bugün

söylentiler yayılmaya başlamıştır. muhtemelen de gerçekleşecektir. izmir' de zaz konseri istiyoruz konseptli kampanyalarla bunun gerçekleştiği söylenmekte.
bu da linki:http://www.izmirdesanat.org/zaz-23-ekimde-izmirde
bilet fiyatlarının 40 tl ve mekanın izmir arena olduğunu söyleyebiliyorlarsa işin ciddiye bindiği düşünülebilir. ancak resmi konserde zaz' ın resmi sitesindeki programda görünmemekte.
iyi ki bilet fiyatları bu kadar yüksekmiş dediğim konser. En azından oraya, kız dikizlemek için kırolar gelmiyicektir. Kayseri'de 7 tl bilet fiyatlı manga konserine gitmiştim. Durum içler acısıydı.
izmir arena'da gerçekleşmiştir.

zaz'ın canlı performansının şahane olduğunu bilmekle beraber şaşkınlıkla etkilendim. kendisi çok şirin, alıp evde beslemelik. klasik fransız popu kadar trip-hop ve hatta rock alanlarında da çok başarılı ve şu anki birikimi ile en az 10 albümlük malzemesi olduğunu düşünüyorum. sahne şovu ve orkestrası muhteşemdi, cirque du soleil gösterilerine katılsalar yeridir. son söylediği "aux detenteurs" diye bi şarkısı var ki onu canlı dinlemek hayatta bir kez olan şeylerdendi.

her şeyin kalitesizleştiği bir çağta zaz, yekpare kristalden yapılmışa benziyor.
Üniversiteden bi' hocamın, bir bilete 300 lira verdiğini öğrendiğimde 'oha amına koyim' tepkisini verdiğim konser.

editoryum: hocam yoksa...