bugün

fenerbahçe'nin bu sezonki en önemli maçıdır. kazanan takım bana göre %80 şampiyon olur. skor tahmini 2-3.
Koyduk mu namelerinin Aslantepe Arenada inleyeceği müsabaka olmakla birlikte, G.Sarayımız şampiyonluğunu ilan edecektir.
aslında akıbetini biraz da yarınki maç belirleyecek ama son maçı hatta son beşiktaş maçını da izlemiş biri olarak söyleyebilirim ki fener çıkamaz ordan.

bu sene içerde güle oynaya yendik.

beşiktaş maçı çok daha zor geçmişti ama o inanmışlık ve adanmışlık 90da onu bile aldırdı.

çocuklara güvenimiz sonsuz.

bu saatten sonra şampiyon olamazlarsa da kimse çıkıp naptınız demez. çünkü şampiyon oldular ve aslında hiç de zorunda olmadıkları yalandan maçlara çıkacaklar.

digiturk'e haram zıkkım olsun diyorum. ne diyim başka.
kombinesi olup gs bonusu'u olmayanlara kiralamak isteyenlerin kale arkasında 150 lira fiyat biçtikleri maçtır.
--alıntı--
Oğuz Altay: ''Fener maçında Arenada öyle kareografi yapacağız ki bütün dünya diyecek ultrAslan nereye gidiyor diye. Herkesin ağzı açık kalacak.
--spoiler--
bilet almak için kart numaranı şifreni girip kayıtlarımızda bulunmuyor uyarısı alınan maçtır. *
75 liralık biletlerin 1 dakika içinde uçtuğu maçtır. çok sinirliyim sözlük.
trabzonu yenince ümitlerinin arttığını düşünen fenerbahçelilerin maç sonunda sanırım bu adamlar şampiyonluğu haketmişler gerçekten diyecekleri maç olacaktır.
galatasaraylıların kendi sahalarında yenilmekten dolayı utanç duyacakları maçtır.
Trabzonspor macında o kadar olay cıktı ama Fenerbahce futbolcuları hıc bırsey yapmadılar mactan sonrada ''buyukluk bızde kalsın'' dediler. buyukluk bızde kaldı dunku fenerbahce- trabzon macında hıc bır olay olmadı.. Galatasaray ve Fenerbahce arasında tam bır sessızlık olmustu kı Galatasaraylılar emreye bulaşmaya başladı.
Bence ortalıgı kızıştırmaya gerek yok çunku bu hafta taraftarlar arasında olucak kucucuk bır kavga 22 nısanda futbolculara yansır.
Bence ıyı olan kazansın ama ınsallah Fenerbahce kazanır tabıkıde.
Sakatsızlık cezasız bıtmesını ıstedıgım maç.
telekom arenada yerimi alacağım maçtır.

maç sonucu galatasaray:4 fenerbahçe:2 olacaktır.

goller elmander,baros,necati,eboue,semih(k.k.),hakan balta(k.k.) dan gelecektir.

kısacası altı gol olacak ve gollerin hepsini galatasaraylı futbolcular atacaktır.
cincona da 34. dakikada kilitleyeceğimiz maçtır.
muhtemelen berabere bitecek olan maçtır. ayrıca heyecan katmak için şampiyonluğun son maçta belli olmasını isteyen lig tv'nin de ekmeğine yağ sürecektir.
(bkz: komplo teorisi)
223 nolu bölümde yerimi alacağım, galatasaray ımızın kazanmasını dilediğim maçtır. skor tahmini:3-1
bir öncekisinde 34.dakikadan kitleyeceği düşünülen fener ilk şutunu 50.dakikada atmıştı.
güney tribün alt biletim mevcut. pegasus ile takas yapmak isteyen varsa ulaşsın....
fenerbahçe'nin rahat alacağı karşılaşma. önceki maçlara baktığımızda fenerbahçe'nin kötü oyununu görüyoruz bu da yenilmesine sebep olan faktör. yoksa fenerbahçe'nin klasik oyununu oynasa arena'daki maç en kötü beraberlik ile biterdi ki kadıköy'de fark atardık. işte naparsın fenerbahçe'nin nasıl oynayacağı belli olmuyor. galatasaraylılar fenerbahçe'nin kötü oynaması için dua etmeye devam edin.
kategori 5 veya 6 dan sabahtan beri uğraşıp bilet alamadım.biletix'e nedense ısrarla bir çözüm bulunmuyor.1 ila 3 arasında bilete çok ihtiyacım var.en kötü ihtimalle 1 bilet.acaba fazla bileti yada kombinesi olup maça gitmeyen var mıdır?
an itibariyle sadece 1. kategori biletlerin kaldığı maçtır.
tüm emre düşmanı cin conlarin, emre tarafından cevaplarını alacakları maçtır.
Fener bahçenin bu maçı yenip Şampiyonluğunu ilan edeceği maçtır.
bayram havasında geçecek maçtır. aslanın, kanaryayı tabiri caizse s*kinde oynatacağı maçtır.
galatasaray'ımızın yenmesi durumunda ardından gerçekleşecek trabzonspor maçında şampiyonluğunu ilan edeceği maçtır.
işi gücü eşi dostu bırakıp hayatımı odakladığım maçtır. hiç bir maçın bukadar kazanılmasını istemedim. fenerbahçem bu mutluluğu bize çok görmeyecektir. allah rızası için saldır fenerbahçe diyorum.
bu maçın hiç bir önemi yoktur. Fenerbahçe burdan beraberlikle ayrılması muhtemeldir. Süper finalin son haftası 6alatasaray kadıköye gelip tecavüze uğraktır. şampiyon olsalar bile kursaklarında kalacaktır. buda böyle biline
güncel Önemli Başlıklar