bugün

idrak etme yeteneği olmadığı için hiç düşünmeden, araştırmadan 'insanları doğum tarihine göre sınıflandırmak çok saçma' gibi bir düz mantıkla burcunu soranlara bok atan insanlardır. oysa ne kadar ergen göründüklerinin farkında bile değillerdir. aslan burcu olması muhtemeldir...
(bkz: ben)

ilgilenmiyoruz diye ergen mi olduk? Peki 'insanları doğum tarihine göre sınıflandırmak çok saçma' dediğimiz için birilerine bok mu attık? Hayır. Sana ne zararımız var? Yok. Eee.

Not: Yay burcuymuşum len.
dünyadaki 6,9 milyar insanın sadece 12 karakterden oluşmayacağını bilen insan modelidir.
inanlara inanmayan insandır, misal ben.
bana sorarlar burcun nedir diye, inanmam desem de ya söyle bak bunlar gerçek derler.
peki derim madem gerçek ve inanıyorsun sen tahmin et. genelde 7 sallamadan sonra 8 ya da 9 da bilirler, e bak ben demedim mi derler bir de.
sonra da şunu eklerler, senin yükselenin başkadır ama yoksa yanılmam.
daha yekten bir seferde bilenine denk gelmedim, yok işte arkadaşım öyle birşey kasma kendini.
kategorize edilmekten hoşlanmayan insanlardır. dünyada yaşayan milyarlarca insanı 12 ayrı kişiliğe sığdırmanın mantıksız olduğunu düşünen mantıklı insanlardır.
yazılanın aksine aslan burcundan olan insanlar diğer burç insanlarına göre burçlara daha fazla inanırlar.

nedeni ise aslan burcu özelliklerini aslan burcu olan insanlarda çok kolay görebilirsiniz. bu yüzden aslan burcu olanlar sanılanın aksine astrolojiyi reddetmezler.
aklı başında insandır. gereksiz vaadlere kafayı takmaz.
içindeki şekilleri şekerli ya da şekersiz oluşuna göre değişen ve kader tayin ettiğine inanılan kahve falına da inanmaz.
ya allah'a inanmayan ya da din hakkında bilgisi yetersiz olan kişidir. çünkü kuran'da burçlardan bahsedilmektedir. hatta gezegenlere göre astronomi de kabul edilmektedir fakat vakit kaybı olduğu için haram sayılmıştır.
astrolojiyi gazetedeki burç fallarıyla karıştırmış olabilir.
(bkz: a bu benim lan)*
astroloji ile burçların farklı şeyler olduğunu bilen insandır.