bugün

cska'nın avrupa'nın en iyi takımı olması gerçeğini kabul etsek de yenilmez bir takım değiller nihayetinde. ilk çeyrekteki fenerbahçe, darüşşafaka maçını izlemeye sevk etti beni.

geçen sezona göre teodosic cok daha iyi bir oyuncu oldu. vesely, dixon ve datome henüz önceki sezonki performanslarına ulaşamadılar. sloukas, udoh ve kalinic bu konuda yüzümüzü güldürüyor.

edit: ikinci çeyrekte iyi bir seri geldi fenerbahçe'den

edit 2: ne galibiyet oldu öyle. vesely ve dixon'ın uzatmadaki performansı ayrı bir mutluluk sebebi.
fenerbahçenin bu sene çok dengesiz bir takım olduğunu düşünüyorum hiçbir bahsim tutmuyor bu sene lanet takım.
Udoh daha ne yapsın maçı.
Uzatmada coştuk coştuk.
Helal olsun çocuklar helal!!
maçın uzatmaya gitmesiyle oyun resmen yeniden yazıldı.

Udoh maçın adamı. CSKA da devrilir, devirdik.
intikamımızı göt parçalayarak aldığımız karşılaşma. uzatmalarda obradoviç nasıl gaza getirdiyse nasıl intikam nefreti aşıladıysa takım canavar gibi, udoh ise lebron james gibi oynadı. sanırsam bu gece rahat uyuyabileceğim sözlük.
cska'nın anasını ağlattığımız maç. fenerbahçe adamın amına koyar! evet.
cska'nın evinde ilk yenilgisini aldığı maçtır.
Fenerbahçemizin cskanın içinden geçtiği maçtır , finalin intikamını böyle bir tecavüzle almasaydık keşke ama olsun. Can olsun kan olsun obrama.
Büyük bir keyifle izlediğim ve fenerbahçe nin zaferinden son derece mutlu olduğum karşılaşma.
Sırf maç sonu teodosic in yüz ifadesine şahit olmak dahi keyif sigarası için yeterli bir sebepti.
Not: bursaspor.
fenerbahçe nin 79-95 kazandığı maçtır. Fenerbahçe, evinde 17 maçtır mağlup olmayan CSKA Moskova'yı mağlup etti.
offf ne koyduk bee dediğim maçtır.
tekrarı şu an fb tv de başlamaktadır. kaçırmış olanlara duyurulur!
Bi dakka aq biz bunları mı yendik bilseydim sevinmezdim allah belanızı versin
görsel