bugün

maçın hakeminin kartını evde unuttuğu maç. bu kadar sertliğe prim veren bir hakem ne zamandır görmedim.
Bu maç yüzünden bazı erkekler mesajlara cevap atmamaktadır!
kendi sahamızda oynuyoruz da biraz bastırın dediğim maçtır. korkaklığın alemi yok. adamlar attı atacak.
Eziklik maçı. Hücum organizasyonu olmayan maç.
90 dakikalık işkence bitti. bu maçtan alınacak ders, acilen bu takımı ileride taşiyabilecek bir forvet transferi şart. kendi sahamizda 0-0 riskli bir skor. umarim aklımızı başımıza devşiririz.
ulan sadri şener. ulan transfer beceriksizi sadri şener. adamakıllı golcü yok lan takımda. kaleye şut yok lan. bu kadroyla değil uefa, ligde 8. olursak büyük başarıdır. elini cebine at biraz pzvnk!
bu maçtan anlayacığımız.
(bkz: gadromuz yederli)
Türk futbounun ne kadar sikimsonik bir seviyeye düştüğünü gösteren maçtır. Trabzonsporu suçlamak doğru değildir. Bütün takımlarımız *
tembel hayvanları anlatan belgesel tadında izlenen maç. jaguar yetişemedi o dala.
küfretmekten sesim kısıldı arkadaş.

isterse şu maçın skoru 3-0 olsun, böyle boktan bir futbol olamaz.
sadri şener' in yakında yine kupa isteme seanslarına başlayacağını gösteren maç olmuştur.
özetinden çıkardığım kadarıyla trabzon un bu takımı macaristanda yenmesi lazım, trabzon oynamış ama golü atamamış şansızlığına ya da golcü eksikliğinden, bu kadar şanssız olmazsa her halükarda eler bu takımı, bir de halil o pozisyonu kaçırmasaydı.
tescilli fernerbahçeli olup trabzonsporlu taraftar ağzıyla gelip şuraya yönetim bizi mahfetti sadri şener istifa diyen ezik ve embesil bi kaç fenerli gördüm ya ölsemde gam yemem... ulan gerizaklı adamlar sadri şener istifa etse ne olur etmese ne olur bu sizin şikeci ve tescilli hırsız olduğunuz gerçeğini mi değiştiricek? aklınızca sadri şenerin altını oyup sessiz birinimi getirceksiniz trabzonspor başına... olum sizin bu basit hesaplarınız küçük takımlara işler trabzonspor satılık değil...

o fenerli kendisini biliyor, kendisiyle ilgisi olmayanlar gereksiz üzerine alınıp saçmalaya kalkmasın... çünki ben biliyorum ki üzerine alınması gereken üzerine alınmıycak nasıl olsa provekasyonu başarıyla yaptı görevini tamamladı yiyin lan birbirinizi dedi ve çekti gitti... emin okuyorsa g.tüyle gülüyor hepinize... autıca aferim trabzonspor taraftarı böyle birbirinizi yemeye devam edin tamam mı? kendinizi şikeci şerefsizlerin ağzına meze yapın...
trabzonspor un çoğu iddiacıyı yatırdığı maçtır.

dahası tur şansını zora soktular.

zira takım macaristan da kuvvetli bir takımdır.