bugün

la liga 33. hafta maçı. mestalla stadı'nda oynanacak. başlama saati 19.00.

edit: ohyş.
realin fazla asılmayacağı bir maç olacaktır.zira lig gitti şampiyonlar ligi artık onlar için daha önemli.
real madrid 'in, hafta içi oynanacak şampiyonlar ligi yarı final müsabakasında barcelona'yla karşılaşacağı düşünülürse yedeklerle çıkabileceği ve çok asılmayacağı maç olacaktır. beraberlik olabilir.
realin büyük ihtimal puan kayebedeceği ve şampiyonluk yarışından kopacağı maçtır. ama önlerinde şampiyonlar ligi var ve bu çok daha önemli.
real madrid barcelona galibiyetinden sonra aldığı moralle bu maçı kazanır diye düşünüyorum fakat valencia hafife alınacak bir takım değil. madrid bu maçı çok istiyorsa eğer alması zor olmayacaktır.
real madrid'in puan kaybı yaşayacabileceği karşılaşma. real madrid'in yarıştan zaten koptuğu için pek asılacağını düşünmüyorum. ancak kaka gibi, higauin gibi, canales gibi oyuncuları iki barcelona maçına hazırlamak için oynaması gerektiğini düşündüğüm karşılaşma. ayrıca valencia'nın yükselen formu da real madrid'in puan kaybetme olasılığını yükseltiyor.

http://realmadrid-tr.blog...sefer-rakip-valencia.html
karim benzema'nın golüyle real madrid 0-1 öne geçti.
real madrid başkanı' nın çocuklara hediye ettiği mücadele.
gol oldu, benzema attı, 0-1 oldu. kaldı 2 gol.

edit: eksiliyorsunuz falan ama 0-2 oldu. 1 gole feci para gelecek.
mehmet topal'ın ilk 11'de başladığı maçtır aynı zamanda.
gonzalo higuain affetmedi. 0-2.
kaka çocuğu koydu. 0-3.
handikaplı oranı 4.50 olup kesın bı sık vardır diye oynamadığım ve daha 39.dksında 3-0 olan maçtır.
mourinho, real madrid defans yapmaz diyen efsanevi onursal başkanı di stefano'ya gereken mesajı göndermiştir şimdiden.
higuain ve kakanın golle dönüşüyle ilk yarıdan üst olup bolca kazandıran maç.
üst oynayanlara ilaç gibi gelen maçtır.
gonzalo higuain ikinciyi patlattı. bu da fazlası. 0-4.
hem üst hem +18 oldu. zira tecavüz yaşanmakta. şimdilik 0-4.
real madrid'in hepimizi göt ettiği maç. yedekler medekler çıkar, saldırmazlar derken maç 0-4 oldu bile.
ilk yarının sonucu 0-4. real madrid takmaz ligi bıraktı yedeklerle çıkar derken ilk yarıda maç +18 oldu.
iddaa dergilerine bakıp ta valencia'ya oynayan arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun mesajlarımı iletiyorum. oynarken herhalde karşıdaki takımın real madrid olduğunu unuttunuz.
gonzalo higuain hat-trick yaptı. 0-5.
oha 0-5 oldu. o değil de real madrid'in forması ne güzelmiş lan. valla artık maçı bıraktım formalarla, kramponlarla ilgileniyorum. maç maçlıktan çıktı çünkü.
Higuain hat-trick yaptı. Skor 0-5
kaka verdiği hatalı pas sonrası takımdan özür dileye dileye bir hal oldu..
güncel Önemli Başlıklar