bugün

karabükspor'un fenerbahçe'yi ağlatarak istanbul'a geri yollayacağı maç. şimdiden geçmiş olsun fenev.
fenerbahçe'nin kazanıp hevesleri kursakta bırakacağı maç. evet.
fenerbahçe'nin zorlanmadan kazanacağı maç.

edit: seni seviyorum amaa sana tapamam toteeemm hahahahaha..
Fenerbahçe'nin sadece karabük'le değil hakemlerle de mücadele edeceği maç.

Malum puan farkı açıldı, galatasaray yeteri kadar rezil oldu, galatasaray'ı şampiyonluk potasına sokmak isteyecekler.

Bir fenerbahçeli olarak iddaa'da karabük yenilmez oynayacağım. Çünkü galatasaray lobisi böyle istiyor.
h0 oran: 3.40
iy ms 1/2 oran : 22
skor 1-2 Fenerbahçe kazanır. Oran 6.5
bu maç için en mantıklısı kg var. yine son dakika golüyle yenicez gibime geliyo. 1/2 de olabilir belki.

not:fenerbahçeliyim.
2-0 bitecek maçtir.
4 6 gol seÇeneğinin uygun olduğu maÇ.
inşallah koyup geçeceğimiz maçtır. Hazır rakiplerden biri puan kaybetmişken akşama da ikiz kardeşlerin maçı varken kazanmamak olmaz.
volkan, gökhan, alves, egemen, caner, m.topal, cristian, alper, kuyt, emenike, sow.

taş gibi 11 arkadaş. baroni hariç tabi.
onun dışında bu takımı yenmek için torku konya şansı olması lazım.
harika bir takım oldu fener.
sahanın buz tuttuğu söylenen maç. hay amk bakımsız sahalardan ligin amına koydular. evet.
Fenerbahçe'nin puan kaybetme ihtimalinin yüksek olduğu maç. Hava şartları ve sahanın bozuk olması en büyük dezavantajı.
bir takım her maçını kazanamaz arada kazalaro lacaktır tabiki. şayet bir kaza olacaksa onun bu maç olması muhtemel. takımımdan galibiyet beklemiyorum, sakatlık olmadan maçı atlatmasını bekliyorum. bir de kazanırsak muhteşem olur.
fenerbahçe rahat kazanacak.
puan kaybetmesini beklemek hayalcilik olur.
sahanın buzlu olduğu maç .
kaygan ve buzlu bir zeminde oynanan maç.
karabük'ün korner kullandığı maç. kullandı ve devamında karabük tekrar korner bekledi. ama hakem bülent yıldırım aut verdi.
Fenerbahçe olarak Kazanırsak gerçekten altın değerinde bir 3 puan olacak. Benim gözümde bu maçta alınmış bir galibiyet, derbide alınan bir galibiyetten daha önemli.
valla herzaman izlediğim sitenin açmadığı maç.
dengeli birşekilde ilerliyormuş. fener puan kaybeder diyorum ama bakacaz bakalım. izleyebileydik iyiydi.
gol olmuş.

edit : golü karabük atmış.
vurdu gol oldu.
baroninin neden oynadığını hiç anlamadığım maç. amk malı
her geleni içeri alan delik file benzeri volkan yine golü yedi . bu adamın zamanı geçti, artık bize daha iyi bir kaleci gerekli .
duran toplara sıgınmamız gereken maç . yoksa bu sahada isimiz zor .
egemen, alves, caner, alper, gökhan.
şimdi devreye girecek oyuncular. hakemin işi zor. sürekli bu adamların el kol hareketlerini, kendisine bağırıp çağırmalarını, üzerine yürümelerini çekecek.
hakeme kolay gelsin.