bugün

tam anlamı ile bir kitlesel tepki hareketleri değil bir tür kısmi sosyal patlama olarak adlandırılabilecek olaylardandır.

olaylarda yer almış olan kesim elit ve eğitimli sayılabilecek tabakalardandı.

gezi parkı olayları bir amaç taşımamakla beraber hiç bir çok sonuçta doğuramadı.
Hükümete siyaset yoluyla muhalefetten aciz kalan yerli ve yabancı odakların, terörist gruplarla bilerek veya bilmeyerek kol kola gerçekleştirdiği anarşi eylemi.

Bana, eşime ve 5 aylık bebeğimize uyku uyutmamış, arabamı kapıma park ettirmemiş, istanbul'daki bilumum meydanlara gitmeme engel olmuştur. Çapulcu tanımına layık olunmuştur.
terörist eniklerin ve bir takım saf vatandaşların giriştiği eylemdir.
ha elde patlamıştır tabi.

1-chp yine iktidar olamadı.
2-darbe ortamı yine oluşturulamadı.
3-ne oldu lan sizin devriminize? o arkasına götüm götüm kaçtığınız barikatlar saniyeler içerisinde yere serildi. o apo bayrağı astığınız taksim geri alındı. o bayrakta eniklerin götüne itina ile yerleştirildi.

sonuç; halk yani gerçek halk bu eniklere acayip öfkelendi.
(bkz: gezi parkı başlıkları) uyanık bir tayfa. yanlış uygulamalar... sonra da ouuuvvv...
tam olarak bunu yapıyor.

görsel

ayrıca aldığım en son bilgiye göre;

polis su anda dikmende gaz bombalarini insanlar uzerinde mermi olarak kullaniyor. insanlari oldurmek icin, avlamak icin mudahale ediyorlar... gunlerdir suren bariscil yuruyuslerin bu hale gelmis olmasi korkunc. kelimeler tukendi artik... hukumet ve polisi artik mesruiyetini kaybetmistir. #direnankara #direndikmen #direngezi
yazık yemin ediyorum yazık ulan ayıptır insanlar oraya elleriyle karanfilleriyle geldi be bumuydu cevabı yok trafikmiş yesinler.
Eğer gerçekten allah ve adaleti varsa bu kadar zulümün yapanın yanına bırakmaması gereken olaylardır.
polise ''sık bakalım, sık bakalım'' şeklinde tezahürat edip onları kışkırtan kişilerin çıkardığı olaylardır.
KEYFi sürülmesi gereken olaylardır. SANDıKTA HALKın MÜDAHALESi GELdiğinde BU MÜDAHALELERi MUMLA ARAYACAKLAR.
POLiSiN TAZYiKLi SU VE GAZLA MÜDAHALESiNE RAĞMEN HALK 'POLiSE HiÇ BiR ŞEY ATILMAYACAK' DiYE BAĞIRARAK TAŞKINLIK YAPILMASINI ENGELLiYOR.. GÖSTERiCiLER YÖNETiME ADETA iNSANLIK DERSi VERiYOR.
ŞU ANDAKi MÜDAHALE AKP'NiN YENiLGiSi!! ÇÜNKÜ ERDOĞAN BUGÜN ''RAHAT DURSALAR POLiS ONLARA DOKUNUR MU'' DEDi, BUGÜN ELLERiNDE KARANFiLLE RAHAT DURAN iNSANLARA POLiS SALDIRTILDI!
kandil gününe gelirken yaşanan olaydır. evet.
camdan bakmam yetiyor bu olayları izlemek için.

şaşırdınız dimi? bu nasıl bakıyor camdan diye..

tabikide istiklal caddesine bakarken pardon emniyet yada gaz caddesine. aldıgım gaz maskesi ile bakıyorum..

bide bu aralar cadde hep tertemiz. sagolsun lar hemen hemen her gün tanzikli suyla yıkıyorlar. belediye yeni araçta yapmış hani fenaa toma adı...

not: inanın biber gazı kafası hiç birşeyde yok. hepinizi çekmeye beklerim.
Gerçekten denecek laf kalmadı artık.

Rte nin düzenlediği mitinglerde konuştuklarını alkışlayan insanlar var bu memlekette. Kendi yönettiği halkına çapulcu ayyaş serseri diyen bir insan.

Türkiye yi resmen birbirinden nefret eden iki kesime böldü. Olacak iş değil. Pkk 30 yılda yapamadı bunu.

Vallahi helal olsun. Billahi helal olsun.
karanfil atana gaz sıkanlara yazıklar olsun çetirmiştir. evet.
polisin ana akım medya canlı yayındayken meydanda hafif suyla müdahalesi sonrası ara sokaklarda insafsızca gaz sıkarak devam ettiği olaylardır.
durup dururken ortam nasıl gerilir onun göstergesi olandır. evet.
Suç göstericilerin tabi ki. Polise karanfil vermişler. Halbuki;
Polise çiçek vermenin tek doğru yolu balkondan kafasına saksı atmaktır. ( bu aslında ünlü bir laf ama kimin olduğunu da unuttum. )
hi hitler.
ak partililerin samimiyetsiziliği gösteren olay.

abi siz bundan önceki eylemlerde kavga gürültü çıkıyor diye istemiyordunuz.

bugün insanlar karanfillerle gelmiş siz yine helal olsun polis nidaları atıyorsunuz.

yüreğiniz mi kurudu yahu ? hiç mi vicdan yok ?
sözlükteki ve ülkedeki "müslüman" olup "insan" olamayanları bize gösteren olaylardır.
hiçbir şey yapmayan halka polis saldırıyor ve bazı vicdan yoksunları bunları çarpıtıp oradaki insanları suçluyor. insanlık değil bu, dedirtir.
dincilerin ne kadar şeref ve vicdan yoksunu olduklarını okunan entirilerden görmeyi sağlayan olaylar.

alayı atatürkle kafayı bozmuş. allah size önce akıl ve vicdan versin.
bu kemalistler harbiden iyi rol kesiyor. simdide butun dunyaya sirin gorunme cabasina girdiler. yok arkadas yemezler. daha gotunuzde cok biber gazi patlar bu gidisle, siz adam olmazsiniz.
ama başbakan din iman polis falan cart curt diye geveleyen sik kafalılara kapak olsun bu olaylar. hala savunucam diye kıçınızı yırtmayın. polis terörü resmen.
4 ayaklı sandalye meraklısı şakirtleri ortaya çıkaran olaylar.

akgençler rahatsız, ama son yakın.