bugün

Güzel, hoş ve kaliteli insanlarla tanışmamıza vesile olan zirveydi. Düzenleyen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sürç-ü lisan ettiysek affola!
Baya bi geç kalsamda bende 2 3 kelime yazmak istedim.
Gerçekten depresyonda olan bu yazara iyi gelmiş zirvedir. Eğlenceli, garip, hoş sohbet insanlarla tanismaya vesile olmustur. Gelen herkese tesekkur ediyoruum.
bütün gece şu modda gezdiğim zirveydi.

http://www.youtube.com/watch?v=sflKJLGgNwU
keşke fotoları balık tavasıyla çekmeseydiniz dediğim.
Tebrik edilesi aktivitedir. Bravo çocuklar. Güzel. Ocean's ekibi gibi valla.
Baya hoş geçmiş zirve görünene göre.
iyi ki katılmadınız o zaman kamiller.
bok atmaya ne meyillisiniz amk. daha iyisini siz yapın biz burdan offf ne eğlenmişler falan diyelim. kıskançlıktan çıldıralım falan. götünüz başınız oynamasın. bu sözlükteki her bir yazar biliyor ki bu zirve olayı ankaradan başka bir yerde kotarılamıyor. bırakın biz yapalım siz izleyin.
bir grup işşiz insanın bir şey başarmışçasına buluşup bunu paylaştığı zirveymiş.

olum amacınız ne amk. burada üç beş karaladığınız yazıyla sizi bir kültür külliyatı ya da beyfendi yaftasını yapıştırması nasıl bir egonun pisliğidir.

ifşa etmenin mantığı da nedir. sözlük mantığına aykırı bu yapılanmanın parçası olmadığım çok mutlu oldum. bir zamanlar buraya bakarlar nickine sahipken şimdi o nickle orada olduğumu düşündüm de sizin olmayan beyninizin yerine ceviz kabuğu bırakayım hakkaten.

edit: eksileyenler de kendini elit zanneden fikir fukarası zirveye katılan tipler. yazık size. sizin sosyalleşmekten anladığınız şey sigara içki boş muhabbetler ise fikir değil beyin fukarasısınız. yazık. özele gelin amk.
Doğru olabileceğinin düşüncesindeyim.
Scaletttanin gelmemesinide kutlayalim bi ara hatirlatinda.
Kot gömlekli yüzünden gitmediğime pişman olduğum zirveasdfjklmn.
Ne kadar güzel bi zirveydi, hatırlayınca gözlerim boncuklanıyor.
gri sehrin adami ayıp lan. hani eskilerden herkesi çağırıyordun.

iş yoğunluğu sebebiyle sözlüğe girmediğim dönemde düzenlenen ve yapılan zirve.

üzüldüm aluminyum.

bi 90'lar kadar kalabalık olmamış ama olmuş, olsun o da olumlu. bakmayın diğer laf atan kamillere siz, gayet yakışıklı ve güzel çıkmış herkes.

katılmaya medeni cesareti dahi olmayanlar bol bol sallar ancak zaten.
Yeni fotoğraflar sızdırıldı. Öhh bu nasıl Bi partiymiş.

(img:#1274028)
efsanevi bir zirvedir.
görsel
görsel
bravo çocuklar adjahajs..

değirmene su taşıyalım da kırılmasın garipler..
gözlerin beni aradığı zirvedir.
Sosyallik içinde asosyallik duvarlarını gördüğüm zirve.
Sanki bir masada toplanıp ömür boyu birbirimiz dışında sosyalleşmeyeceğiz yemini etmişler gibi, never walk together gibi tövbe bismillah.
fotoları gördükten sonra hayalkırıklığı yaşadım. ben burda normal sade vatandaşların entirey girdiği sanıyordum. lan oğlum bunlar ne değişik tipler?
stoppi ve bensiz tadı tuzu olmayan zirvedir.
zirveleri hortlayıp popüler olayımcılar var ve çok komik bu.

Edit: bak bak zirve için ön tanıtım yapıyorlarmış.
Düşmez böyle ama.
çok yakın zamanda yeni bir zirve ile güncellenecek olup, nostalji sayfasında yerini alacak en güzel ankara zirvelerinden bir tanesi.

coming soon.
milleti kudurtan zirve.

stop ve mutemadiyen ulan ne fesat kıskanç insanlarsınız siz, iki dakka efendi olun. yapılan güzelliği çekemiyosunuz.

başlığı hortlatmamdaki amaç nisan zirvesinin ön tanıtım şeysi. çok garip manalar aramayın.
işte neden sözlükten biriyle evlenmemeliyiz.
Yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanan zirve.

görsel