bugün

çok uzun aradan sonra eski dostlarla tekrar buluşmak yeni arkadaşlarla tanışmak bir şeyler içip geyiğin dibine vurmak adına cancağzım profesyonel kamikaze pilotu ile birlikte bu zirveyi düzenlemeye karar verdik.

biz sizleri çok özledik dostlar hadi yine birlikte olalım. aftır partide coşalım.

gece geç saatte ben dönemem diyenler için sokulludaki malikanem emrinize amade. ulan gelin işte. 2-3 saat kaynatalım işte.

sevgili kardeşim profesyonel kamikaze pilotu ve ben hepinizi o gün bekliyor olacağız.

yer hususunda cebimizde bir mekan var ama sizlerin fikirlerini de alacağız tabiki. herkesin kolaylıkla ulaşabileceği fiyatları can yakmayan cinsten bir mekan ayarlanacaktır.
istanbul'daki yazar arkadaşlarla birlikte katılmayı istediğimiz ve düşündüğümüz zirvedir.

Ayrıca istanbul'daki gibi espri ve eğlence dolu oluyor mudur acaba merak konusu.
gelmeyen zall olsun, yan başlığına sahip zirvedir.
350 liralık kazağımla katılacağım zirvedir.
bu kardeşiniz sizin için pahada hafif kalitede ağır mekanı ayarlayacaktır. müsterih olun. elimi attığım zirve.
Oo şimdiden 16 rezervasyon yapılan zirve.
çok yakında zirveboxta onaylanacak olan geçmişte yaptığımız zirveleri aratmayacak zirve. yavaş yavaş yerlerimiz alalım gençler.
Ney herkese birer probis mi? Ama bu çılgınlık.
kazaklı arkadaşa söyleyin oraya da katılsın, özledik.

bir zirvedir.
eskiler nerde eskiler?

zirve yapıyorum dedim mahcup etmeyin beni canlarım.
katılımcı sayısına göre sürprizlerin olabileceği zirve.

eskiler bilir. severim sevindirmeyi.
kardeşim kamikaze çok yardımcı olacak biliyorum. o olmadan olmayacak zirve.
tabi yaa şimdi anladım, 108 kişiye alınacak probisler bana kitlenecek.
tüm kanallardan eski yazarlara ulaşılan zirve. herkese ulaşacağım az kaldı. silikler çaylaklar yazmayanlar herkes orda olacak.
zirvenin hemen akabinde sözlük yazarı arkadaşımızın ev arkadaşının çalıştığı mekana geçip rock müzik dinleyebiliriz ya da pavyona bile gidebiliriz. tekliflere açığız zirvesi.
Uzaktan bakıp katılıp katılmamaya karar veririm.
rüyalara giren zirve. uykuları kaçıran zirve. ne kadar eğleneceğimiz belli değil zirvesi.
ordalaar. Allahıma ordalaar. ben de şehir dışında olmazsam oradayım. Yaz kamikaze. +1
akın akın geliyorlar. buyursunlar efendim. şehir dışından misafirlerimizin de olacağı zirvedir. başka zirveler gibi 3 erkeğe 5 erkeğin düşeceği zirvelerden değildir. güzel kızlarımızın bizlerle birlikte olacağı hoş sohbetlerin döneceği zirvedir. ayrıca bir değil beş değil tam on tane kazaklı yakışıklımız mevcuttur.
Doğum günümde olacak zirvedir. Ben gelemiyorum siz pastamı kesin.
Valla ankarada olanlar gitsin derim. Benim işim olmazsa insallah gelicem.
Gelinebilir...
Tomriskatun da sanki sabah 8 den gece 12 ye kadar dogum gunu kutlayacak gelemezmis ama onun yerine pasta kesicekmisiz oldu tabi. Hayir bizim oldugumuz mekana bi pasta yollatsan gelemedim k.b der gibi fena mi olurdu.
kimsenin böbreğine ihtiyacımız yok zira stoklar dolu. ondan kelli derdimiz sadece eğlenmek sohbet etmek. kazağı kapan gelsin.
Dünya barışına katkıda bulunacak zirvedir.
güncel Önemli Başlıklar