bugün

sıktı artık, edeceksen et, etmeyeceksen biri alsın görevden. 1 yıldır aynı gündem.
ibb başkanının istifa etmesi durumudur.

(bkz: başlık parsellemek)
Canlı yayından izlenebilen olay. Hoşçakal kadircim.
kontrolü galiba rte'ye geçirmek istiyorlar.
ben şimdiye kadar kadir topbaş'ın ufak tefek şeyler hariç hiç hatasını görmedim. işini yapmaya çalışan, polemiğe girmeyen bir adamdı kendisi. hatta belediye başkanlığı seçimlerinde de oyumu ona verecektim akp'li olmamama rağmen. fetö'cü falan değilse yazık olmuştur.
Sanıyorum bim a.ş için de çanlar çalmaya başlayacaktır.

Giderayak muhalefete sallama sebebi de budur.
Bu da "adam" falan dedi. Bu adam olma adam Raconu neden bu kadar hortladi. Kim adamligini vurguluyorsa bilin ki bir bokluk vardır orda.
rte bir yıldır sıkıştırıyordu istifa et diye. anca etmiş.
Sırada melih gökçek olabilir.. köklü bir revizyona gidileceğinin sinyalleri verilmişti zaten zamanında

Yiyin birbirinizi.. benena..
ister misin tayyip erdoğan istanbul büyükşehir'e de kendisini atasın.

Benim bildiğim tayyip erdoğan geçmişte yaptık şimdi de yaparız deyip istanbul büyükşehir için de adaylığını koyar.
siradaki melih gökçek gibime geliyor rte partinin içindeki sorunlu adamlari postalamaya başladı galiba.
istanbullular olarak kadir abimizin * kararını gözden geçirtmemizin elzem olduğu vahim olaydır.

görsel

giderken bile hala başka kanallardan ekmek çıkar mı diye düşünene "şark kurnazı" demeyeceksin başka ne diyeceksin..
bunlar hiç birşey , daha büyük şeyler olucak...
damadi alindiginda canlar calmaya baslamisti. Fetonun Siyasi ayagi yeni basliyor, kim bilir daha kimler cikacak.

Bekleyip gorecegiz.
Hayırlısı olsun kadir topkafa'nın görevden istifa etmesi istanbul için hayırlı oldu. Darısı ankara'nın ve türkiye'nin başına.
Fetöcü olduğunun kanıtıdır bu istifa.

Ayrıca parti içi herkes birbirinin bokunu bildiği için deşifre etmiyorlar tıpkı Melik Gökçek'in olduğu gibi oda yakındır.
Tam bir yıla yakın zamandan beri konuşulan konuydu. (#34180229)
bitirilmeyen beyoğlunun hesabının kesilmesidir.
Hahah
görsel
Afedersiniz göt korkusu diyoruz buna.

Bir istifadır, en bekleneninden.
Kadir topbaş gitti gitmesinede onlar gibiler gelicekse ne gerek varki ?? ahmet davutoğlu gitti binali yıldırım geldi denize düşen yılana sarılır gençler değişen hiç bir şey olmayacak.
klasik akp zihniyetini temsil ettiği için üzülmediğimdir.

en son bir gençlik festivali yapmış belediye sadece akp'li belediyeler var. diğerleri başka ülkenin belediyesi miydi kadir ağbi?
istifa ederken bile sebepsiz bi şekilde burdan muhalefete ekmek çıkmaz diyor. Be ebenin mı neden istifa ediyosun onu söyle önce muhalefet nerden çıktı şimdi demezler mi insana.
görev süreci boyunca istanbul'un bokunu çıkartmayı görev bilmiştir. istifa etmiş mi ettirmişler mi orasını da anlayamadık, yerine geleceğin de bir gömlek bile iyi olmayacağını bildiğimizden sevincimiz kursağımızda kaldı.
Erdoğan demişti zaten kabuk degistirecegiz diye. Ozellikle de belediyeler ekseninde, zira belediyelerin boku cikmisti iyice.

bu bir deprem, tsunamisi ise kucuk belediyeleri vuracak, bir cok baskan ya gorevinden ya akpden ayrilacak.

gerci topbasin fetocu olma ihtimali de yok değil, akp "madem fetocuydu bu adam niye 1 senedir anlayamadiniz" tarzi elestirilerin onunu kesmek için kendisini istifaya zorlamis olabilir. iki taraf için de win-win, hem akp nin feto hassasiyeti darbe almamis oldu hem de topbas özgürlüğünü kaptırmamış oldu.

bu iki seçenekten başka bir seçenek yok bana kalirsa.