bugün

Ulan mgk falan olağanüstü toplandı sandım amk.
izmirde olsaydınız gelirdim kardesim diyeceğim başlık. Sahi izmirde neden yok ya. Haykırdım sessizce...
(bkz: Karı kız düşürmek için zirve düzenlemek)

Enteresandır. Evet.
görsel
Pkp nasil davalar guzel mi demek istedigim zirve digeri de babet corapli erkek karakteri zaten. Muhtemelen pkp yurumedigim hatun kaldi mi diye bakmak icin bu zirveyi yapiyordur. Aman bu sefer de takilma bos beles dikkat et. Ankara'da olsaydim gulmeye gidebilirdim.
o kızları sırf foto çekilelim diye yan masadan rica minnet çağırmıştık. ne zirveydi be! kaavede batak oynayarak final yapmıştık.
aynısı olacaksa mutlaka katılacağım zirve.
Benim anlamadigim sey simdi oturup ne konusuyorlar? Hayatinda ilk kez gordugun insanla ne konusabilirsin? O kadar kisi ortak ne yan bulabilir? Ad yas nick meslek memleket soylersin bunlar ustunde 5-6 dk konusma olur eee geri kalaninda napiyolar lan? Oturup zall'i falan mi cekistiriyorlar? Amacim kotulemek falan degil kesinlikle sadece Ben anlamiyorum vallahi.
(img:#1390018)
Zirve karşı apartmanda Işığı yanan dairenin salonunda olacak arkadaşlar, fotoğraf çekilirken kafedekilerde çıkmış.
Bence katılım yüksek olur 3-4 kişi gelir cips kola çay falan off.
Gidilecek mekanda indirim olmasi da cok iyi. Mesela 2 cay icseniz himm donuste bi sakiz alabilirsiniz.
Muhtemelen Kız düşürmek için yapılan zirvedir. Bu arada çağrılmayı bırakın böyle bir gelenekten haberim bile yoktu.
20 mayıs a ertelenirse buradan bir arkadaşımla katılacağım zirve olabilirdi.
Gitmeyenler gidenleri abazalikla sucluyor gidenler gitmeyenleri asosyallikle. Her iki taraFinda bi dayanagi olmali yoksa bu kadar iddiali konusamazlar. Bana kalirsa bu kadar soylem varken gitmek cesaret ister. Ya haklilarsa?
aradan geçen 2 koca mevsimin sonunda baharın gelişinin kutlanacağı zirvedir.

gri sehrin adami ile beraber düzenleyeceğimiz bu geleneksel zirveye tüm halkımız davetlidir.

yakında zirvebox'ta da yerini alacak.

22 ekim 2016'dan kareler atıyım da referans olsun.
görsel
http://www.uludagsozluk.c...6-ankara-zirvesi-1216192/

yer: kızılay route.
saat: 18.03

https://www.zomato.com/tr...a/route-k%C4%B1z%C4%B1lay

selanik 2 caddesi, no 70, kızılay.

%10'luk çılgın bi indirim de cabası.
Kahküllü yine gelecek mi?