilmesinden sonra keşke suruçta daha fazlası ölse dediğim saldırıdır.
diyarbakırın yenişehir ilçesinde gerçekleşen saldırıdır.tabi bu olayın ,sevgi pıtırcığı hdp ve onun silahlı grubu pkk ile alakası yoktur. onlar barış elçileridir .ya mit yapmıştır ya da ışid suçu pkk ya atıyordur. siz nişantaşı solcuları içinizi sıkmayın. mittir mit.

http://www.haberturk.com/...da-polise-silahli-saldiri
kahpe diyarbakır, hain diyarbakır..
Türkler kürtlerle beraber yaşadığı sürece bu gibi olaylar asla bitmeyecek.

Çözüm kürtleri bir şekilde başımızdan def edip yollarımızı ayırmak.

Vatan sağ olsun diyemiyorum, çünkü bu şehitlerin akan kanının sorumlusu çözüm süreci denen saçmalığın sahibi olan malüm siyasetçi ve godoş sözde aydınlardır.
neymiş intikam? intikam bazen soğuk yenen bir yemek bazen ise gücü yetenin güçsüze kahpece yaptığı saldırıymış.
görev başındaki polislerimize yapılan kalleşçe bir saldırı.

her gün bir yerde patlama, her gün bir yerden şehit haberi. devlet yetkililerimiz daha ne kadar seyirci kalacaklar olaylara merak ediyorum.
bugün bir polisimiz daha şehit oldu, bir ocağa daha ateş düştü. şehidimize allah' tan rahmet, yakınlarına da sabır diliyorum.

(bkz: tansu aydın)
Akp'nin " bak biz iktidar olamadık ülke ne hale geldi" senaryosu devrede...
Pkk'nın götünü kaldıran emanet oycuların eseridir.Eserinizle övünün şerefsizler.Masumlarım kanı artık sizin elinizde.
savaşla iş çözülmez. akan kan, başka bir kanı akıtmakla temizlenmez. her türlü terörü lanetliyorum.