bugün

aradan geçen 2 koca mevsimin sonunda baharın gelişinin kutlanacağı zirvedir.

gri sehrin adami ile beraber düzenleyeceğimiz bu geleneksel zirveye tüm halkımız davetlidir.

yakında zirvebox'ta da yerini alacak.

22 ekim 2016'dan kareler atıyım da referans olsun.
görsel
http://www.uludagsozluk.c...6-ankara-zirvesi-1216192/

yer: kızılay route.
saat: 18.03

https://www.zomato.com/tr...a/route-k%C4%B1z%C4%B1lay

selanik 2 caddesi, no 70, kızılay.

%10'luk çılgın bi indirim de cabası.
izmirde olsaydınız gelirdim kardesim diyeceğim başlık. Sahi izmirde neden yok ya. Haykırdım sessizce...
metucon gibi bir gerçek varken, hem de norse iken, kesinlikle katılmayacağım zirvedir.
Ulan mgk falan olağanüstü toplandı sandım amk.
Katılacagım zirvedir.
kıskananların bok atacağı klasikleşmiş ankara zirvelerinden birtanesi daha. evet sevgili yazar; biz yine kemikleşmiş arkadaş grubumuzla o gün orada olacağız. o gün sende davetimize icabet eder bize katılırsan çok mutlu oluruz. erkeksen tipinle, şeklinle şemalinle dalga geçmeyiz. içeriz biramızı yaparız geyiğimizi geçer gideriz. peki ya kadınsan; o vakit sana asılırız ya da çirkinsen bööö falan deriz diye düşünüyorsan yanılıyorsun. seninle de kaynatırız sohbetler ederiz. eğlenirsin kısaca. yaşın küçük diye seni dışlamayız. yaşın büyükse oha eşek kadar adam olmuş falan da demeyiz. her şekilde kabulümüz olursun. derdimiz birkaç saat sohbet edip kaynatmak. ha diceksin ki senin arkadaşın yok mu? git onlarla kaynatsana. evet arkadaşım var onlarla da kaynatıyorum ama bu sefer senle kaynatalım be ne çıkar.

velhasıl 22 nisan günü biz orda olacağız. eğer sende bize katılırsan mutlu oluruz.
yine herkes o kahkullu ablaya yürüyecek anlaşıldı.
hangi mekanda toplanıyoruz?
Yine bensiz geçecek olan zirvedir. Katılmak asla nasip olmuyor.
(bkz: Karı kız düşürmek için zirve düzenlemek)

Enteresandır. Evet.
(img:#1390018)
Zirve karşı apartmanda Işığı yanan dairenin salonunda olacak arkadaşlar, fotoğraf çekilirken kafedekilerde çıkmış.
Bence katılım yüksek olur 3-4 kişi gelir cips kola çay falan off.
Kamikazenin ısrarla beni davet ettiği zirve.
Yapma olm benim masrafım çoktur, pahalıya patlarım dedim yok diyo benim babam fabrikatör diyo.

Ama şunu bil ki; o zirveye bir elimde gül öbüründe Silahım ile geleceğim.
Ya seni öldürcem ya da ay em seni yaşatıcam.
Ayyy zirve günü için heyecanlıyım. hazırlıklara başlamam lazım çok tutma bye.
Ee davet felan almadık. Ay resmen adam yerine koyulmamışız.
essy'nin bi elinde tırşık bi elinde gratis'ten kendisine aldığım ojelerin poşetiyle katılacağı zirve.
bir günü başımıza kakan yazarları da gördüğümüz zirvedir. çıkın gelin efendim. sizin için en uygun zaman olan cumartesi gününü ayarladık. daha biz ne yapalım ha ne yapalım?
23 nisan'da zall'ın yerine kimin oturacağının seçileceği zirvedir. o yüzden çevre illerdeki yazar arkadaşlarından da katılması ehemmiyet arz etmektedir.
arkadaşım gelmek istemiyorsan gelmezsin. kimse zorlamıyor seni bu hususta. dolayısıyla ufacık beyninle bok atmaya çalışma. evet anladın sen. sözüm direkt olarak sana. onun içindir ki salyalarını başka yere akıt. götünü o koltuktan hiç kaldırmadığın için davul gibi oldun farkında mısın? azcık insan içine dahil ol, sosyalleş. hayatını o pcnin karşısında moron gibi devam ettirme. sana gel demeyeceğim mümkünse de gelme. evet kızım ergenlik yapmanın manası yok. hadi güzel güzel yazmana devam et. biz senin yerine de eğlenip kaynatırız.

22 nisanda düzenlenecek olan yine çok ama çok eğleneceğimiz zirve.
oha tarih açıklanmış mı, çok çılgınca bi zirve.
görsel
o vakitlerde ankara' da olabileceğim halde essy' nin gelmesinden ötürü katılmayacağım zirve. hem donuza 350 kişi eklemişim can güvenliğimi de tehlikeye atmayayım. size iyi eğlenceler dilerim.
Muhtemelen Kız düşürmek için yapılan zirvedir. Bu arada çağrılmayı bırakın böyle bir gelenekten haberim bile yoktu.
Geleneksel probis yeme şenliklerinin programa dahil edildiği zirve.
mekan, uzayzaman bilgileri kesinleşen zirve.

yer: kızılay route.
saat: 18.03

https://www.zomato.com/tr...a/route-k%C4%B1z%C4%B1lay

selanik 2 caddesi, no 70, kızılay.

%10 indirim sayesinde özgürce tabak kırıp sirtaki yapılabilinecek.
yine %10 indirimi kavga dövüş kabul ettirmişler öyle duydum. hadi gelin eğlenelim.