bugün

eskişehirde daha önceden doors park adı ile bilinen bardır.bar son derece büyük ve güzeldir.fakat son zamanlarda sürekli olarak clup partiler yapıyor ve ipe sapa gelemz kişileri sahneye çıkarıyorlar.dolmuyormu peki?eskişehirde o kadar çok öküz varki inanın burası yetmiyor bile.
Okula gitmek için hergün önünden geçtiğim, derbileri dev ekranda veren* Eskişehir tren garının hemen karşısındaki bar.
istanbuldaki arkadaşlarımın bile sürekli ortamını sorduğu, benimse merak edip bir kez bile gitmediğim, tiki özentisi ''madem ki üniversite öğrencisiyiz eğlenelim heeeyyo'' tadındaki tiplerin iştigal ettiği eğlence mekanı
eski bir kereste fabrikası binasından bozma entegre eğlence merkezi.
çok yakında tadilata girecek eğlence köyü.
eskişehir' de okuyan pek çok öğrencinin aç aç dolaşmasına neden olan işletme.
artık eskişehir'e yakışacak kalitede kişi ve kişileri getirmesini beklediğimiz on numara eğlence mekanı.
Canlı performans kısmında dam sorunu yapmayan tek başınızada rahatlıkla müzik dinleyebileceğiniz çok kral bir mekan.
(bkz: emyo buda)
mekan ve fikir olarak güzel bir eğlence kompleksi. hatta benzerini izmir'de göremedim hiç. ancak 19 şubat 2010 manga konserindeki gibi 1000 kişiyi bile almayacak ortama 1500 kişiyi tıkıp insanların sıcaktan ve birbirleriyle sürtünmekten buharlaşması sonucunda, konserin yarısında millet kendini dışarı zor atmıştır.

böyle bir mekana hiç yakışmadı şimdi.
güzide şehirlerimizden eskişehir in en sağlam mekanlarından biri. her sene rock'n dark express yarışmasının düzenlendiği yer. (bkz: rock n dark express rock muzik yarismasi)
geçen yıl inna istanbuldan sonra 2. kez sahneye çıkartan mekan. her hafta pazar günü piizi sahnede görmek mümkün.
eski tadı tuzu olmayan eğlence konser mekanı. artık bir peyote var.
yaklaşık 45 dakika önce cayır cayır yanmış olan bar.

(bkz: ateş seni çağırıyor)
Eskişehir'in simgelerinden birisi.
15 şubatta ümit besen'in çıkaracağı yer. Sevgililer gününü yalnız geçiren saplar için özel herhalde.
içerisinde restaurant, cafe&bar, Retro hall live sahnesi, one night adıyla da clup bulunduran geniş bir park. Yalnız hafta içleri öğrencilerin düzenlediği partilerle (giriş10tl+1içecek) clup'ın kalitesi düşmüştür.
http://www.222park.com/
cumartesi akşam girişin 30 tl(ilk içki bedava) olduğu mekan. bir dj eşliğinde sabaha kadar eğleniyor eskişehir. o kalabalığa göre sanki biraz etkinlik anlamında yavan geldi. çalan parçalar da işte demet akalın, gülşen, ara ara tarkan falan.(ankara'nın bağları da çaldı) arkadaş bokuna girmiş bulunduk.tıklım tıklım mekan adım atacak yer yok, mini etekle gelmeyen hatunu yada göğsünden üç düğme açmayan erkeği girişte dövüyorlar bizzat gördüm. siyah giyinen görevliler sürekli dolanıyor, aslında iyi tabi her türlü olay çıkmasına müsait ortam ki çıktı da ve anında müdahale geldi.

benim müzik zevkime hitap etmediği için, belki de o akşam öyleydi bilmiyorum, bir daha gitmem ama o tarzı sevenler için güzel bir mekan, deliler gibi eğleniyordu içerideki kalabalık.

sigara, ortamda hava kalmaması gibi sorunları arada tavanı açarak çözmeye çalışıyorlar ama yine nefes alınmaz hale geliyor kısa süre sonra.
Daha önce kötü bir mekan olduğun duymuştum ve siksen gitmem diyordum ancak geçen gün arkadaşların gazıyla gittim.
Ben, müşterisine bu kadar değer vermeyen bir mekan görmedim efendim. Kavga gürültü oluyo sikleyen yok, garsonlar desen bildigin odun, alkol kullanmadığım için votkasız redbull almak zorunda kaldım o ise 15 lira, karışık meyve suyu 8 lira vs...
Sonuç; gitmeyin amk...
Not: sikmediler...