bugün

2014 15 sezonu ziraat türkiye kupası e grubu 3. hafta maçı. 23 aralık 2014 saat 20;00 da fenerbahçe şükrü saraçoğlu stadında oynanacak.
tam 44, 5 sene sonra tekrar karşılacak iki takımın maçı. son maç 19 nisan 1970'te oynanmış ve 0-0 berabere bitmişti.
fenerbahçe'nin gariban takıma vurdukça vuracağı maç olacaktır. gol attığı zaman sevinmicek, artizlikler falan.
ismail kartal'ın mehmet topuz, selçuk şahin ve bekir irtegün gibi genç ve yetenek vaad eden futbolcuları oynatmasını beklediğim karşılaşma.
ya bu sikindirik maçlar yüzünden doğru düzgün kaçağı izliyemiyos. tamam amk futbol iyidir hoştur candır da. altınordu nedir abicim ya. hadi stadın yarısı falan dolsa.. yok amk oda yok. 500 kişi bile yok maçda. kendimi hamamda gibi hissediyorum sesler dalgalanıyo falan..

len n n n hacı cı cı cı abe be be be topu pu pu pu at at at ses dalgalanıyor yeminlen. yapmayın abi valla bak kanal a ya falan alın şu maçları reklamları da oralara sıkıştırın. reyting için yapma bunu atv.
Serdar Kesimalın oynamasına şaşırdığım maç.
bu maçın en ucuz bileti 50 tl idi eğer bu parayı verip giden varsa ağır enayidir. net.

dikto aziz fenerbahçe seyircisini tribünden uzaklaştırmayı başardı.
fenerbahçe gol yemediği için sözlükte maça ilgi az.
ama altınordu şu ana kadar feneri oynatmıyor. o yüzden fener her an gol atabilir.

--spoiler--
vurduğun gol olsun altın ordum.
--spoiler--
Cezasahasına orta yapıldığı esnada Kafayı vuracak futbolcunun ensesine zoom yaparak pozisyonu göremememize sebep olan yayıncı kuruluşun yayınladığı maÇ.
Az önce 15-16 yaşında bir bebe altınordu oyuncu gördüğüm maç.
iddada 7+,
diego nun balon olduğunu anladığımız amaç. ikinci alex diyorlardı. sekter la.
çok sıkıcı bir maç. bir penaltı işi çözer.
gole giden oyuncuyu düşürmenin cezası sarı kart. onu öğrendik.

fener in 97 numarasına kırmızının çıkmadığı maç.
malum pozisyonda penaltı yoktur. el topa değil, top ele gidiyor. kapalı el ise topun şiddetiyle açılıyor. hakemin kararı doğru.
ama fenerli arkadaşlar algı operasyonuna başladı son haftalardaki hedef 1 milyon penaltı tepkisine karşı sanırım.

ama ben hakemlerimize güveniyorum.
Altınordu yenilirse ruslar sicak denizlere inmeyi tekrar düşünebilir.*
Altınordu bile bize karşı rahatça top oynuyor. Bu ismail kartal denilen teknik adamın (Lafın gelişi yoksa değil) hala takımın başında olmasına katlanamıyorum artık. Bir geçen seneki futbola bak birde şimdiye.... Allah belanızı..
FC Altınordu Bilbao koymuştur kısaca.
aslanım taha.

not. izmirliyim.
not2. fenerbahçeliyim.

yenileceksek altınordu gibi örnek bir takıma yenilelim.

izmirin gururu altınordu.
Görüluyor ki beşiktaştaki gibi 5-6-7 sakat fenerde olsa yerine gelecek oyuncularla altıncılığa oynar bu Fenerbahçe.
Fenerin kupada bize her sene izlettiği şenliklerden birine dönüşecek maç.
Hic tatava yapmaya gerek yok adamlar en güzelini yapıyor lan. Türkiye Kupası nedir yani böyle dar sıkışık fikstürde. Yani yensen ne olur yenilsen ne olur. Bizim bilic De as kadrodan 5 6 oyuncuyla çıksın anca. Ne gerek var Bırakın bari anadolu kuluplerinden biri kazansın da adamlar avrupa ligine katılsın hem yorulmazsınız hem biraz sevap islersiniz amk.

Edit: isbu entry eski sisteme göre yazılmıştır. Şu an Türkiye kupasını kazanan direk avrupa ligine gidiyor mu orasını bilmiyorum ama önceden vardı böyle bişey.
altınordu gençleriyle fenerin gençlerinin formalarını değiştir. fener fark atar. o derece fark var.
maalesef torpil her yerde.yoksa bu gençlerin fenerbahçe nin kapısından girme şansı yok.
altınordu da çok yetenekli futbolcuların olduğunu bir kez daha görmüş olduğumuz maç.
altınordu nun ofsayt olmayan pozisyonu ofsayt gerekçesiyle durduruldu akabinde fener golü buldu.